Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?
Sabah 91 4,70%
Hürriyet 72 3,72%
Milliyet 44 2,27%
Zaman 886 45,76%
Akşam 38 1,96%
Cumhuriyet 291 15,03%
Ortadoğu-Yeniçağ 54 2,79%
Yenişafak 78 4,03%
Fanatik 59 3,05%
Fotomaç 47 2,43%
Posta 82 4,24%
Sözcü 0 0%
Diğer 170 8,78%
Vakit 17 0,88%
Taraf 7 0,36%
Katılımcı sayısı: 1936. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.12.2007, 17:46   #21
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Ben sahsen ZAMAN gazetesini okumayi tercih ediyorum.
Bazi arkadaslarimizinda söyledigi gibi magazin icermiyor ve gercekten haber yayinliyor.
Diger arkadaslarin söyledigine katilmiyorum, yok su gazete gercekleri yaziyor yok bu gazete gercekleri yaziyor.
Benim görüsümce bir gazete olanlari yazmasi lazim kendi ayni zamanda yorumlayarak degil. Gazeteyi okuyan kisi kendi yorumunu kendi kafasinda tasarlamasi lazim.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 18:20   #22
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 858 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Ya cumhuriyet gazetesi her zaman taraflı yayınlarıyla dikkat çekmiş bir gazete en açık örneği ise cumhurbaşkanlığı seçimi ve başbakanlık seçininde ortaya çıkmıştır şimdi o gazeteyi destekleyenlere soruyorum tarafsız dediğiniz gazete bumu???
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 20:09   #23
okyay58
Yeni Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okyay58 Şuan okyay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.06.2012 20:32

Tecrübe Puanı: 0 okyay58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ben Ortadoğu okuyorum. Çünkü hem bilmek istediklerimi ve doğruları verdiğini düşünüyorum. Herkesin görüşü farklıdır her gazeteyi okuyanada saygı duyarım.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
okyay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 20:13   #24
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Bu internet muamması çıktı çıkalı gazetede okumaz olduk. Türkiye ve Dünya gündemini haber sitelerinde takip ediyorum,Sivas ve Sivasspor haberlerinide sitelerimizden takip ediyorum.
Artık gazete yerine köşe yazarlarını takip etmeyi daha yararlı buluyorum.
Hemşerimiz Ahmet Turan Alkan'ın yazılarını kaçırmamaya çalışırım,Alev Alatlı'nında yazıları oldukça dolu ve içerikli oluyor. Hüseyin Üzmez yazılarıda oldukça keyiflidir. Ahmet Taşgetiren yazıları ile farklı bir pencere açar her zaman tavsiye ederim. Osman Özsoy'un farklı bir uslubu var ve gündemi değilde hayatı takip etmemizi sağlar. Hasan Karakaya ise korkusuz donkişot gibidir olmadık yerlere savaş açmaktan çekinmez. İbrahim Karagül ise dünya gündemini kendi uslubu ile çok iyi yorumlar.Nihat Nasır ise maneviyatçı yanımızı iyi temsil ediyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar efenim istediğiniz kadar takip edin elden bir şey gelmiyor,müdahil olamıyoruz sadece seyirciyiz kimini alkışlıyor kimini yuhluyoruz ama oyun hep devam ediyor sadece 1. perde bitiyor 2. perde başlıyor...

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 20:38   #25
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Ne demişler,"Zevkler ve renkler tartışılmaz" Kimse kimseye zorla şunu okuyacaksın yada okumayacaksın demiyor ve diyemez! Ne güzel demokrasi var.Herkes doğruyu kendine göre yorumluyor.Doğru tektir,iki tane doğru olmayacağına göre.İşte bu çeşitli gazeteleri okuyarak doğruları bulmak için güzel bir araç bence.Olaylara tek açıdan değil,geniş açıdan bakarak değerlendirirsek doğruları görmemiz daha anlamlı olur sanırım.Kimseye ne kızmaya nede kırmaya hakkımız olmadığını düşünüyorum.
Alt 13.12.2007, 21:23   #26
ua58ibo
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ua58ibo Şuan ua58ibo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2008 22:15

Tecrübe Puanı: 0 ua58ibo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Alıntı:
pirmahsuni Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gören gözler herşeyi görüyor.Görmeyene bu saatten sonra neyi gösterebiliriz ki...
amerikan sermayesi demeye nasıl için el veriyor bu insanlar türkiye için çalışıyor türkçe olimpiyatlarını gördük bizim daha adını bile duymadığımız ülkelerde okullar açmışlar türkçe öğretip gelip burda yarışmaya katılıyorlar

eğer amerikan sermayesi olsaydı amerikalı Öğrenci Türkçe konuşmazdı
TürK öğrenci ingilizce konuşurdu
lafınızı tartarak ve düşünerek konuşın lütfen
ua58ibo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2007, 01:24   #27
banu58
Tecrübeli Yiğido

banu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

banu58 Şuan banu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.11.2008 19:30

Tecrübe Puanı: 626 banu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
pirmahsuni Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hakikaten bu kadar gazeteyi okuyormusun yaa neyde belli bir ideoloji var o isimleri yazmışsın sonrada bilgiçlik taslıyor okuyorum diyorsun,Allah bilir birine bile abone değilsindir,ve iddia ediyorum bunları sadece demogoji yapmak için yazdın...
6 ay siyaha bürünmeye gelince sana göre açılan sayfa AK olabilir bunu 10 yıl sonra görürüz yüzün nasıl kararacak,10 yıl sonra olacaklara bir ışık tutmak niyetiyle o sayfa karardı biz güneşin arkasını gören gözlere sahibiz,güneşin ihtişamı asla aldatmasın sizleri...
İstersen sana abonelik belgelerimin fotokopilerini yollarım ama bu zahmete değer bir karşılık isterim.Eğer ben enaz 2 en fazla 5 senedir bu gazetelere üyeliğimi ispatlarsam sende ZAMAN veya YENİŞAFAK veya TERCÜMAN veya BUGÜNden birine abone olup "Bu zamana kadar cahil kalmışım Cumhuriyet Gazetesi dedik hak bildik batıl çıktı" dermisin!YÜREK İSTER!
Şimdi siyah sayfaya gelelim,10 sene sonrasını görüyorlarmış tarih Haziran 2 temmuz seçimlerinde şimdiki iktidar partisini barajı geçemez gösteren zihniyetin meyvası 10 yıl sonrasını görüyorMUŞ.
GÜLDÜRMEYİN BENİ...
Alt 14.12.2007, 08:08   #28
Efe Cemil Şeker
Yiğido

Efe Cemil Şeker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efe Cemil Şeker Şuan Efe Cemil Şeker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.10.2009 13:25

Tecrübe Puanı: 608 Efe Cemil Şeker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende moda deyimi ile dinci gazeteleri tercih ediyorum. Eee ne yapacaktık bunlar dinci ise
diğerleri dinsiz oluyor bu denkleme göre,bizde mecburen dinliyi tercih ediyoruz. Bu deyimi çıkaranlar bu sonucu düşünmemişlerdir her halde
Alt 14.12.2007, 11:06   #29
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Beitrag --->: -->: --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Alıntı:
musab58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Neye göre Amerikan sermayesi??? ....İspatla....
sevgili kardeşim musab58, yeşilkuşak projesini bilmeyen duymayan yok yeni bişey değil, bop ' u her okuyan dünyaya hangi gözle nereden bakacağını bilenler bilir, bu emparyel güçler kara afrikada güney amerikada incili verip halkların gözünü bağlayıp altın, maden, hatta böbrek ciğerlerine kadar sömürdüler, şimdide bunu açıktan yapıyorlar, o çok tapılan müslüman che bin ladin sayın başkan bushun ortağı, demem o ki onlar gereken yerde hristiyan gereken yerde çok müslüman olmasını biliyorlar, o gülen zatlarının çok beğenip yaşadağı amerikası daha yanı başımızda ırakta 5 yıldır talan etmediği islamik değer kalmadı, yıkmadığı camii , tarihi eser belge kalmadı, ama gel görki o senin benim müslüman bulduğumuz yöneticilerimiz tek kelime etmediler, tersinede yıllardır incirlikten kalkan sırf ıraka için 4600 sorti uçuş gerçekleşmiş bulunmaktadır, biraz gözünüzü açın, siz dört arabayala ülker bayiliği yapıp üstüne 5 yılda belediye başkanlığı yapıp birde asker kaçağı oğluna düşün yapınca BİRMİLYAR DOLAR serveti olan bir başbakan biliyormusun, sen bu kadar yolsuzluğu yapan başka bir bakanlar kurulu biliyormusun, sizin o çok beğendiğiniz gülen çetesinin irili ufaklı tüm esnaf sanayici, tüccar üyelerinin, KAÇAK ELEKTRİK HIRSIZLARI, SSKsız işçi çalıştıran , TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE YILLARDIR MANUKYANDAN BAŞKA VERGİ VEREN OLMADIĞINI biliyormusun, devlete tek kuruş vergiyi haram deyip fakir fukaranın çocuğunun ışıkevleri, tarikat yurtları vb okullarda babasının hayrınamı okuttuğunu sanıyorsunuz, zaman gazetesi yıllardır benim işyerimin önüne 1 bırakılırdı atılım yaptılar geçen yıl 2 oldu, şimdi birmilyon abone kazanıyorlarya sözde son bir aydır 3 tane beleş sahipsiz gazeteyi hergün ısrarla bırakıyorlar sonrada naylon aboneliklerle öğünüyorlar, ben daha ne diyeyim amerikan sermayesi değilde ne bu, yeşil haram sermaye değilde ne bu, hangi birini yazayım, koza düğün davetiyelerinin sahibi bir anda ne hikmetse bugün gazetesi sahibi oluyor, bu CIA nın projesidir hepsi, TÜRKİYEMİN SAF TEMİZ MÜSLÜMANLARIMIN GELECEĞİ YER BURASI DEĞİLDİ, SANKİ TÜRKİYE MÜSLÜMANLIKLA YENİ TANIŞIYOR, BU TOPLUM 1000 YILDIR MÜSLÜMAN BEYLER HANIMLAR, ÖYLE DEĞİL DERSENİZ KENDİNİZİ İNKAR EDERSİNİZ, FATİHİ , KANUNİYİ, SULTAN SELİMİ, ABDULHAMİTİ İNKAR EDERSİNİZ, BİZ EVVELDENDE MÜSLÜMANDIK, ŞİMDİKİ GİBİ ŞEBEKE, KIL TÜY KUMAŞ MÜSLÜMANLIĞI DEĞİL TÜRKÜN MÜSLÜMANLIĞI, VİCDAN MÜSLÜMANLIĞIDIR, AHLAK MÜSLÜMANLIĞIDIR TÜRK HALKININ MÜSLÜMANLIĞI, ARABIN VAHABİNİN MÜSLÜMANLIĞI DEĞİL, İKİNCİ SINIF GÖRDÜĞÜ KADINLARI SAHADA KULLANANLARIN MÜSLÜMANLIĞI DEĞİL TÜRKİYEMİN MÜSLÜMANLIĞI, GEÇECEK TÜRKİYEM UMUDUNU YİTİRME BUNLARIDA AŞACAĞIZ.
SAYGILARIMLA
Alt 14.12.2007, 15:16   #30
bayram
Yeni Yiğido
NO AVATAR

bayram Şuan bayram isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2009 19:10

Tecrübe Puanı: 0 bayram isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
15 yıl düzenli cumhuriyet okudum, 10 yıldır hürriyet okurdum günlük son 3 aydır akşam okuyorum yani satın alıyorum, ama gerçekte artık internette tüm gazeteleri okuyorum hatta amerikan sermayesi sağolsun hergün pasajın girişine sözde abonelere bırakılan 3 zamandan birini okuyorum, ama internette neredeyse tüm gazetelere göz atıyorum artık gazeteye para vermek gerekmiyor onuncu bununcu demeden okuyorum tüm gazeteleri objektif olmak için hepsini okuyorum, üniversitedeyken hergün milli kütüphanede 12 günlük gazeteyi mutlaka takip ederdim,

neye göre amerikan sermayesi ispatlarmısın lütfen birşeyleri bilmeden böyle ulu orta kişiler ortalığı karıştırmakta üstünüze yok dini bir gazeteye kalkacak hristiyan bir ülke destek verecek öyle öyle düşünüyorsan sana hiç bişey demiyorum diyemiyorum boşgeçiyorum seni gerçekten yazık

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil