Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kültür-Sanat-Tarih
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Kültür-Sanat-Tarih Kültür, Sanat ve Tarih Paylaşımları...

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.03.2012, 17:00   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart KÜTÜPHANELER HAFTASINDA MEYDANDAYIZ

SAYGIDEĞER Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğimiz (SİYŞAD) üyesi arkadaşlarım ve çok değerli Sayın Sivas halkımız.

Kütüphaneler Haftası nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü ile Türk Kütüphaneciler Derneği işbirliğiyle, 26 Mart 2012 Pazartesi günü 81 il merkezi meydanında her yaşta herkes ile aynı anda yarım saat kitap okuma etkinliği düzenlenecek.

Bizde Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğimiz (SİYŞAD) Yönetim Kurulu ve üyelerimiz ile birlikte siz Sayın Sivas Halkımız ile beraber bu etkinlikte yerimizi almaya ne dersiniz.

“ Yazarlar ve Şairler Derneğimiz SİYŞAD” olarak bu anlamlı etkinliğe elimize kitabımızı alarak katılmakla çok farklı bir onur ve derneğimiz adına örnek bir davranış, güzel duygu olacaktır diye düşünüyorum.

26.3.2012 günü saat 12.30- 13.00 arasında elime kitabımı alıp 81 ildeki diğer halkımız gibi bende Sivas’ımızdaki meydana gideceğim.
Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğimiz (SİYŞAD) üyelerimizi ve bütün Sivas halkımızı da ellerine kitap alıp belirtilen saatte Sivas Meydanında görmekten büyük onur duyarım.Beni yalnız bırakmayınız. Haydi Sivaslılar yarın aynı saatte kitaplarımız ile birlikte meydanda kucaklaşalım.

Bana katılmanızı ve Sivas meydanımızda hepimiz bir yerde 30 dakika kitap okumamızı sizlere teklif ediyorum.

SABİHA SERİN
Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği (SİYŞAD) Başkanı
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil