Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Belediye Başkanlığı'na Aday Değilim - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.05.2012, 08:32   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Belediye Başkanlığı'na Aday Değilim

Ak Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru, partisinin genel merkezinin uygun gördüğü göreve talip olduğunu belirterek, belediye başkanlığına aday olmasının söz konusu olmadığını açıkladı.

En çok merak edilen bir soruya da kesin bir dile cevap verdi. Kendisinin belediye başkanlığı için en çok adı geçen isim olması nedeniyle, aday olup olmadığı sorulan Kuru, 3 yıl başarılı bir çalışma döneminin ardından tekrar 3 yıl il başkanlığı için görev aldıklarını söyledi. Kuru, "Her hangi bir yere talip değiliz. Milletvekilliği sürecinde de bunu ifade etmiştim. Genel merkezimiz, başbakanımız bizimle ilgili ne takdirde bulunurlarsa biz sadece o görevleri yapmaya talibiz. Onun ötesinde kendimiz belediye başkanlığı veya farklı düşüncelere sahip değiliz. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. Bizim için asıl olan Sivas'a hizmet. Bu hizmet illa belli bir makam veya mevki ile olacak diye bir şart yok. İl Başkanı olarak biz bu hizmeti yapmaya gayret gösteriyoruz. Onun dışında bir düşüncemiz yoktur. Biz Genel Merkezin iradesine tabiyiz." diye konuştu.

"3 YILDA SİVAS CİDDİ MANADA KAYBA UĞRADI"

Belediye Başkanlığı için hem seçimi hem de adayların kriterlerini konuşmak için çok erken olduğunu hatırlatan Kuru sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz teşkilat olarak aday kim olursa olsun, ona yardımcı olmak amacıyla Sivas'ın geleceği ile ilgili projeler hazırlayacağız. Çünkü geride kalan 3 yılda Sivas ciddi manada kayba uğradı. İnşallah bunun telafisi için şimdiden hazırlanmamız lazım. Belediyeyi bir kazanalım projeyi sonra hazırlarız mantığında olmamak lazım. Sivas'ın geleceğini şöyle bir masaya yatırıp Ak Parti belediyesiyle birlikte 5 yılda yapılması gereken hizmetleri bu dönemde inşallah tek tek hazırlığını yapmak gerekiyor. Onun çalışmasını yapacağız."

Gazete İzci
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2012, 09:36   #2
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Belediye Başkanlığı'na Aday Değilim

Genel Merkezden icazet almış sayın Kuru, ben istemedim onlar atadı olacak. Ben şahsen aday olmasını isterim...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2012, 13:20   #3
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Aday olursa benden oy cıkmaz bu adama.
Alt 10.05.2012, 14:16   #4
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 12:23

Tecrübe Puanı: 627 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Allah iyliğini versin Kuru
Akp belediyesinin 4 yıl yatıp son yıl icraat yaptığını unutturacağını sanıyor aklı sıra
Avucunu yalarsın.
Fitneciler hiçbir zaman kazanamaz.Sende en ala dedikoducu ve fitnecisin.Cezanıda sandıkta çekeceksin .
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Merkez_Alperen'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2012, 17:09   #5
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sivas'ın Belediye anlamında 3 yıl kaybettiğini ben de düşünüyorum..
Ancak,iktidar anlamında da bir şey kazanamadık sayın Kuru!
Alt 10.05.2012, 17:30   #6
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aday olursa benden oy cıkmaz bu adama.
Ben de işte bu yüzden isterim ya

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2012, 18:05   #7
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben de işte bu yüzden isterim ya
Tahmin etmistim
Alt 10.05.2012, 18:23   #8
Kibrisli
Usta Yiğido

Kulislerden aldığım bazı bilgilere göre biz de durum şu Cumhurbaşkanı Adayı kazanabilecek birisi gibi görünüyor. 2-3 isim var ama birisi ikna edilirse kazanır gibi, İstanbul adayı keza kazanır gibi, Sivas İçin ise 2 aday bir de örgütün istediği birisi var, ikisinin kazanma imkanı yok gibi ama ikisi de Merkezdeki oy oranını 2-3 kat artıracak isimler fakat örgütün istediği kişi aday olsa kendim olmuş kadar sevinirim, kazanma ihtimali en yüksek kişi de O olur Bunun yanında Gemerek ve Gürün belediyeleri ile İmranlı Belediyesinde şans tanımıyorum bu seçimlerde Bu arada artık Sivaslilar.net 'de yavaş yavaş ısınır

Alt 10.05.2012, 20:32   #9
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas için hayırlı bir karar olmuş siyaset sahnesine çıktın çıkalı ilk defa sivas için olumlu bir iş yaptın
eski sanayi projesi,kale projesi,muhsin yazıcıoğlu bulvarı,aksu 3. etap.paşa fabrikası mesire alanı 3 etap bu projeler hayata geçerse doğan başkan derim
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2012, 23:29   #10
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Kuru ser veriyor sır vermiyor anlaşılan..Seçimden 5-6 ay önce adayı belirlerler..Ben AKP de Sivas belediye başkanlğı konusunda son sözün sayın Başbakanımız tarafından söyleneceğini düşünüyorum..Sami AYDIN büyük bir sürpriz olmazsa aday adayı olacak ama kesin aday yapılır mı bilinmez..2. olark son yerel seçimden önce İstanbul'da ikamet eden bir Sivaslı arkadaşın bilbordlarda resimlerini görmüştüm;aday adayıydı ama tercih edilmedi..Halkla ilişkiler uzmanıymış..Bu arkadaşın tekrar aday olacağını tahmin ediyorum..MHP nin ise bu seçime çok iyi hazırlandığını ve güçlü adaylarala çıkacağını duydum..MHP den şu anda Kaymakamlık yapan COŞAR soyadlı arkadaşın aday olabileceğini düşünüyorum..Genç dinamik birisi Sivas için faydalı olabilir...CHP nin adaylarını KIBrıslı mutlaka biliyordur..Ama ben Mimar Metin KESKİN in aday adayı yapılacağını ve adaylık için şansının yüksek olacağını düşünüyorum..Mimar MEtin KESKİN gibi adaylar da projeleriyle Sİvas için çok faydalı olabilirler ama seçimi kazanabilirler mi onu da sandıkta göreceğiz...Doğan ÜRGÜP eğer son anda kamuoyuna sunduu M. Yazıcıoğlu Bulvarı, Kentsel DÖnüşüm Projesi,Hanımlar Kültür Merkezi Projesi,Terminal Projesi ve Paşabahçe 4. Etap Projelerini bitirebilirse işte o zamn her aday gibi onunda şansının olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...HER Şey Sivas İçin..Umarım her parti bu yerel seçimde bizleri İyi adaylarla tanıştırarak proje manyağı yapar..Sivas'ın da bu tür projeleri olan kaliteli adaylara çok ama çok ihtiyacı var..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil