Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Doğan Ürgüp'ün İcraatları.. - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.05.2012, 16:18   #11
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Doğan Ürgüp'ün İcraatları..

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
henüz laftan (-ceğiz, -cağız ) başka hiç bir şey görmedik...sıcak çermiğe çadır, halifeliğe ölü gömülmesi dışında...hakkını yemeyelim mezarlıklara iyi bakıyor...
Her konuda eleştir ama Sıcak çermiğin bu hale gelmesinde hakkını yeme hemşerim...Gidip görünce sıcak çermiğe ne dediğimi anlayacaksın

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2012, 19:14   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Her konuda eleştir ama Sıcak çermiğin bu hale gelmesinde hakkını yeme hemşerim...Gidip görünce sıcak çermiğe ne dediğimi anlayacaksın
Sıcak Çermik'te Doğan Ürgüp'ün vaadi neydi?
Eğer orayı eski düzen kullanmaya devam edeceksek yapılan işler doğru.Ama yok,burası Afyon gibi,Kozaklı gibi cazibe yeri olacak(ki Başkanın vaadi de buydu) diyorsak bu yatırımlar oraya bir ivme kazandırmaz
Alt 11.05.2012, 20:42   #13
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öncelikle Sıcak Çermik konusunda başkanı gösterdiği gayret ve çalışmalarından ötürü tebrik ederim.

Ancak Doğan Ürgüp'ün seçim vaatlerinde Sıcak Çermik'teki yatak kapasitesini 3000 (yazıyla üçbin) yatağa çıkarma vaadi vardı. Üç yılın sonuna elde var 180 yatak. Arada uçurum var uçurum. Bu kadar üzerine eğilip önem verdikten sonra yapabildiği bu kadarsa bunu büyük bir başarı olarak görmemek lazım. Umarım önümüzdeki iki yıl içerisinde yapılacağı söylenen yatırımlarla 3000 yatağın yarısına yaklaşırız.
Alt 11.05.2012, 21:54   #14
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanı salı günü Mehmet Şarkışla'nın proğramında yaklaşık 3 saat dinledim..Başkan yapmak istediklerinin bir kısmını anlattı;sorulara cevap verdi;eğer zaman olsaydı Terminal Projesi,Eski Sanayinin Dönüşüö Projesi,AVM ,5 Yıldızlı Otel projeleri hakkında bilgi vereckti ama zaman yetmedi...Belediye Başkanının artık Projeleriyle gündeme gelmesi güzel..Amma bu projeler hayata geçirilemezse gelecek seçimde Sivas'ta kimseden oy olamaz...Başkanın yeni bir projesini de duydum;başkan Çermikte 5 yıldızlı otelden vazgeçmiş onun yerine devre mülk projesi hayata geçirilecekmiş...Bu projede yatak kapasitesi binlerin üzerine çıkacak diye söylüyorlar..Bakalım bu proje de hayata geçirilecek mi?Başkan seçim öncesi Özbelsan arazisine Toki yaparak halakın gözüne girmek istiyor;inşallah uzun zamndır gündeme gelmeyen Tokilerle de tekrar tanışmış oluruz...Belediye Başkanı kent meydanında sinevizyon yolu ile gösterdiği projeleri yapamazsa seçimde işi zor..Eğer istediklerini gerçekleştirirse o zaman seçimi kimin kazanacağı da hiç belli olmaz..Ben bu seçimde CHP,MHP ve HAS partiden bomba adaylar bekliyorum..Bilhassa MHP ve CHP kaliteli,projeleriyle gündeme gelecek adaylar çıkarabilirse seçim kıran kırana geçer;sonunda kazanan da Sİvas olur..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2012, 19:27   #15
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence yeterli değil yapamıyor Belediye başkanlığı konser yaptırmak veya yarış düzenlemekle olmuyor bu sene içinde somut bir projeye yönelik çalışma yok boyna göz boyuyor bir şehir meydanına dev ekran kurmuş kendi yaptıklarını gösteriyor Bence o da yanlış o dev ekran farklı şekilde değerlendirilebilirdi
Alt 29.07.2012, 20:03   #16
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

sivasta yaşamadığım için doğan ürgüpün icraatlarını değerlendirmek doğru olmaz diye düşünüyorum sivasda yasayan çok yakınım var dışardan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla A.K.P zihniyeti ve eski dönemden kalan çalışanlar amirler ve yardımcılarının yeterince destek olmadığıdır A.K.Pyalakası sivas medyasıda hep eleştiri tarafındalar yaptığı icraatları halka göstermek işlerine gelmez güzel gönül kimi severse odur A.K.P zihniyetine mensup kişilerden objektif fikir beyan etmelerini beklemek doğru olmaz bu yalakalara desenki türkiye cumhuriyetinde gelmiş geçmiş en hortumcu hırsız antihalkçı yolsuz belediyecilik kimlerin eseridir desen ya apışır kalırlar yada günah keçisi başka partileri derler doğan başkan hakkında yolsuzluk hırsızlık iddiası varmı ?sadece iki zihniyet arasındaki farkı görmek için şuna bakılmalı sivasta sokak hayvanları için barınak yapılıyor keçiörende 3000 köpek katlediliyor aslında türkiyedeki akpli belediyelerin yediği naneleri yazsam millet apışır kalır konu doğan ürgüp olduğu için yazmıyacağım sataşma olursa yazarım sivaslı olmayıpda cumhuriyet üniversitesinde kızılırmak suyu içenlerin çok büyük memnuniyetsizlikleri vardı sebeke suyunu bağlaması iyi oldu mevcut otogar sivasın ihtiyacını karşılamıyor yakışmıyor malatya samsun kayseri elazığın otogarları muhtesem sivasımıza muhtesem bir otogar kazandırırsa iyiolur artık işadamlarınımı ikna eder kendimi yapar 5 yıldızlı otel kazandırırsa sivas için hayırlı iş yapmış olur elbetteki tekrar aday olursa karnesini halkımız verecek ben tekrar seçileceğine inanmıyorum çünkü hem genel olarak hem sivas yereli olarak bu millet herzaman güçlüden yanadır hırsızdan yolsuzdan sahtekardan hortumcudan ab ye abdye yalakalık yapanlardan yanadır öyle olmasa 1 milyon müslümanı katlettiren teskereyle yolaçan yardım eden zihniyete yüzde 50 oy vermezdi
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.09.2012, 23:54   #17
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dostum ona buna sataşmayacağım demişsin ama saydırmışsın AKP'ye.
Hırsızlık ve yolsuzluk maalesef bu dönemin de gündeminde.
Ben daha önce de söylemiştim. Doğan Ürgüp esasında ve kişisel olarak mükemmel bir insan. İyi niyetli ve dürüst. Ama bunlar yetmez. Kontrol mekanizmanı kurmaz isen gelen şikayetlerin tek sorumlusu sen olursun. Bana göre Doğan Ürgüp'ün kaybettiğği husus çevresi, danışmanları. Her işe başkan koşturamaz, tek başına takip edemez. Burada yardımcılar girer devreye. Sen onları sorgularsın. Onların yularını da bıraktığında ortalık bu hale gelir.
Sıcak Çermik gerçekten eskiye nazaran çok güzel olmuş ama ben şehirdışından gelen bir misafir olarak faydalanamadım. Neden? Halen inşaat halinde, yeterli yer yok.
Balıklı Çermik konusunun da belediye tarafından el atılması lazım. Resmen harami bir işletmecilik söz konusu. Tanıtım işinin ise bence belediye tarafından yapılması gerekir.

Turistik mekanlar? Yıllardır inşaatta. Tamam. Kültür Turizm ilgili ama belediye olarak senin ne kadar baskın var? Duruma müdahale için ne yaptın? Hep pasif. Arka planda.
Alt 30.11.2012, 23:18   #18
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Herşey güzel olacak inşallah.
Sivasımızı müthiş projeler bekliyor.projelerin hepsi bittiğinde Sivasımız büyük bir yol katedecek.Ama yapılacak çok iş var.
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2012, 12:30   #19
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Ürgüp İyi niyetli vaya iyi insan olabilir o ayrı konuda Ama iyi belediye başkanı değil.İlerki seçimlerde seçilirmi onu bilemem
Alt 24.03.2014, 14:25   #20
ZiDaNe58
Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZiDaNe58 Şuan ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2016 13:32

Tecrübe Puanı: 492 ZiDaNe58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

secimlere 1 hafta kaldı yarısması muhtemel olan dogan ürgüp ve sami aydının tamamladıkları yaptıkları işleri tartıya koyacak olursak sizce daha cok hangisi agır basıyor?
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil