Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ta Akp Rüzgarı - Sayfa 16 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.06.2011, 22:15   #151
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivas'ta Akp Rüzgarı

Sallamayacaksın cümlesi sana yakışmamış aktassa. Tartışmayı sonlandırmak için mi daha da alevlendirmek için mi yazmışsın farkedilmiyor. Alevlendirmeye daha yakın gibi duruyor.
Alt 15.06.2011, 22:21   #152
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Akp yi savunanların yandaşçılığı duman siteye girdim gireli bizlere yazılanlara hiç tepki verdiğini görmedim adam orada resmen bize akılsız demiş sen sadece benimkine yorum yaptın hani o üyenin yazdığına tepki???
Evet bayanım ismimden belli olmuyor mu zaten?
aktassa nın espiri yaptığınıda düşünmüyorum hala.
ayrıca orada ezik yazmıyor ezildiğini yani yenildiğini anlamına gelen bir kelime yazıyor...
sazana gelenince onunda ne anlamda kullanıldığı belli herşeye atlayanlara denir.
ben ayollu konuşa bilen bir bayan değilim duman
Akpyi savunanlara yandaşçı diyorsun hmm. Chpyi savunanlar yada diğer partileri savunanlar ne oluyor? Hani birisi ".... akıllanırlar ..." diye bir kelime kullanmıştı. Kime kullanmıştı, yenilgiye uğrayan parti mensuplarına karşı kullanmıştı. Kim o parti mensupları diyelim a partisi b partisi. Eğer bir partiyi destekleyen yandaş ise, a b partilerinide destekleyenler yandaştır. Yani sen ".. akıllanırlar .." kelimesi geçtikten sonra o kişiye karşı yorum yaptığına göre, a b c partilerinden birine mensupsun yani destekliyorsun. bu durumda sende yandaş oluyorsun. kendi kendine yandaşlık oyunu oynuyorsun.

şimdi gelelim bana, benim "akp yandaşı" olduğumu iddaa ettin yukarda. benim akpyi tuttuğumu ispat etmelisin madem böyle birşey söyledin. ben nerde akpyi desteklediğimi yazmışım bul buraya yaz.

senin ismine gelince, ben senin profilini en ince ayrıntısına kadar görüyorum yön. olduğum için. ama ben birilerinin özel bilgilerine bakmam. baksam bayan olduğunu anlarım ztn. isminide görürüm. o yüzden "amazon10" nicki (dikkat ettiysen nick diyorum senin gibi isim demiyorum çünkü isim değil nick) bana bir bayanı anımsatmıyor.
Alt 15.06.2011, 22:30   #153
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Akpyi savunanlara yandaşçı diyorsun hmm. Chpyi savunanlar yada diğer partileri savunanlar ne oluyor? Hani birisi ".... akıllanırlar ..." diye bir kelime kullanmıştı. Kime kullanmıştı, yenilgiye uğrayan parti mensuplarına karşı kullanmıştı. Kim o parti mensupları diyelim a partisi b partisi. Eğer bir partiyi destekleyen yandaş ise, a b partilerinide destekleyenler yandaştır. Yani sen ".. akıllanırlar .." kelimesi geçtikten sonra o kişiye karşı yorum yaptığına göre, a b c partilerinden birine mensupsun yani destekliyorsun. bu durumda sende yandaş oluyorsun. kendi kendine yandaşlık oyunu oynuyorsun.

şimdi gelelim bana, benim "akp yandaşı" olduğumu iddaa ettin yukarda. benim akpyi tuttuğumu ispat etmelisin madem böyle birşey söyledin. ben nerde akpyi desteklediğimi yazmışım bul buraya yaz.

senin ismine gelince, ben senin profilini en ince ayrıntısına kadar görüyorum yön. olduğum için. ama ben birilerinin özel bilgilerine bakmam. baksam bayan olduğunu anlarım ztn. isminide görürüm. o yüzden "amazon10" nicki (dikkat ettiysen nick diyorum senin gibi isim demiyorum çünkü isim değil nick) bana bir bayanı anımsatmıyor.

amazonun anlamına bakarsan anımsatır duman
akp kazandı tebrik ettik. ben kendimi biliyorum akp ye oy vermedim. üyenin birisi çıkıp diyecek ki akıllanırlar ben buna tepki gösterince parti yandaşı oluyorum öylemi. yani bana ve benim gibilere akılsız diyecek ben tepki vermeyeceğim ki bu bende kesinlikle olmayacak birşey
ben sana burada akpyi savunanlara yandaşçılık yapıyorsun dedim gene beni yanlış anladın. madem ben yanlış anladım yandaşcılık yapmıyorsun neden bana verdiğin tepkiyi diğer üyeye vermedin duman söyler misin??

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2011, 03:18   #154
_DuMaN_58
Navigator

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

amazon, ben orda `akilsiz` diye bir kelime goremiyorum. o yuzden tepki de vermiyorum. ha sen `akillanirlar` kelimesini o sekilde yorumlarsan onu bilmem ben.

amazonun kotu anlami da var iyi anlami da var. kotu anlamini erkekler bilir az cok(bu yuzden amazon nicki bana bir bayani animsatmaz). iyi anlami da benim bildigim amazon nehri, amazon ormanlari. senin dedigin ise galiba, savasci kadinlar topulugu.
Alt 16.06.2011, 10:13   #155
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2013 00:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft

Sivasta Akp,

Sivalilar.Net'te amazon, Duman Rüzgarı

Yetmedi mi artık

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2011, 10:15   #156
_DuMaN_58
Navigator

16. sayfa olmuş
Alt 16.06.2011, 12:20   #157
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
amazon, ben orda `akilsiz` diye bir kelime goremiyorum. o yuzden tepki de vermiyorum. ha sen `akillanirlar` kelimesini o sekilde yorumlarsan onu bilmem ben.

amazonun kotu anlami da var iyi anlami da var. kotu anlamini erkekler bilir az cok(bu yuzden amazon nicki bana bir bayani animsatmaz). iyi anlami da benim bildigim amazon nehri, amazon ormanlari. senin dedigin ise galiba, savasci kadinlar topulugu.
sevgili duman şu amazonun kötü anlamı neymiş örneğin ben bilmiyorum biraz bilgi verirsen sevinirim ben yöneticiyim diye yerli yersiz böbürlenerek sitenin bayan üyelerine hakaret etme hakkını bu yöneticilik vasfınızdanmı alıyorsunuz? bu bir ikincisi siz bu hakaret içeren yorumları yaparken tüm sivaslılara hitap etmesi amacıyla kurulduğu idda edilen bu sitenin kurucusu ve sizin üzerinizdeki yöneticiler buna nasıl karşı çıkıp sizi uyarmıyorlar? bu iki modöratörün görevi olay yönlendiriciliği ve yol göstericilik navigatörün görevi ise yardımcı teknik elamanlık olmasına karşın yaptığınız yorumlar ve tarafgir tutumunuzla bu vasıflara ne kadar sahipsiniz? bu üç şimdi dönüp bana diyeceksinki diğer hakaret edenlere neden tepki göstermiyorsunuz olumsuz gördüğümüz ve hakaret içeren yorumlara anında tepki gösterdiğimizi iyi bilirsin ama yöneticilerin görevi yol göstermek ve yönlendirmektir hakareti katmerlemek değil sevgilerimle.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2011, 12:39   #158
_DuMaN_58
Navigator

Konu kapanmışken yine başladık. Necmettin bey nerde hakaret ettim allah aşkına.
Alt 16.06.2011, 12:52   #159
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Konu kapanmışken yine başladık. Necmettin ben nerde hakaret ettim allah aşkına.
kötü anlamını erkekler az çok bilir sözcüğü ne anlama geliyor sevgili duman bana kendini beğenmiş edasıyla necmeddin diye hitap ettiğine göre baban kaç yaşında sevgili kardeşim konu madem kapandı okuduktan sonra her iki mesajımıda sile bilirsin
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2011, 21:53   #160
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili duman şu amazonun kötü anlamı neymiş örneğin ben bilmiyorum biraz bilgi verirsen sevinirim ben yöneticiyim diye yerli yersiz böbürlenerek sitenin bayan üyelerine hakaret etme hakkını bu yöneticilik vasfınızdanmı alıyorsunuz? bu bir ikincisi siz bu hakaret içeren yorumları yaparken tüm sivaslılara hitap etmesi amacıyla kurulduğu idda edilen bu sitenin kurucusu ve sizin üzerinizdeki yöneticiler buna nasıl karşı çıkıp sizi uyarmıyorlar? bu iki modöratörün görevi olay yönlendiriciliği ve yol göstericilik navigatörün görevi ise yardımcı teknik elamanlık olmasına karşın yaptığınız yorumlar ve tarafgir tutumunuzla bu vasıflara ne kadar sahipsiniz? bu üç şimdi dönüp bana diyeceksinki diğer hakaret edenlere neden tepki göstermiyorsunuz olumsuz gördüğümüz ve hakaret içeren yorumlara anında tepki gösterdiğimizi iyi bilirsin ama yöneticilerin görevi yol göstermek ve yönlendirmektir hakareti katmerlemek değil sevgilerimle.
Necmettin bey;
İşimize gelince BTK'nın filtrelemesini protesto ederiz, özgürlük şart deriz ama işinize gelmeyince yöneticilerin müdahalesinden bahsederiz.
Burası bir web sitesi.
Bağımsız bir yer.
Eğer ki kişiliğinize hakaret gördüyseniz hukuki yolla arayabilirsiniz. Ama biz burada zaten devleti kurtarmak için değil fikirlerimizi paylaşmak için toplandık.
Ondan dolayı çok büyütmeye gerek yok.
Sözlerim nedense sadece bazı kişilere dokunuyor. Ortaya laf atıyorum, abilerim ve ablalarım paratoner gibi maaşallah.
Hani şimdi YARASI OLAN GOCUNUR diyeceğim yine zoruna gidenler olacak.
Ondan 5 yaşında çocuğa anlatır gibi mi anlatsam diyorum. O da ayıp.
Neyse konuyu uzatmayalım fazla.
Sivas'ta AKP sildi geçti diyelim ve noktalayalım..
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil