Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.12.2007, 19:02   #1
Gülpare
Yiğido

Gülpare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülpare Şuan Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.01.2009 13:23

Tecrübe Puanı: 600 Gülpare FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

1 MİLYON İMZA HEDEFİ

Sivil toplum örgütü gibi çalışarak kamuoyu oluşturmaya çalışan ve kurdukları siteye yaklaşık 1 milyon ziyaretçi toplayan okullarıyla ilişiği kesilen öğrenciler, okul sıralarına geri dönmek için gün sayıyorlar. Eğitim haklarının ikinci kez kendilerine geri verileceğinden emin olduklarını belirten öğrenciler, okumayan kesimden de destek gördüğünü anlattılar. Grup, toplumda öğrenci affı çıkması için talebin her geçen gün arttığına dikkat çekti. Öğrenciler, "Eğitim sendikalarından ve hükümetten aldığımız destekle yeni öğretim yılında okullarımıza geri döneceğimizi umuyoruz" diye konuştular.

YENİDEN OKUMA HAKKI İSTİYORLAR
Üniversite ve liseden çeşitli nedenlerle ilişiği kesilen öğrenciler harekete geçti. Yeniden okullarına dönebilmek için imza kampanyası başlatan 800 bin öğrenci, toplanan imzaları Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne götürecek.

IMZA ICIN TIKLAYINIZ...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2007, 21:12   #2
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 23:42

Tecrübe Puanı: 774 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

Sayın Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu bu konuyla ilgili bir çalışma yptı ve Meclis gündemine de taşıdı bildiğim kadarıyla. İnşallah başta Yök ve benzeri dayatmacı sistem çarklarının keyfi veya saçma uygulamaları nedeniyle eğitim-öğretim hakları ellerinden alnımış olan öğrenciler olmak üzere önemli sayıda öğrencinin tekrar eğitime dönmesini sağlayacak gerekli düzenlemeler yapılır.
leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 23:49   #3
leblebi82
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 774 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Evet üniversitelerde özgürlük için başörtüsü yasağının kalkmasıyla bu konuya el atılmalı artık.
Alt 18.02.2008, 23:51   #4
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

ceylankimya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ceylankimya Şuan ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.06.2008 08:57

Tecrübe Puanı: 699 ceylankimya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

AFfa tam destek hep destek
inşallah hayırlısı olur...

"BİLİNİZKİ SONUNUZ ALEVLİ BİR AHTIR
İNTİKAM ALANLARIN EN HAYIRLISI ALLAH 'tır"
ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2008, 23:13   #5
leblebi82
Usta Yiğido

Yanılmıyorsam Mecliste bununla ilgili bir çalışma var. Bekleyelim görelim. İnşallah hayırlısı olur .
Alt 09.03.2008, 23:40   #6
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

bencede çok iyi olur gerçektende bir çok arkadaşımız çok pişmanlar.
şans tanılmalı bence

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2008, 23:41   #7
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 17:58

Tecrübe Puanı: 732 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Onlar Üniversiteye okumak için gitmediler mi. Niye atıldılar. Hep duygu sömürüsü yapıyorlar. Madem okumayacaklardı kayıt yaptırmayıp gerideki vatandaşların okumalarına mani olmasalardı. 800 bin öğrenci vay anasını be. Kim bilir neler yaptılar. Kendi kendinize tahminde bulunun bakalım. Onların yüzünden kayıt yaptıramayanların hakkını kim geri verecek.
Alt 10.03.2008, 09:01   #8
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen --->: Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

Bende öğrencilerimiz için imza kampanyasına destek verdim inşallah bu girişimlerimiz amacına ulaşırda öğrencilerimiz tekrar okumaya başlar
Alt 10.03.2008, 22:28   #9
leblebi82
Usta Yiğido

Standart --->: -->: Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

Alıntı:
ofgurleyuk78 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Onlar Üniversiteye okumak için gitmediler mi. Niye atıldılar. Hep duygu sömürüsü yapıyorlar. Madem okumayacaklardı kayıt yaptırmayıp gerideki vatandaşların okumalarına mani olmasalardı. 800 bin öğrenci vay anasını be. Kim bilir neler yaptılar. Kendi kendinize tahminde bulunun bakalım. Onların yüzünden kayıt yaptıramayanların hakkını kim geri verecek.
Biz zaten okumak isteyip de okuyamayanlar için af istiyoruz. Bu ülkenin üniversitesine girip de bu milleti sırtından vuranlar için değil.
Alt 11.03.2008, 01:19   #10
MEDYABİRAJANS
Yiğido

MEDYABİRAJANS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MEDYABİRAJANS Şuan MEDYABİRAJANS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.11.2008 13:14

Tecrübe Puanı: 642 MEDYABİRAJANS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mağdur öğrenciler için bende imza kampanyasına katıldım hayırlı olur İnşallah...
MEDYABİRAJANS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil