Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Liseler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Liseler Liseler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.06.2008, 20:21   #31
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: Hacı Mehmet Sabancı Lisesi(HMSL)

Alıntı:
bulutum Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gürün güzeli sen sınıfta kaldın bende ama pozisyon farklı
sen nerden biliosun kaldığımı???????? biricik beni bul sınıfa gel gürün güzeli kim de atlarlar hemen gerçi okulda bitti ama

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 17:32   #32
TurQu4z
Yeni Yiğido
NO AVATAR

TurQu4z Şuan TurQu4z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.05.2009 01:46

Tecrübe Puanı: 0 TurQu4z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hacı Mehmet Sabancı Lisesi(HMSL)

Birileri Sabancımı dedı
Ah hamit baba Ahhhhhhhhh
TurQu4z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 18:04   #33
4lonewolf
Yeni Yiğido
NO AVATAR

4lonewolf Şuan 4lonewolf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.05.2009 18:04

Tecrübe Puanı: 0 4lonewolf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ARKADASLAR HERKESE SLM LAR COOK ONCEDEN MEZUN OLDUM SABANCIDAN BENIM BIR MISYONUM VAR BAKIYORUM RASTGELDI FORUM SAYFANIZ GIRIYIM FILAN INANIRMISINIZ SIVASIN ADAMINDA EN UFAK DEGISME YOQ IKI TANE SANIRSAM BAYAN VAR MSJ ATMAYAN ADAM KALMAMIS LAN FORUM ACANI FORUM SAYFASI KOTULUYOSUNUZ NE ANLADINIZ ONLAR AOKADAR TANISAK DEDINIZ TANISIP YUZ YUZE GORUSTUNUZMU YOQ FORUM LARIN AMACI NEDIR BILIYOMUSNUZ INT DOSTLUK BERABERLIK GEREKTIGINDE BULUSMALR AMA SIZDE OYLE DEGIL KIZMI HEMEN YAZ SLM TANISA BILIRMIYIM SITEYI YAPAN ADMINLER VEYA COADMINLER DIKKAT EDIN BIRAZ SITENIZE SALDIRILAR GELE BILIR BUNU NEDEN BURAYA BU SAYFAYA YAZDIGIMA GELINCE EN GODAMAN ADAMLAR EN COK AMELE SABANCIDAN CIKAR BU BIGERCEK REKORUNU KIRAN YOQ TURKIYEDE EN AMELE ADAMLAR BURDA OKADAR YAPTIGINIZ CALISMALRA YAZIK OLUYOR ................ FORMUNUZA GELIP YARARLI OLCAK KISILERI RESMEN GERI KACIRIYOSUNUZ .............................. .... ESKI OLANLAR BILIR LAKABIM ROCKY
4lonewolf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2009, 10:52   #34
mervecik5858
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mervecik5858 Şuan mervecik5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2009 11:04

Tecrübe Puanı: 0 mervecik5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aaaa Slm herkese bende sabancıdaydım ya ayy cok tatlı oldu ya burayı buldugum.....

bulutum sen gurun guzelını tanıyosan benıde tanıyodursun

bulutum bana ozel msj atarmısın ?

Konu mervecik5858 tarafından (07.05.2009 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
mervecik5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2009, 00:47   #35
MEHMET001
Yeni Yiğido

MEHMET001 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MEHMET001 Şuan MEHMET001 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2010 00:31

Tecrübe Puanı: 0 MEHMET001 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BENDE 91 SENESINDE 6 EDEBİYAT A DAN MEZUNUM HERKESE SLM LAR HAMİT HOCAYA ŞEMİ PERÇİNE SEVGİLER SAYGILAR ADANADAN MEHMET ERDOĞAN VAY BE NE GÜNLERDİ O GÜNLER
MEHMET001 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2010, 04:35   #36
paramedik
Yeni Yiğido
NO AVATAR

paramedik Şuan paramedik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.10.2010 17:26

Tecrübe Puanı: 0 paramedik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sabancı lisesi 1991 mezunuyum arkadaşlar 6 mat A sınıfından YUSUF YOKUŞ selam herkese
paramedik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil