Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bakan Yılmaz Sivas'ta - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.04.2012, 14:43   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Bakan Yılmaz Sivas'ta

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Halka hizmet etmek isteyen herkesin siyaset yapması lazım. Halka en kısa yoldan hizmet yapmak siyasetten geçmektedir. Kim bu ülke, kim bu memleket için 'bir fikrim var' diyorsa mutlaka siyaset çatısı altında buluşmalı" dedi.

Bazı açılış törenlerine ve programlara katılmak üzere Sivas'a gelen Bakan Yılmaz, İlbeyi Yöre Köyleri Muhtarları Tanışma Toplantısı'nda muhtarlarla bir araya geldi.

Daha sonra Ak Parti İl Başkanlığı'nın Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlediği programa katılan Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, siyasetin halka hizmet sanatı olduğunu söyledi. Yılmaz, "Halka hizmet etmek isteyen herkesin siyaset yapması lazım. Halka en kısa yoldan hizmet yapmak siyasetten geçmektedir. Kim bu ülke, kim bu memleket için 'bir fikrim var' diyorsa mutlaka siyaset çatısı altında buluşmalı" diye konuştu.

Yılmaz, Türkiye'nin ve Türk milletinin partisi olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Halka hizmet, Hakka hizmettir. İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olanıdır. Dolayısıyla biz kendi insanımıza, halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Halkımıza hizmeti de Ak Parti çatısı altında yapıyoruz. Sivas'ta eğer tek bir kişiye bile ulaşamamışsak biz görevimizi ihmal etmişiz demektir. Dolayısıyla hiç kimseyi hizmet halkamızın dışında tutma lüksümüz yok. Sivas'ta herkese ulaşabilmemiz ve herkesi bu siyaset çatısı altına davet etmemiz lazım. Davet edince ne olacak- Yaptığımız her okulda, her yolda, her hastanede, her spor tesisinde eğer bir hayır oluyorsa işte o hayırdan herkese pay düşecektir. Ülkenin birliği, vatanın bütünlüğü ve tek bayrak hakkında hiçbir şüphesi olmayan ve hiçbir farklı fikri olmayan herkesi Ak Parti çatısına bekliyoruz."

-Eski Türkiye Partisi İl Başkanı Ak Parti'ye katıldı-

Daha sonra Bakan Yılmaz, bir süre önce partisinden istifa eden ve Ak Parti'ye katılan eski Türkiye Partisi Sivas İl Başkanı Ahmet Kuzu'ya, parti rozetini taktı.

Kuzu'nun yanı sıra Ak Parti'ye katılan eski Türkiye Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Korkmaz ve eski 20 üyeye de parti rozeti takıldı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 15:04   #2
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bakan Yılmaz Sivas'ta

halka hizmet lafındaki hizmet kelimesi cemaati ifade ettiğinden bakanımız gerçek hedefi göstermiştir ister istemez
Alt 13.04.2012, 17:37   #3
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ah bakanım, nasıl oldu da "Sivas'ın yarını bugününden iyi olacak" demediniz? Bir yıldır papağana ezberletilmiş söz gibi tekrarlayıp durdunuz. Bu ziyaretinizde yaptığınız açıklamalar içinde bu sözü göremeyince bir an sendeledim. Nasıl unutursunuz bu sözü, nasıl?

Bakanımız boş laf kısmını henüz geçemedi, millet icraat bekliyor! Bakan üç ayda bir gelip laf salatası yapıp gidiyor. Türkiye'nin dış politikasından genel siyasetinden bize ne? Sivas için ne yaptın be adam?
Alt 14.04.2012, 00:41   #4
ozsivasli58
Yiğido
NO AVATAR

ozsivasli58 Şuan ozsivasli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.11.2013 23:31

Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bakanı beğenmeyen beyler.Siz ne yaptınız Sivas için Türkiye İçin Boş Boş Konuşuyorsunuz o kadar çok Biliyorsanız siz de siyaset yapın oraya gelmek o kadar kolaymı bir kerede ayrımcılık yapmayın ağzıyla kuş tutsa sizlere yaranamaz biraz dürüst olun çalışanın hakkını verin bir keredemuhalefet etmeyin yiğidin hakkını yiğide verin sizin zihniyetinizde Sivasa ne yapıldı.Poroje getirin elimden geleni yaparım diyor.Artık Devlet Fabrika kurmuyor teşvik ediyor.Her zaman aynı kafada aynı fikirdesiniz.Bırakın bu statükoculuğu yenilikci olun gelin bir olalım birlik olalım ön yargılı olmayalım bu Dünya herkese yeter.Barış olalım Tanış olalım Birlik Olalım Beraber Olalım Sivasımız için Tek yürek olalım Allah cümle Ümmeti Muhammedin Yar ve Yardımcısı olsun.Selam ve Dua ile.
ozsivasli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ozsivasli58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 12:12   #5
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
ozsivasli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakanı beğenmeyen beyler.Siz ne yaptınız Sivas için Türkiye İçin Boş Boş Konuşuyorsunuz o kadar çok Biliyorsanız siz de siyaset yapın oraya gelmek o kadar kolaymı bir kerede ayrımcılık yapmayın ağzıyla kuş tutsa sizlere yaranamaz biraz dürüst olun çalışanın hakkını verin bir keredemuhalefet etmeyin yiğidin hakkını yiğide verin sizin zihniyetinizde Sivasa ne yapıldı.Poroje getirin elimden geleni yaparım diyor.Artık Devlet Fabrika kurmuyor teşvik ediyor.Her zaman aynı kafada aynı fikirdesiniz.Bırakın bu statükoculuğu yenilikci olun gelin bir olalım birlik olalım ön yargılı olmayalım bu Dünya herkese yeter.Barış olalım Tanış olalım Birlik Olalım Beraber Olalım Sivasımız için Tek yürek olalım Allah cümle Ümmeti Muhammedin Yar ve Yardımcısı olsun.Selam ve Dua ile.

Ben somut veriler üzerinden konuşmayı ve değerlendirme yapmayı severim. Somut gerçekler üzerinden hareket etmek lazım. Ben icraat istiyorum. Gözle görülür, elle tutulur iş çıkarmak lazım ortaya. Yaklaşık bir yıldır bakan İsmet Bey. Peki Sivas için kritik olan hiçbir konuda somut bir adım attı mı? Mesela 15 yıldır kurulması gündemde olan 2. Osb'nin kurulması, 1. Osb'nin büyütülmesi, kütüphanenin yapımı, yıllardır restorasyonu bitirilemeyen medreseler, ve diğer tarihi eserler vs vs. Bu arada stadyum konusunda Sivas'a 33 bin sözü verip sonra tükürdüğünü yalayıp bir şey olmamış gibi 25 binden bahsetmesi de karakter mevzusu tabi, oraya hiç girmiyorum.

Recep Akdağ Erzurum'u, Bayraktar Trabzon'u, Cemil Çiçek ve Bekir Bozdağ Yozgat'ı ihya ediyor. Kayseri'yi söylemiyorum bile. Sayın bakan Sivas için bir yıllık dönemde hangi Sivas için hangi ciddi girişimde bulunmuş?

Hadi sen söyle de beni ikna et. Somut verilerle gel bana! Somut icraatler göster. Yoksa icraat, sırf particilik için gelip de burada laga luga yapma!
Alt 14.04.2012, 18:03   #6
ozsivasli58
Yiğido
NO AVATAR

ozsivasli58 Şuan ozsivasli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.11.2013 23:31

Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben somut veriler üzerinden konuşmayı ve değerlendirme yapmayı severim. Somut gerçekler üzerinden hareket etmek lazım. Ben icraat istiyorum. Gözle görülür, elle tutulur iş çıkarmak lazım ortaya. Yaklaşık bir yıldır bakan İsmet Bey. Peki Sivas için kritik olan hiçbir konuda somut bir adım attı mı? Mesela 15 yıldır kurulması gündemde olan 2. Osb'nin kurulması, 1. Osb'nin büyütülmesi, kütüphanenin yapımı, yıllardır restorasyonu bitirilemeyen medreseler, ve diğer tarihi eserler vs vs. Bu arada stadyum konusunda Sivas'a 33 bin sözü verip sonra tükürdüğünü yalayıp bir şey olmamış gibi 25 binden bahsetmesi de karakter mevzusu tabi, oraya hiç girmiyorum.

Recep Akdağ Erzurum'u, Bayraktar Trabzon'u, Cemil Çiçek ve Bekir Bozdağ Yozgat'ı ihya ediyor. Kayseri'yi söylemiyorum bile. Sayın bakan Sivas için bir yıllık dönemde hangi Sivas için hangi ciddi girişimde bulunmuş?

Hadi sen söyle de beni ikna et. Somut verilerle gel bana! Somut icraatler göster. Yoksa icraat, sırf particilik için gelip de burada laga luga yapma!
Ben diyeceklerimi dedim. Her şey bir anda olmuyor.Bizde Particilik yok.Çalışana Hakkını veririz kim olursa olsun hangi görüşte olursa olsun.Son cümleni sana iade ediyorum.Ağzıma bile almadığım bir cümle.Sizler iyisiniz bizler kötüyüz.Biz Yaradılanı Yaradandan ötürü seviyoruz.
ozsivasli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ozsivasli58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2012, 16:43   #7
talhasönmez
Yeni Yiğido
NO AVATAR

talhasönmez Şuan talhasönmez isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.05.2012 13:24

Tecrübe Puanı: 0 talhasönmez FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas'a gelip memleket meselelerinden dem vuran bakan istemiyoruz. Stadyum meselesinden sonra Bakanı da, iktidarı da sildim.
talhasönmez isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2012, 17:25   #8
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Canları sıkıldıkça gelsin tatil niyetine yesinler, içsinler gezsinler iki lak lak yapıp çekip gitsinler ne olacak sanki bir daha ki seçimlerde eminim ki oyları dahada artacaktır, alan memnun satan memnun böyle saça böyle tarak bu kadar kahir etmeye gerek yok.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2012, 19:45   #9
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende hayal kırıklığı yaratan bir bakan henüz sivasa daha nokta kadar menfaati dokunmamış biri
birde düne kadar tayyip erdoğana ağıza alınmayacak küfürler eden türkiye partisi yönetimi ne yüzle ak partiye geçti veya ak partililer ne yüzle bunları kabul etti
millette ne mide varmış anlamadım gitti
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2012, 19:51   #10
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ozsivasli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
abim güzel gazel okumuşsun biz hukumetten fabrika istemiyoruz sivasın sorunlarını sende biliyorsun bende biliyorum
bu sorunlara çözüm istiyoruz bu bakanı olan bir hukumette yapılmazsa ne zaman yapılacak
kabinede bütün bakanların danışmanları hemşerileri bir bizim bakanımız hariç acaba sivasda danışmanlık yapacak kişi yokmu
bu memleketin insanına kıranmı düştü
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil