Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kadınca
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Kadınca Kadınca

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.08.2009, 11:38   #91
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kadın Doğmak,Kadın Ölmek

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Amma abarttınız, konuyu saptırmaya gerek yok. Burada konu olan kadın konu sizin kişisel davranışlarınız değil. Size eleştirim bir yazarın yazdığı köşe yazısını anlayamayıp, onu kişisel düşüncenize ters düştüğü için farklı yönlere çektiğiniz için ve böyle bir konuyu anlayamayan birinin nasıl eğitimci olabileceğiydi.
Konu kadının ezilmesi, konu kadının hor görülmesi, konu kadına değer verilmemesiydi. Bu hakları savunan mücadele eden birine böyle çirkin şeyler yakıştırmanız mesleğinize ters düşen bir davranış şekliydi. Söylemek istediğim de buydu zaten.
Evet,ters düşüyor ama sana göre.Bana göre ters düşmüyor ki önemli olan da bu zaten!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil