Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.07.2008, 19:42   #11
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: KPSS İÇİN DULARINIZI BEKLİYORUZ

Alıntı:
yakamozz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eh fena değildi, yalnız alan sınavları bayağı bir zordu.Bakalım hayırlısı.Bu arada abinin sınavı nasıl geçti?
o da aynısını diyo yaa ilkinde zamnı yetiştirememiş ikincisinde ise çok zorlandım diyo...ama hayırlısı inş biyerler gelir olur...üniversite mezunlarının açıkta kalmaması lazım aslında çok saçma bu kpss falan.....işkenceden başka hiçbişey deil..

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2008, 00:40   #12
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

yakamozz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yakamozz Şuan yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2016 15:43

Tecrübe Puanı: 618 yakamozz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
gürün_güzeli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
o da aynısını diyo yaa ilkinde zamnı yetiştirememiş ikincisinde ise çok zorlandım diyo...ama hayırlısı inş biyerler gelir olur...üniversite mezunlarının açıkta kalmaması lazım aslında çok saçma bu kpss falan.....işkenceden başka hiçbişey deil..
Aynen kardeşim aynen biz bir de 3 oturuma girdik gk-gy hariç pazar sabah ve öğleden sonra oturumları 3,5 ar saatten 7 saat ve toplam 400 soru.Düşün yani hangi birisini çözeceksin gerçekten işimiz hiç kolay değil.Allah hayırlısını versin ne diyelim artık...
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2008, 01:07   #13
kocak58
Tecrübeli Yiğido

kocak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kocak58 Şuan kocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.09.2011 20:41
Yeti 1 Greece Champion!
Tecrübe Puanı: 609 kocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

21 eylülde kpss var dualarıızı bekl,yoruz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil