Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.03.2013, 20:11   #21
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Hizmetler konusunda bir önceki dönemin gerisinde kalmış olabilir. Ama ben burada yazan arkadaşların o gün ki yazılarını da çok iyi hatırlıyorum. İş yapana da aynı şeyler yazılıyordu. "Atatürk Caddesine giremiyoruz, her taraf kazılmış bir türlü bitiremediler" vs. vs... Bu örnekler çoğaltılabilir. Hal böyle iken bu yönetime kabahat bulmak, kulp takmak çok kolay. Ben yaptıklarını çok takip etmiyorum sadece Sivas'a gittiğimde gözlemlediklerime göre değerlendiriyorum ve bence yaptığı en büyük iyilik terminal arazisini Osman Yıldırım'a yedirmemektir. Bugün Tüdemsaş'ın arazisine göz dikenler için terminal arazisi çok kolay bir hamleydi ama yapamadılar. İster on metre yanına yapsın isterse aynı yere yapsın o izbe yeri yıkıp terminal yapması ve o arsayı yedirmemesi bence önemlidir. Diğer icraatları ise tartışmaya açıktır ama bir yönetim her şeyi de kötü yap(a)maz illaki iyi şeyler de vardır. Sanki herkes olaya taraflı bakmış.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.03.2013, 12:01   #22
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu söylediğinin gerçekleşmesi hiç şüphesiz İsa'nın (as) ölüyü diriltmesi ile eş değerde büyük bir olaydır! Jesus Christ!!!
evet yine işinize geldiği gibi cevap vermeye devam edin.yazının belli bir kısmını alıntı yapıp cevaplayın.şaşırmadım. tekrar yazayım! Şu an Çevre ve Şehircilik Bakanı laz! Sivas'a yapılacak olan yeni stadyumun kulis görüşmelerinde 35.000 kişilik stadyum baskılarına dalga geçerek '' SİVAS'I SATSAN 10 TRİLYON ETMEZ'' şeklinde cevap veren bir vatandaştır.şimdi siz diyorsunuzki akpli bir belediye başkanı gelsinde daha fazla ödenek alalım.. Sivas'a bu gözle bakan bir partiyi Allah bu memleketin başına bela etmesin.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.03.2013, 12:31   #23
ZiDaNe58
Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZiDaNe58 Şuan ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2016 12:32

Tecrübe Puanı: 494 ZiDaNe58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam çalışıyor usta calisan arı gibi maşallah yattığı yerden oy bekleyenlerden gene başarılıdır ben tarafsız biri olarak şahsen başarılı buluyorum en ufak örnek yıllardır sivasın başında olupta o terminalin içler acısı halini görmeyen zihniyetten ne beklenirki aynı şekilde statda öyle bunlar ufak örnekler daha önce oy verdim şuanki iktidar partisine ama bir daha tövbe kimsenin sivası çantada keklik olarak görmesinede göz yumanları tebrik ediyorum
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ZiDaNe58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.03.2013, 12:44   #24
ZiDaNe58
Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZiDaNe58 Şuan ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2016 12:32

Tecrübe Puanı: 494 ZiDaNe58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
anket yapıldığında ABD köpeklerinin olmadığı yerde analarının bacılarının koluna girip çekiç güç askerlerine peşkeş çektirmeyenlerin ALLAH a tapaRgibi kula tapmıyanların karısı kızı rüyasında başkalarıyla olmıyanların pkk yandaşı olmayanların imralı canisiyle elele kolkola eşkiya propagandası yapmayanların vatan haini memleket haini olmayanların memleketi parsel parsel yandaş müteahite peşkeş çektirmeyenlerin hortumcu hırsız nursuz uğursuz yandaşı olmayanların sivasımızın köye çevrilmesini fabrikalarının kapatılmasını SİVAS ımızın *** yurduna konulmasını hazmedemeyen bu halkın kökünüsatsan 50 binlira etmez diyen bakan bozuntusunun zihniyetine mensup olmayan kanı bozuk karakteri bozuk olmayan duyan sağır gören kör olmayan dümdüz olup dümdüz yaşayan dansöz kıyafeti giymeyen **** nasıl birduygu ömründe tatmamış temizkanlı kişiler arasında yapılınca böyle adil sonuç çıkıyor
ağzına sağlık imzamı atarım sözlerinin altına
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2013, 13:47   #25
silvernitrate
Yeni Yiğido
NO AVATAR

silvernitrate Şuan silvernitrate isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.03.2013 13:47

Tecrübe Puanı: 0 silvernitrate FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sakin olun arkadaşlar..
herşey seneye bu zamanlar belli olacak.bakalım doğan ürgüp bir şey yapmış mı yapmamış mı?
açıkcası ben belediye başkanı olabilecek bi kapasitede olduğunu bile düşünmüyorum.
nasıl belediye başkanı olduğuda herkes tarafından biliniyor zaten.
bunuda iyi değerlendiremedi. eline yüzüne bulaştırdı.
sivas 5 yıl değil. 10-15 yıl kaybetti maalesef..
silvernitrate isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2013, 16:16   #26
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hizmetler konusunda bir önceki dönemin gerisinde kalmış olabilir. Ama ben burada yazan arkadaşların o gün ki yazılarını da çok iyi hatırlıyorum. İş yapana da aynı şeyler yazılıyordu. "Atatürk Caddesine giremiyoruz, her taraf kazılmış bir türlü bitiremediler" vs. vs... Bu örnekler çoğaltılabilir. Hal böyle iken bu yönetime kabahat bulmak, kulp takmak çok kolay. Ben yaptıklarını çok takip etmiyorum sadece Sivas'a gittiğimde gözlemlediklerime göre değerlendiriyorum ve bence yaptığı en büyük iyilik terminal arazisini Osman Yıldırım'a yedirmemektir. Bugün Tüdemsaş'ın arazisine göz dikenler için terminal arazisi çok kolay bir hamleydi ama yapamadılar. İster on metre yanına yapsın isterse aynı yere yapsın o izbe yeri yıkıp terminal yapması ve o arsayı yedirmemesi bence önemlidir. Diğer icraatları ise tartışmaya açıktır ama bir yönetim her şeyi de kötü yap(a)maz illaki iyi şeyler de vardır. Sanki herkes olaya taraflı bakmış.
O araziyi Osman Yıldırım'a yedirmemenin tek yolu oraya terminal yapmak mıdır?Bu sefer de eski terminal arazisi boşa çıktı.Osman Yıldırım orayı yiyecek kadar güçlü adamsa,bu sefer de eski terminalin arazisini yer..Terminal,sadece bakın bunu yaptık demek için yapılmış bir masraf..Eski terminal neyimize yetmiyordu merak ediyorum..Bazı yerleri akıyordu falan,onlar da onarımla giderilebilirdi..Peki ben de sana şöyle iddia da bulunayım..Terminali ileri kaydırararak,şuanki termianlin önündeki otoparkları biliyorsun..Eski terminal arazisi ve o otoparkları birleştirip,o daha büyük araziyi yemek veya yedirmek gibi bir gayesi olamaz mı? Yedirmek gibi gayesi olmayan adamlar,Eski Sanayi'ye neden böyle apar topar gözleri bir şeyi görmeden hücum etmeye uğraşır?
Alt 11.03.2013, 16:28   #27
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu söylediğinin gerçekleşmesi hiç şüphesiz İsa'nın (as) ölüyü diriltmesi ile eş değerde büyük bir olaydır! Jesus Christ!!!
BBP'li arkadaşlar helikopter kazasının seçimlere yüzde 5 etki ettiğine inanıyorlar..Zaten Ürgüp yüzde 45 alacaktı,kaza olunca yüzde 50 oldu derler..Bu kişilerin 2014'te yüzde 80 oy hayali kurması gayet doğal..
Alt 11.03.2013, 17:10   #28
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 457 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Eski Sanayi'ye neden böyle apar topar gözleri bir şeyi görmeden hücum etmeye uğraşır?
2000'den beri eski sanayi gündemde. Sami Aydın'ın da orayla ilgili birtakım düşünceleri vardı. 2-2,5 senedir de Başkan orayla ilgileniyor.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2013, 17:16   #29
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
2000'den beri eski sanayi gündemde. Sami Aydın'ın da orayla ilgili birtakım düşünceleri vardı. 2-2,5 senedir de Başkan orayla ilgileniyor.
Orayla ilgilendiği falan yok..
İlgilenmekten kastın uydurma,yangından mal kaçırır gibi ,batan geminin malları gibi düşük düşük kamulaştırma bedelleri verip orayı ele geçirmekse,evet acayip ilgileniyor hakkını yemem..
Alt 11.03.2013, 18:17   #30
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O araziyi Osman Yıldırım'a yedirmemenin tek yolu oraya terminal yapmak mıdır?Bu sefer de eski terminal arazisi boşa çıktı.Osman Yıldırım orayı yiyecek kadar güçlü adamsa,bu sefer de eski terminalin arazisini yer..Terminal,sadece bakın bunu yaptık demek için yapılmış bir masraf..Eski terminal neyimize yetmiyordu merak ediyorum..Bazı yerleri akıyordu falan,onlar da onarımla giderilebilirdi..Peki ben de sana şöyle iddia da bulunayım..Terminali ileri kaydırararak,şuanki termianlin önündeki otoparkları biliyorsun..Eski terminal arazisi ve o otoparkları birleştirip,o daha büyük araziyi yemek veya yedirmek gibi bir gayesi olamaz mı? Yedirmek gibi gayesi olmayan adamlar,Eski Sanayi'ye neden böyle apar topar gözleri bir şeyi görmeden hücum etmeye uğraşır?
Neyimize yetiyordu eski terminal binası? Şehire yakışan bir görüntü müydü o? Sivas'ı hiç bilmeyen birinin ilk gördüğü yerdir orası ve temiz, bakımlı olması gerekir. İlçe garajı gibi bakımsız,pis bir yeri yakıştırdıysan bir şey demiyorum. Yemek isteyip istemediklerini bilemem niyet okuyuculuğum yoktur Osman Yıldırım açık açık söylüyordu orayı istediğini. Ama yorumlarına bakıyorum her konuyu Eski Sanayi sitesine getiriyorsun orası hakkındaki düşüncemi de söyleyeyim hiç hoşuna gitmeyecek ama orayı kaldırarak çok güzel bir işe imza atıyorlar. Bizim millet orası yapılırken de böyle konuşuyor istemiyormuş şimdi de oradan çıkmam burası böyle kalsın diyor. Yıllar geçse yüzler değişse de zihniyet aynı...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil