Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Internette belediye hakkında göndermeler anlamsız ! - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.02.2010, 23:21   #11
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Internette belediye hakkında göndermeler anlamsız !

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
eskiden ağzı olan konuşuyor denirdi.şimdi insanlarda cesaret kalmadığı için 'eli olan yazıyor'a çevrildi laf..gerçektende öyle.burda atıp tutan,nutuklar savuranlar ancak internette artistlik yaparlar.o kadar memleket sevdalısıysanız çıkın yardımcıların yanına veya alın elinize telefonu söyleyin söyleyeceğinizi !
Dün Sami Aydın'a bugün Doğan Ürgüp'e yarın bir başkasına.. İnsanlar eksik veya yanlış gördüklerini buradan yazacaklar tabi.. Benim caddede sokakta her gün belediyeden üst düzey birini görme ihtimalim yok ayrıca yanlarına gittiğinizde de yapılacak, halledilecek -cak, cek içeren cümlelerden bıktı bu millet- türü cevaplar alıyorsunuz. Henüz yaptık, hallettik gibi bir şey göremedik..

Unutma kardeş geçen yıl sende buradan muhalefet yapıyordun ve her türlü şikayetini dile getiriyordun.. Başa geçenlerden olunca halin tavrın değişmesin unutma iki gün sonra yine muhalefet olabilirsin..
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.02.2010, 23:25   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
eskiden ağzı olan konuşuyor denirdi.şimdi insanlarda cesaret kalmadığı için 'eli olan yazıyor'a çevrildi laf..gerçektende öyle.burda atıp tutan,nutuklar savuranlar ancak internette artistlik yaparlar.o kadar memleket sevdalısıysanız çıkın yardımcıların yanına veya alın elinize telefonu söyleyin söyleyeceğinizi !
Önceden belediyeye e-mail atıyordum,şikayetimi bildiriyordum..Ve bana muhakkak telefonla dönüp,şikayetim hakkında bilgilendiriliyordum..

Şimdi de mail atıyorum ancak bir telefonu,e-maille bile cevap verilmiyor eleştirime..Şimdi kim cesaretli,kim cesaretsiz..Ben başkan başkan ayakalrına mı gitmek zorundayım?E-belediye ne demeye var?
Alt 02.02.2010, 23:39   #13
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dün Sami Aydın'a bugün Doğan Ürgüp'e yarın bir başkasına.. İnsanlar eksik veya yanlış gördüklerini buradan yazacaklar tabi.. Benim caddede sokakta her gün belediyeden üst düzey birini görme ihtimalim yok ayrıca yanlarına gittiğinizde de yapılacak, halledilecek -cak, cek içeren cümlelerden bıktı bu millet- türü cevaplar alıyorsunuz. Henüz yaptık, hallettik gibi bir şey göremedik..

Unutma kardeş geçen yıl sende buradan muhalefet yapıyordun ve her türlü şikayetini dile getiriyordun.. Başa geçenlerden olunca halin tavrın değişmesin unutma iki gün sonra yine muhalefet olabilirsin..
aydın döneminde ne mail ne telefon yanlış gördüğüm işleri gidip yüzlerine söylüyordum sitede ne yazdıysam vallahide billahide aynen iletiyordum.ben bu sitedeki bazı kimselerin samimiyetine inanmıyorum kardeşim!memleket sevdası muhabbeti altından sırf bbp belediyesi diye biri bin edip çamur atılıyor doğan başkana!geçen yılki mesajlarımı bul çıkart dök bir kağıda gidelim belediyede arşivleri dökelim! bir mesajım bile asılsız değildi hepsinin sağlam bir delili var.şimdide savunduğum konuların delilleri var.sanalda olmuyor bu işler gerçek hayatta çıksın burdaki artistler.orda yapalım siyaseti.tehdit falan etmiyorum çıksınlar karşıma sonuna kadar herşeye varım !
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 23:53   #14
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.11.2013 23:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Önceden belediyeye e-mail atıyordum,şikayetimi bildiriyordum..Ve bana muhakkak telefonla dönüp,şikayetim hakkında bilgilendiriliyordum..

Şimdi de mail atıyorum ancak bir telefonu,e-maille bile cevap verilmiyor eleştirime..Şimdi kim cesaretli,kim cesaretsiz..Ben başkan başkan ayakalrına mı gitmek zorundayım?E-belediye ne demeye var?
Şahsım adına bu konudan muzdarip olmadım. Atmış olduğum maillere tatmin edici şekilde mail ile geri dönüldü, tek sıkıntı geri dönüş zamanının biraz uzun olmasıydı.

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar GuNaY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.02.2010, 23:56   #15
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şahsım adına bu konudan muzdarip olmadım. Atmış olduğum maillere tatmin edici şekilde mail ile geri dönüldü, tek sıkıntı geri dönüş zamanının biraz uzun olmasıydı.
Keşke bende de tatmin edici cevaplar alsam.daha doğrusu cevap alsam.Beni tanıdılar mı yoksa,ne?
Alt 03.02.2010, 00:34   #16
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
aydın döneminde ne mail ne telefon yanlış gördüğüm işleri gidip yüzlerine söylüyordum sitede ne yazdıysam vallahide billahide aynen iletiyordum.ben bu sitedeki bazı kimselerin samimiyetine inanmıyorum kardeşim!memleket sevdası muhabbeti altından sırf bbp belediyesi diye biri bin edip çamur atılıyor doğan başkana!geçen yılki mesajlarımı bul çıkart dök bir kağıda gidelim belediyede arşivleri dökelim! bir mesajım bile asılsız değildi hepsinin sağlam bir delili var.şimdide savunduğum konuların delilleri var.sanalda olmuyor bu işler gerçek hayatta çıksın burdaki artistler.orda yapalım siyaseti.tehdit falan etmiyorum çıksınlar karşıma sonuna kadar herşeye varım !
Biz o dönemde de bu konuyu açtık ve yine herkes memnun olmadığı konuları dile getirdi. Ama sendeki paranoya hala devam ediyor. Burada ne yapılsa sana göre Bbp düşmanlığından Herkes belediyeyi beğenecek övecek diye bir şey yok. Herkes eleştirmekte özgür belediye başkanı çıkıp ne oluyor kardeşim bizi niye bu kadar eleştiriyorsunuz demiyorda sana ne oluyor? Biz yanlışları 4 yıl daha söyleyeceğiz.. İlk yılında memlekette bir icraat göremedik sadece laf vardı. İnşaallah kalan zamanda iş yapar yoksa bu partinizin gördüğü ilk ve son belediye başkanı olur.. Bence...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2010, 01:32   #17
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1310 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Mesele belediyenin mail atıp atması değil. Bir belediye başkan yardımcısı oy aldığı şehirdeki insanların görüşlerine ''anlamsız'' diyemez..Sivas'ı yöneten belediye başkanının yardımcısının ifadesine de bakın hele...Vizyon meselesi bu kadar basit.. Öyle bir yönetime böyle bir şehir.. Görebilene...
Alt 03.02.2010, 01:41   #18
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 684 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas belediye seçimlerinde sağlığında sahip çıkamadığı Rahmetli Lider Muhsin YAZICIOĞLU'nun emanetini teslim etmiştir Doğan ÜRGÜP'e.Şimdi yok kardeşim o iş öyle değil diyenler çıkacaktır ama bu böyledir.Doğan ÜRGÜP daha ekibini kurarken bile yanlış üzerine yanlış yaparak aylarca vakit kaybetti.Ekibini kurdu sıra kuruluşlara geldiğinde hangi kuruluşa hangi adamımızı yerleştireceğiz derdi yüzünden extra bir vakit kaybı.Geldik bu günlere gitti 1 yıl kaldı 4 yıl.geçenlerde rasladım SAMİ AYDIN'ın yöntemini çok sevmişki başkan bilbortlarda başkan çalışınca oluyor babından iadelerle şunu yaptık bunu yaptık.Eee mübarekler bu Sivas onu yapmayacaktınız bunu yapmayacaktınız o koltuklara sizi neden otutturdu.Laf yapasınız diye değil hizmet yapasınız diye bu böyle biline.Hem elştirilmek neden hoşunuza gitmiyor anlamadım ki eleştiriyi alırsınız kendinize çeki düzen verirsiniz.
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar akademik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2010, 02:30   #19
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 703 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşım çalışırsan seni överler, çalışmaz isen herhalde eleştirirler. Şimdi bakalım 1 senede ne yapılmış? Neyse bir sene daha bekleyelim bakalım neler olacak?
Sivas' taki bazı sosyal faaliyetler vardı,maalesef onlarıda bitiriyorsunuz. Bir çok konuda yersiz çalışmalar ve sosyal konularda çalışmalar yetersiz.En azından yapılan organizelere destek olun baride bişeyler olsun. Sadece orada oturmakla ve öyle mikrofonlara konuşmakla olmaz bu işler. Tabiiki bunlarında hesabını millet sizlerden sorar.
Bekliyeceğiz, bakalım 2010 da nasıl olacak ?
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sade58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2010, 12:04   #20
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Biz o dönemde de bu konuyu açtık ve yine herkes memnun olmadığı konuları dile getirdi. Ama sendeki paranoya hala devam ediyor. Burada ne yapılsa sana göre Bbp düşmanlığından Herkes belediyeyi beğenecek övecek diye bir şey yok. Herkes eleştirmekte özgür belediye başkanı çıkıp ne oluyor kardeşim bizi niye bu kadar eleştiriyorsunuz demiyorda sana ne oluyor? Biz yanlışları 4 yıl daha söyleyeceğiz.. İlk yılında memlekette bir icraat göremedik sadece laf vardı. İnşaallah kalan zamanda iş yapar yoksa bu partinizin gördüğü ilk ve son belediye başkanı olur.. Bence...
"Sivas Belediye'sinni çalışmalarından memnun musunuz?" komusu Sami Aydın döneminde açılmış bir konu.Sami Aydın'a da bir sürü eleştiri yaptık,ancak kimse bize artis demedi..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)