Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Seçim 14 Haziran'da - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.07.2012, 16:54   #11
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Seçim 14 Haziran'da

Alıntı:
onur_0581991 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öğrenciye zulmeden bir adamı hala neden birinci sıraya alırlarki anlamam illaki birilerine yalakalıkmı yapmak gerekirmiş rektör olmak için?
Valla bize sorma.

Geçen seçimde neden birinci sıradaki atanmadı da ikinci sıradaki atandı tartışmasında
Bize aynen şu şekilde salya akıtanlara sor:
"Sezer yaparken iyiydi de Gül yapınca mı kötü? Etme bulma dünyası!!!"
Al işte aynı zihniyet..

Diyoruz işte:
"demokrasi herkese lazım, hukuk herkese lazım, iki gün sonra devran döner, keser döner, sap döner" diye ama ne yapalım, yurt dışından gazel okuyanlara anlatamıyoruz..
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2012, 21:50   #12
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Abdullah Gül beni sasırttı ve Kocacık'ı atadı.hayırlı ugurlu olsun.universite yeniden atilima gececektir

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.07.2012, 23:36   #13
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Üniversite için hayırlı olsun..Faruk Kocacık'ı çok tanımıyorum ama mevcut rektörün gitmesi güzel..
Alt 07.07.2012, 10:32   #14
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Yugoslavya’nın (şimdiki Makedonya) Ohrid kasabasında doğdum. Köken olarak Konya Karaman’dan Balkanlara göç eden bir aileden geliyorum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. 1969 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Çalışma Bölümü’nü 1974 yılında Yüksek Lisans derecesi ile bitirdim. Altı ay Ankara’da Sosyal Sigortalar Kurumu’nda görev yaptıktan sonra, Mart 1975’te 18 aylık askerlik görevime başladım. Askerlik görevimin bitiminde (27 Ekim 1976 tarihinde) yeni kurulmuş olup, faaliyete geçmemiş olan ve idari birimleri Ankara’da bulunan Cumhuriyet Üniversitesi’nde, Fen-Edebiyat Fakültesi Asistanı olarak göreve başladım. Aynı zamanda kurucu üniversite olduğu için Hacettepe Üniversitesi’nde Mezuniyet Sonrası Eğitim Fakültesi’nde doktora öğrencisi olarak doktora çalışmalarına başladım. Çanakkale’nin Biga ilçesinde yerli ve göçmen köyleri ile ilgili uygulamalı çalışmalarımı ve bu köylerle ilgili İstanbul Başbakanlık Arşivi’nde belgesel çalışmalarımı tamamlayarak bu fakülteden 12 Şubat 1979 tarihinde doktora derecesi (Sosyoloji) elde ettim. 1980 yılı başlarında da İngiliz Hükümeti’nin bursunu kazanarak “The British Council” aracılığı ile Londra’da “The Public Record Office” de araştırmalarda bulundum. Yurt dışından döndükten sonra Hacettepe Üniversitesi’nde, Cumhuriyet Üniversitesi’nin bir elemanı olarak bir süre görev yaptım.

Cumhuriyet Üniversitesi’nin faaliyete başlaması ile birlikte 1982 yılında Sivas’ta Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde göreve başladım. 1982 yılı sonlarında Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçentliğe atandım. 1982-1985 yılları arasında üç yıl süreyle C.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevini yerine getirdim.

11.11.1987 tarihinde Genel Sosyoloji ve Metodoloji alanında Doçentlik unvanı elde ettim. Bunu takiben C.Ü. Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Başkanlığı ile aynı Fakültenin Dekan Yardımcılığı görevlerine atandım ve bu görevleri 4,5 yıl sürdürdüm.

07.01.1993 tarihinde Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı’nda Profesör unvanı elde ettim. 05.05.1993 tarihinde C.Ü. Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlığı’na atandım. Aynı göreve ikinci kez 06.05.1996’da tekrar atandım. C.Ü. Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölüm Başkanlığı’nı 7 yıl sürdürdüm. Sosyoloji Derneği’nin kurucu üyesiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım. Bildiğim yabancı dil İngilizcedir.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2012, 11:41   #15
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Seçim sonuçlarının galip gelmesi güzel işte..
Alt 08.07.2012, 01:28   #16
yiğidoyuzbiz
Yiğido

yiğidoyuzbiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoyuzbiz Şuan yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2016 23:38

Tecrübe Puanı: 511 yiğidoyuzbiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cumhuriyet üniversitesinde okumadığım için kimin nasıl olduğu hakkında pek bilgim yok
Ancak bir husus var :bu üniversite bir çok üniversiteden önce açılmış buna şu an okumakta olduğum uludağ üniversitesi dahil
Kıyaslama yaptığım zaman sivasta binalar fazla dökümanlar iyi olduğuna dair duyumlar alıyorum
Ama bu dokümanları aletleri kullanabilecek öğretim üyesi ve çalışma yönünden çok fakir türkiyedeki üniversiteler arasında yapılan bir çalışmada sivasta öğretim üyesi başına düşen akademik çalışma sayısı 1in altında
Bu rakam sonradan açılan üniversitelerin de altında
Eski rektör de bina inşaatına önem veriyordu sanırım ve sonunda değişti
Faruk Kocacık beye şimdiden başarılar diliyorum
Cumhuriyet üniversitesini hak ettiği yerde görmek en büyük dileğimiz
Bir dönem Siyasi olaylarla anılan üniversitemizin başarılarıyla anılmasını görmek en büyük dileğimiz
yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.07.2012, 10:17   #17
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ilyas dökmetaş'la binaydı, altyapıydı işleri tamamlandı.Bu hoca da akademik olarak,yayın olarak, öğretim üyesi sayısını arttırırsa üniverste bir yerlere gelir inşallah.
BİLMEYEN ELEŞTİRİR,
YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil