Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.03.2009, 00:35   #141
Eyüp KIZGIR
Yeni Yiğido

Eyüp KIZGIR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eyüp KIZGIR Şuan Eyüp KIZGIR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.06.2009 17:19

Tecrübe Puanı: 0 Eyüp KIZGIR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BAŞIMIZ SAĞOLSUN !

Muhsin YAZICIOĞLU yaşarken değerini bilemedik, bari bu seçimlerde Sivasımızda, oyları BBP'ye verelim. Seni unutmuycağız Muhsin abi. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun.
Eyüp KIZGIR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 00:44   #142
sivasli_boy
Yeni Yiğido

sivasli_boy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivasli_boy Şuan sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2013 16:16

Tecrübe Puanı: 679 sivasli_boy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O sereflice yasadı dik durdu her zorluga gögus gerdi ve sereflice öldü o bu dunyada cok cekti ALLAH ım sen obur dunyasını güzelleştir...

MEKANIN CENNET OLSUN BUYUK DAVA ADAMI...M. Yazıcıoğlu.
sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 03:44   #143
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2177 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kurtlar puslu havada
Toplandı ankarada
Giden heybetli çınar
Milyonlarsa arkada

Yandı yurekler yandı
Yagan kar ıle sonmez
Mılyonlar bır agızdan
Dıyor basbuglar olmez
Başbuglar ölmez

Vatan mıllet aşkına
Gecen cılelı omur
Yatak yorganda degıl
Cınar ayakta olur

Yandı yurekler yandı
Yagan kar ıle sonmez
Mılyonlar bır agızdan
Dıyor basbuglar olmez
Başbuglar ölmez

Neyler kerkukte turkmen
Turkıstan neyler onsuz
Sabır ver yuce mevlam
Kaldık bassız ve kolsuz

Yandı yurekler yandı
Yagan kar ıle sonmez
Mılyonlar bır agızdan
Dıyor basbuglar olmez
Başbuglar ölmez

Sanki mustafa yıldızdogan türkeş için yazdıgı şiir ona yazmamışta bugün muhsin yazıcıoglu için yazmış nasılda örtüşüyor şiir ve yaşananlar.artık muhsin yazıcıogluda yok gercekten kaldık başsız ve kolsuz
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 09:28   #144
ekingölü
Yeni Yiğido

ekingölü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ekingölü Şuan ekingölü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2012 16:59

Tecrübe Puanı: 0 ekingölü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.KIYMETLİ BİR ABİMİZİ KAYBETTİK ACIMIZIN TARİFİ YOK.ALLAH KARDEŞLERİMİZİN MEKANINI CENNET EYLESİN.RUHLARI ŞAD OLSUN.AİLELERİNEDE RABBİMDEN SABIRLAR DİLİYORUM.

ÜŞÜYORUM

Bir coşku var içimde bugün kıpır kıpır

Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum

Gözlerim parke parke taş duvarlarda

Açılıyor hayal pencerelerim

Hafif bir rüzgar gibi, süzülüyorum

Kekik kokulu koyaklardan aşarak

Güvercinler ülkesinde dolaşıyor

Bir çeşme başı arıyorum

Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp

Mis gibi nane kokuları arasında

Ruhumu dinlemek istiyorum

Zikre dalmış her şey

Güne gülümserken papatyalar

Dualar gibi yükselir ümitlerim

Güneşle kol kola kırlarda koşarak

Siz peygamber çiçekleri toplarken

Ben çeşme başında uzanmak istiyorum

Huzur dolu içimde

Ben sonsuzluğu düşünüyorum

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum

Durun kapanmayın pencerelerim

Güneşimi kapatmayın

Beton çok soğuk, üşüyorum..

( MUHSİN YAZICIOĞLU )
SEN ÜŞÜYORSUN AMA BAŞKANIM BİZİM YÜREĞİMİZ YANIYOR.

SİVAS-HAFİK-EKİNGÖLÜ KÖYÜ CAMİ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu ekingölü tarafından (29.03.2009 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ekingölü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 14:48   #145
diamond
Yeni Yiğido

diamond - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

diamond Şuan diamond isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.06.2009 09:50

Tecrübe Puanı: 0 diamond FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tüm islam aleminin başı sağolsun...acımız çok büyük....böyle insanların değeri nedense hep kaybedildikten sonra anlaşılıyor...inşallah bu kazanın arkasından da karanlık güçler çıkmaz...
diamond isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 15:24   #146
karayusuf
Yeni Yiğido

karayusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

karayusuf Şuan karayusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.04.2011 18:18

Tecrübe Puanı: 0 karayusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Başkanımız Muhsin YAZICIOĞLUNA ve dava arkadaşlarına cenabı ALLAH tan rahmet,yakınlarına ve tüm sivas halkına sabırlar dilerim.
Alt 29.03.2009, 15:54   #147
DORUK58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

DORUK58 Şuan DORUK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.03.2009 15:54

Tecrübe Puanı: 0 DORUK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bugün yokluğunun ikinci günü sevgili büyüğüm abim Muhsin YAZICIOĞLU biliyormusun senin geçirdiğin kaza çok üzdü bu milleti milletin evlatlarını herkes seni konuşuyor herkes seni anlatıyor çocuklar senin ismini tekrar ediyor keşke; sen hayatta iken bunları görebilseydin büyük birlik dedin inan bunu başardın sen gerçekten, O kadar büyük bir birlikki bu ben bile anlam veremedim, galiba bu birliğin hamuru senin sevgindi ve galiba nankör olan bizlerdik biz bunu bu sevgiyi anlamamak için çok direndik mücadele bile ettik ama artık haykırıyorum seni şimdiden çok özledim çok özledik gözlerimdeki yaşlara anlam veremiyorum senin resmini gördüğüm anda senin ismini duyduğum anda dökülüp geliyolar ulu orta zor tutuyorum bu yaşları belki yanlış anlarlar diye hiç tanımadım seni, tanışamadım konuşamadım ama şimdi içimde bir his var sanki yıllardır tanıyorum seni yıllardır birlikteyiz yanyanayız da sen gidince şuram yandı yüreğim sızladı kalbim tarifsiz duygularda YATTIĞIN YER CENNET OLSUN ALLAH RAHMETİYLE ÖDÜLLENDİRSİN SENİ BEN HAKKIMI HELAL ETTİM UNUTMA SENDE HELAL ET SEVGİLİ MUHSİN ABİM.
DORUK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 16:24   #148
Alperen.
Yiğido

Alperen. - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alperen. Şuan Alperen. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2009 18:16

Tecrübe Puanı: 564 Alperen. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Affet bizi Başkanım, Hakkını Helal Et..

Hakkını helal et, affet bizi Başkanım...
[Bugün yoksun aramızda, bir kez bile reklamını yapmaya tenezzül etmeyen, ne mitingini, ne seçim klibini, ne adaylarını, nede dosdoğru sözlerini aktardığın konuşmalarını yayınlamayan televizyon kanalları üç gündür senden bahsediyor. Olsun başkanım demek ki hatırlanman için Hakka ruhunu teslim etmen lazımmış.
Seni hep yedekte sayan, bir kez olsun destekleme ihtiyacı hisssetmeyen sözüm ona milliyetçi-maneviyatçı gazetelerin köşe yazarları kardeşimiz gitti, yıldızımız kaydı diyerek gözyaşları içerisinde senden bahsediyorlar ne büyük vatansever ne büyük müslüman olmandan dem vuruyorlar. Affet onları başkanım zaten hiç sitem etmedin onlara. Ölmen gerekiyormuş başkanım, senin ne büyük dava adamı olduğunu dillendirmeleri için can vermen gerekiyormuş...!

Uğruna göğsünü siper ettiğin, kısacık hayatını adadığın, herşeyden aziz bildiğin Türk Milleti senin için ağlıyor. Onaltı yıllık partini bir kez olsun desteklemeyen, oy vermeyen, seni o başkanlığa layık görmeyenler şimdi adam gibi adamdı diyor gözyaşı döküyorlar. Siyasetinin dürüstlüğünden, dosdoğru, dik ve milli duruşundan bahsediyorlar. Hiç yüzünü güldürmediler Başkanım, kendi hemşehrilerin bile meclise zor gönderdi seni. Bugün sivas ağlıyormuş Başkanım. Senin partine bir belediye başkanlığını bile çok gören Sivas ağlıyormuş. Senin örnek bir siyaset adamı olduğunu anlamaları için Cenab-ı Hakka kavuşman gerekiyormuş.

Devlet-i ebed müddet dedin ömrün boyunca, senki sana işkenceleri, hücreleri layık gören devletini batılı müfettişlere şikayet bile etmedin. Seni ezenlere bile sahip çıktın. O devlet ki suçsuz yere seni yedi buçuk sene hapsetti, hayatı sana zindan etti, dağlarda ölüme terketti. Bir kez bile sitem etmedin devletine ve şimdi bu satırlarımızı okusan bizide azarlardın çünkü Baba bildin devleti ve bilmemizi istedin. Öyle olsun Başkanım ama söz veriyoruz sana, ya devlet ülküleşecek ya ülkücüler devletleşecek. Bu sefer tutacağız sözümüzü. Bu azmi yakalamamız için seni feda etmemiz gerekiyormuş.

Mitingler iptal oldu başkanım halbuki daha beş gün önce çamurlu bir futbol sahasını reva gördüler sana, bir köşeye ittiler, kocaman hoparlörlerle bastırdılar sesini şimdi iptal ediyorlar mitinglerini bütün meydanları sana bıraktılar başkanım. Artık meydanlar tabutunu ağırlayacak, cenazeni kaldıracak.

Genel merkezi bile ısıtamıyor diye seni terkedenler bugün çileyle yürütmeye çalıştığın genel merkezindeler, içerisini yanık yürekleriyle öyle bir ısıtmışlarki yangın yerine dönmüş. Rahmetle ananların, ağlayanların söze başlarken ilk cümleleri; "Aynı siyasi çatıda değildik amma..." diye başlıyor başkanım. Bugün hepsi aynı çatıda. Genel merkez ısınmış, yolunu bile bilmeyenler akın etmiş, gözünaydın başkanım, tüm ülküdaşların tek yürek olmuş senin mekanındalar, ama sen yoksun senin gitmen lazımmış.

Affet bizi Başkanım, Hakkını helal et.

Emanet ettiğin bayrağı devraldık, burçlara dikmek için canla başla çalışacağımıza söz veriyoruz.

Uğruna ömrünü adadığın İlay-ı Kelimetullah için nizam-ı alem davanı, yükseltmek için çabaladığın Türk-İslam ülküsünü, son nefes, son nefer, son damla kana kadar savunacağımaza söz veriyoruz.

Cenab-ı Allah mekanını cennet eylesin.

Muhsinler Ölmez Ölmez

Vatan millet aşkına
Din ve devlet aşkına
Yoldaşımız öncümüz
Şehit oldu bozkurtum
Var olsun diye yurdum
Dinmez yürek sancımız

Ağlar yüzümüz gülmez
Bu devran böyle sürmez

MUHSİNLER ÖLMEZ ÖLMEZ

Ardından vatan ağlar
Kefensiz yatan ağlar

MUHSİNLER ÖLMEZ ÖLMEZ

Güneş doğar ağarın
Yağmur yağar göğerir
Pilevlenir hıncımız
Evliyalar erenler
Zemahşer Alperenler
Çocuğumuz gencimiz

Ağlar yüzümüz gülmez
Bu devran böyle sürmez

MUHSİNLER ÖLMEZ ÖLMEZ

Ardından vatan ağlar
Kefensiz yatan ağlar

MUHSİNLER ÖLMEZ ÖLMEZ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ölmedin başkanım her zaman kalbimizdesin yolun yolumuz davan davamızdır mekanın cennet olsun

Konu Alperen. tarafından (29.03.2009 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alperen. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 17:26   #149
koçer
Yeni Yiğido
NO AVATAR

koçer Şuan koçer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.05.2009 09:57

Tecrübe Puanı: 0 koçer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne diyeceğimi bilmiyorum,hala şoktayım.elleri temiz olan tek lider öldü allah rahmet eylesin.hemşehrisi olduğum için gurur duyuyorum.türk dünyasının başı sağolsun.
koçer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 20:36   #150
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 703 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

degerli abim allah mekanini cennet eylesin.gidişinle bizlerden bir parça goturdun sen ne guzel bir insandın guzel abim gozyaşlarımız dinmez oldu...şimdiden seni özler olduk rabbim ahirette bizleri birleştirir inşallah....

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)