Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Emniyet 167 Gurur yılını törenle kutladı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.04.2012, 07:12   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Emniyet 167 Gurur yılını törenle kutladı

Sivas emniyet Müdürlüğü Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. kuruluş yıl dönümünü törenle kutladı.

Kutlama programı hükümet meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunulması saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Atatürk Anıtına çelengi İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan sundu.
Emniyet Teşkilatının hazırladığı tören programı Polis Meslek Yüksekokulu'nda devam etti.
Törene Vali Ali Kolat, 5'inci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa İlter, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Başsavcı Hasan Aydın ve protokol üyeleri katıldı.
Sivas Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan tanıtım stantlarının gezilmesi ile devam eden programda konuşma yapan Sivas Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, Polis Teşkilatı'nın Türkiye'de huzuru sağlamak amacıyla kurulduğunu söyleyerek, teşkilatın gece gündüz çalıştığını söyledi.
Seyhan, "İnsanlığın can güvenliğini korumak için kurulan teşkilatımız ülkenin köklü kuruluşlarından olmuştur. Emniyet teşkilatı Türk milletinin iradesi ile oluşmuş, Atatürk ilke ve inkılaplarının gölgesinde görev yapmıştır. Emniyet Teşkilatımız, 82 ülke ile 620 anlaşma imzalamıştır." diye konuştu. Sivas Valisi Ali Kolat da, Emniyet Teşkilatı'nın 167 yıldır gururla Türkiye'ye hizmet verdiğini söyleyerek, "Teşkilat bugün 250 bine yaklaşan camiası ile 167 yıldır ülkemize gururla hizmet vermektedir. Suçlar çoğaldığı için polislerimizin ciddi bir eğitim alması gerekiyor. Polislerimiz, birçok suçlarda ciddi manada eğitim almıştır. Hayatı pahasına bu hizmeti sürdürmektedirler. Terörle iyi mücadele etmek için ciddi bir eğitim almaları gerekiyor. Akıllı sınıfların oluşturulması konusunda emniyet ciddi bir mesafe aldı. Bugün 81 ilimizde bu imkan oluştu. Polis okulumuz iyi bir noktaya geldi. Emniyet müdürümüz projeleri ile halkımızın büyük bir güvenini kazanmıştır."dedi.
Tören kapsamında yıl donümü nedeniyle kurum içinde düzenlenen faaliyetlerde başarı gösteren birimlere ödülleri verildi. Törenin ardından da Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından açılan kara kalem ve yağlı boya resim sergisi gezildi. Sergide Vali Kolat ve Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan'ın kara kalemle yapılan portreleri ilgi gördü.
Proğram Vali Ali Kolat ve Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan’ın hazırlanan 167'nci yıl pastasını birlikte kestiği resepsiyon ile sona erdi.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.04.2012, 22:27   #2
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: Emniyet 167 Gurur yılını törenle kutladı

Türk Polis Teşkilatının 167.Yıldönümünü şükran,sevgi ve saygılarımla kutlarım.
Ulus olarak barış ve huzur içinde olmamızı sağladığınız için minnettarız.
Allaha emanet olunuz. İyiki varsınız....
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 14:01   #3
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Emniyet 167 Gurur yılını törenle kutladı

allah gazınızı mübarek etsin
, nice gazsız copsuz yıllara milletce inşallah, yansız , tarafsız, adil, dürüst, güvenilir, ahlaklı , devletini milletini geçmişini seven, herkese yani 72,5 millete bir gözle bakan nice 167 yıllara emniyetim benim,

bir önerim var yılda bir günde polise şaka günü olsun
o gün ne yaparsak affedilse

Arkadaşlar göz yaşartıcı sprey nerede bulunur bilen varmı ?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)