Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
ASKER - Sayfa 59 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2010, 12:19   #581
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: ASKER

Alıntı:
fatihhoca Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar 88 3 lerden sonra bu forum çalışmadı ama geriye dönük güzel bilgiler var.askerlik biteli 10 sy oldu.askerlik kısalacak mı haberlri benim için bişey ifade etmesede inşaallah düşerde oradaki kardeşlerim bir an önce sevdiklerine kavuşur diyorum.sivas güzel bi memleket ve hala takım assubayımla telden görüşüyorum gerçi şu anda afganistanda ama çok kısa süre içinde sivasa dönüyor. herkese selamlar

Askerliğin kısalacağını bende umut ediyorum söylentilere göre uzun dönem askerlik yapanlarda 3 ay indirim yapılacak kısa dönem askerlik yapanlardada 3 ay uzayacakmış uzun dönem askerliğin bütcemize çok ağır yükü var aynı zamanda genclerimiz en verimli döneminde askerlik yapıyor bence en uygun olanı tek tip askerlik
Alt 11.04.2011, 00:09   #582
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.04.2011 00:10

Tecrübe Puanı: 578 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Askerliğin kısalacağını bende umut ediyorum söylentilere göre uzun dönem askerlik yapanlarda 3 ay indirim yapılacak kısa dönem askerlik yapanlardada 3 ay uzayacakmış uzun dönem askerliğin bütcemize çok ağır yükü var aynı zamanda genclerimiz en verimli döneminde askerlik yapıyor bence en uygun olanı tek tip askerlik
askerl,ğ,n üzerinden bi askerlik daha geçti.çekilen unutuluyo.
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı fatihhoca'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 14:55   #583
dtesdemes
Yeni Yiğido
NO AVATAR

dtesdemes Şuan dtesdemes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2011 14:59

Tecrübe Puanı: 0 dtesdemes FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ARKADAŞLAR BENİMDE ACEMİLİĞİM SİVAS MERKEZE DÜŞTÜĞÜNDE BÜYÜK HEYECANLA BU SİTEYİ BULUP BİRŞEYLERYAZMIŞTIM 89/4/B OLARAK GİTMİŞTİM GELELİ 6 AY OLDU VALLAHİ NASIL BİTTİ ANLAMADIM AMA ASKERLİK ÇOK SIKICI ÇOOOKKKK
dtesdemes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2011, 01:15   #584
cegceg
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cegceg Şuan cegceg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.12.2011 01:18

Tecrübe Puanı: 0 cegceg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: ASKER

Konuyu ben açmıştım, askerden geleli 34 ay olmuş...
cegceg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2011, 09:28   #585
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
cegceg Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Konuyu ben açmıştım, askerden geleli 34 ay olmuş...
Senin üzerine kaç kişi gelip gitti sayfa 59 da

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil