Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
En çok hangi kanalı izlersiniz? - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: En çok hangi kanalı izlersiniz?
kanal d 89 20,51%
star 13 3,00%
cnbc e 15 3,46%
atv 22 5,07%
show tv 45 10,37%
tv 8 1 0,23%
kanal 1 2 0,46%
digiturk kanalları 10 2,30%
diğer(Belirtiniz) 61 14,06%
Kanal 7 58 13,36%
Stv 109 25,12%
Tv 5 9 2,07%
Katılımcı sayısı: 434. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.04.2008, 13:13   #81
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bende genelde KANALTÜRK , NTV, KanalD CNN haber ağırlıklı kanalları tercih ederim. Fakat bu ankkette neden KANALTÜRK konmamış şaşırdım doğrusu.Bir maksat mı var yoksa unutulmuşmu ??? Eğer unutulmuş iste mod. arkadaşlardan onunda eklemelerini rica ediyorum.
Orda DİĞER KANALLAR seçeneği var,burada ismi olan kanallar halkın büyük bir kısmının beğeni ile izlediği kanallar.
Siz bunu istediniz,bir diğer üyemiz mesaj tv diyecek,diğeri meltem tv diyecek,diğeri kanal A diyecek bir başkası kanal 24 diyecek vs vs hangi biri buraya eklenecek?
Ayrıca bu anketi MOD arkadaşlaradan birisi değil,üyelerimizden biri açtı.
Alt 14.04.2008, 13:16   #82
Serd@r
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
En fazla ART yi izlerim. Ayrica Skytürk, Habertürk ve Show tv yi de izlerim.

STV ile Kanal 7 yi mumkunse hic ama hic izlemem.

Haberleri tarafli, ayrica programlari da gereksiz.
Burada size hangi kanalı izlediğiniz sorulmuş hangi kanalları ne ve ne için seyretmediğiniz sorulmamış.
Bu açıklamalarınız ile herzaman olduğu gibi yine bir tartışma havası oluşturmaya çalışmanızı saçma ve gereksiz buluyorum.
Alt 14.04.2008, 13:29   #83
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
En fazla ART yi izlerim.
ART?????? hangi kanal o?.......................

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 13:33   #84
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: -->: --->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

Alıntı:
Serd@r Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Orda DİĞER KANALLAR seçeneği var,burada ismi olan kanallar halkın büyük bir kısmının beğeni ile izlediği kanallar.
Siz bunu istediniz,bir diğer üyemiz mesaj tv diyecek,diğeri meltem tv diyecek,diğeri kanal A diyecek bir başkası kanal 24 diyecek vs vs hangi biri buraya eklenecek?
Ayrıca bu anketi MOD arkadaşlaradan birisi değil,üyelerimizden biri açtı.
Benim bahsettiğim kanalın listeye yazdığınız kanalların bazılarından çok daha fazla izlendiği kanısındayım, siz nereden biliyorsunuz tek tek ölçümmü yaptınız ki bu kadar emin konuştunuz. Sorun değil yazılmasada olur,ben sadece unutulmuşmu yoksa farklı bir maksatmı olduğunu öğrenmek istedim.Sizin yorumunuzdanda anlaşılıyor neden eklenmediği zaten. Problem yok, kolay gelsin.
Alt 14.04.2008, 13:59   #85
Serd@r
Usta Yiğido

Standart -->: --->: -->: --->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Benim bahsettiğim kanalın listeye yazdığınız kanalların bazılarından çok daha fazla izlendiği kanısındayım, siz nereden biliyorsunuz tek tek ölçümmü yaptınız ki bu kadar emin konuştunuz. Sorun değil yazılmasada olur,ben sadece unutulmuşmu yoksa farklı bir maksatmı olduğunu öğrenmek istedim.Sizin yorumunuzdanda anlaşılıyor neden eklenmediği zaten. Problem yok, kolay gelsin.
Cevabımı net okumadınız heralde "Bu anket üyemiz tarafından açılmıştır ve anketin şıklarına müdahale hakkımızda yoktur".Hem malumunuzdur herkesin istediği olmuyor...
Alt 15.04.2008, 12:30   #86
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

KANALTÜRK HAKKINDA

Bir avuç gözü kara "deli gönül"ün, varlarını yoklarını ortaya koyup, inandıklarını dile getirip düşündüklerini söyledikleri, AKP'ye sert muhalefet yapılan, ama karşıt görüşlere de yer veren, birbirinden donanımlı ve yetenekli insanların, beş aydır maaş almadan, özveriyle çalıştıkları bir televizyon kanalı. Bir özelliği var: Çok seyrediliyor.

Vay sen misin etine buduna bakmadan AKP'ye kafa tutmaya kalkan dendi ve AKP İktidarı, küçücük Kanaltürk'ü "bitirme" planında önce Maliye'yi kullandı. Onlarca müfettiş bir yıldır ablukaya aldı kanalı. Yetmedi, reklam verenlere tek tek telefon açtırıldı, gözdağı verdirildi.
Derken RTÜK sopası devreye girdi, dünya medya tarihine geçecekcezalar kesildi. Son darbeyi, üç gün boyunca reklam yasağıyla indirdiler. Neymiş efendim? Yolsuzluk ve Yoksulluk programında bir tekzip 20 saniye sonra döndürülmüş. Ama döndürülmüş, hem de gecikmeden dolayı özür dilenerek bir kez daha döndürülmüş. Hiçbir biçimde cezayı hak etmiyor
Kanaltürk. Hele 20 saniyelik bir gecikmeye, üç günlük reklam
kesintisi, insafsız bir infaz!

İnfazcı niçin RTÜK? Çünkü Tuncay Molloveisoğlu, ki bence Uğur
Mumcu'dan sonra Türkiye'nin en iyi araştırmacı gazetecisidir, Yolsuzluk ve Yoksulluk programında Almanya'daki Deniz Feneri Derneği ve Kanal 7'ye yapılan baskınla tutuklanan yöneticilerini gündeme getirdi. Alman polisi,Deniz Feneri'nin "yoksullara yardım" diye topladığı 14 milyon euro'nun kayıp olduğunu ve bu paradan 7 milyon euro'nun Kanal 7'nin Almanya şubesi
Euro 7'ye aktarıldığını tespit etmişti! Ama Tuncay Mollaveisoğlu
araştırmayı derinleştirince:

RTÜK başkanı Zahit Akman'ın Kanal 7'nin kurucuları arasında olup, bu görevinden ancak RTÜK üyesi seçildikten sonra 30 Eylül 2005'te ayrıldığıve... Kanal 7 hisselerini Alman polisi tarafından tutuklanan Deniz Feneri Derneği Başkanı Mehmet Gürhan'a devrettiği, iddiasına da ulaştı. Hem de belgeleriyle!

Belgelerle destekli bu iddia, CHP'li Milletvekili Emin Koç tarafından meclis gündemine taşındı ve Devlet Bakanı Beşir Atalay'ın önünde soru önergesi olarak duruyor.

Zahid Akman'ın RTÜK'ü, işte başkanına yönelik bu yolsuzluk iddiası yüzünden infaz ediyor, Kanaltürk'ü. Ve iddianın ucu kimbilir kimlere dayanıyor ki kaybolan 14 milyon euro'luk "yoksul yardım" larında, AKP İktidarı da Kanaltürk batınca rahat bir soluk alacak... mı dersiniz ?

Fos büyüklük var, pos büyüklük var. AKP'ninki fos büyüklük.
Yoksa bu kadar korkar mıydı, küçücük Kanaltürk'ün posundan?
Alt 19.04.2008, 17:52   #87
mehmet155
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mehmet155 Şuan mehmet155 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2008 18:59

Tecrübe Puanı: 0 mehmet155 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben kitap t.v yi çoğu zaman, ağaç t.v yi bazan kuş ve böcek t.v yi ise ara sıra izliyorum.
ben insanların vaktini geçirmeye çalışmasını manasız buluyorum. manalı olan vakti tutabilmek. bunu becerebilen olmamış ama yaklaşan çok. insan zamanla her şeyi kazanabilir ama zamanı hiç bir şeyle kazanamazmış.
mehmet155 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2008, 20:38   #88
fadomi
Yeni Yiğido

fadomi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fadomi Şuan fadomi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2013 01:03

Tecrübe Puanı: 0 fadomi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

televizyon izlemem ama genelde stv izlerim
fadomi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2008, 21:04   #89
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 15:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Taraflı haber yapmayan henüz tekelleşmemiş idalini paraya değişmemiş doğru haber,seviyeli yayın yapan bütün kanalları izlerim.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2008, 21:16   #90
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdullah58 Şuan abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2010 14:53

Tecrübe Puanı: 660 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: En çok hangi kanalı izlersiniz?

seyrettigim kanal o zamanki saat ve yayina göre degisir
mesela persembegünleri kurtlar vadisi var tabiki show tv
o zamanki diziler ve yayinlara göre degisir yayinlarin icerigine göre
gecenlerde tv 5 de muhsin yazicioglu vardi ona baktik
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil