Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Alevî liderlerinden referanduma 'evet' çağrısı - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.08.2010, 21:03   #61
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 691 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Alevî liderlerinden referanduma 'evet' çağrısı

Alıntı:
aysima58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
madımak 58 öncelikle şu bna sölediğin sözlerden önce evine bir tv al daha 3 gün önce haberlerde çıktı bu köy olayı ikincisi pir sultanın o saçma filmde cenazesi yoktu sizin gibi komik tipler pir sultanla isayı karıstırıyo olmalıki yürümüş gitmiş yok yukarı çıkmış yok inek içmiş bbilmem ne nedir bu sünilere yezit diyen çakma herifi kayırmanız umurumda diil demiştim parantez içinde belirtiyoruym aleviler geçmişten bu yana en çok ayrım yapan taraf diilmidir soruyorum sizlere en çok ayrım yapan diilmidir abircan da kimoluyo yenipir sultanmı? elalemi yada milleti birbirine dşürenler neden bu kadar seviliyo ttuluyo anlamadım o abircansa bende aysimayım şimdi internete girin ve köye bakın artı ben sözümden dönmemde kıvırmamda ben abircana yazdım biz ali düşmanı değiliz benim bacım alevilerin gelini ve iki yeğnim var artı benim babamın eşimin dedesinin babamın amcasının ve oğlumun adı da alidir artı oğlumda kangallıdır benim ve sülalemin alevileri sevdiğikadar sizler sünnileri sevseydiniz şimdi abircan gibi zihniyeti kıt biri yüzünden burada tartışıyor olmazdık sayın madımak asıl ortamı bozan sizlersiniz diğer alevilerinde günahını almayın herkes sizin gibi bölücü değildir ayrıca anlıyomusun inşallah anlıyosundur birdaha abircan yüzünden benimle tartışma.
Tv izlemiyorum Sayın aysima58,günah.Sizin üstün bilgilerinizden yararlanmak istiyorum dedim,hata mı ettim yani Allah aşkına dedim,neresiymiş o köy...

Hadi biz KOMİK TİPLER'iz.Siz kimsiniz? Değerlere ne kadar saygılısınız,karşınızda ki insana büyük olsun küçük olsun ne kadar saygılısınız.Ben eğer tartışma ortamında bile siz'li biz'li konuşuyorsam büyük küçük demeden,aynı şeyi karşımdakilerden de beklerim.Ne bu samimiyet!

Siz değil ceddiniz gelsin,hepsiyle de tartışırım.Sen kimsin ki abircan yüzünden sizinle tartışayım.Çok şükür bizlerin ihtiyacı yok desteklenmeye,herkes kendi cevabını veriyor destek beklemeden!
Alt 10.08.2010, 21:18   #62
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1764 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benmi kimim ben darende somuncu babanın torunuym senin ve abircan gibilerini cebimden çıkaracak kadarda bilgim var ama sizin gibi beyni boşlara o bilgiyi vereceğime kitap yazarım alem faydalanır hiç değilse benim soyumun geldiği yere birgit bak bakalım nasıl bir yermiş kitaplarını al bir oku bakalım somuncu baba kimmiş neler yapmışda tarihe imza atmış sen ve abircan gibiler benim kesip attığım tırnak olamazsınız sen dedim çünkü siz demeye değecek biri olsaydın abircan gibi siteye hakaret eden birini savunan ondan daha kötü demekki o yüzden dikkat ettinse ilk msj ımda siz diye hitaap etmiştim ama baktımki haddini aşıyosun fikir değiştirdim mümkünse bu son msj olsun artı seninle tartışmak istemiyorum çünkü değmiyor.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 21:27   #63
can99
Tecrübeli Yiğido

can99 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

can99 Şuan can99 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.08.2010 20:01

Tecrübe Puanı: 599 can99 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alevi yada farklı yollarla ayrım yaptığın yetmiyomuş gibi ağarmış saçlarındanda utanmayarak millete düdük diyen tipik sen alevileri kayırırken madımak oteli yangınından önce medyaya sunulmayan az çok gizli tutulan alevilerin yaktığı köyü duymadın heralde... bak renkli düdük sen burda milleti ayırmaya çalışırken senin paşanın atanın dedenin örnek aldırıp komunistlerede film yaptırdığı pir sultan abdalın bile o saçma filmde cenazsi yok..açıkcası nerden geldiğiniz belli olmamasına rağmen geçmişten bu yana israil oğulları gibi arıza çıkaran bi ırk yada bir topluluk olmanıza rağmen sizleri sevdik,kardeş bildik, ekmeğimizi paylaştık, doğru yolu göstermekten çekinmedik hepinize...biz bunları yaptık evet şu saatten sonrada şikayetimiz yok. ama senin gibi bazı gündelik kelebekler alevi sünni kardeşliğini bozmaya çalıştığı gibi ateistleride bu işe katarak komunistlerden aldığı yardımla kendi taraflarına insanları sosyalizm adı altında çekmeye çalışıyolar...halk evlerine sözümüz yok dine dile ırka sözümüz yok biz türküz türk evladıyız biz lazları sevdiysek biz ermeniyi sevdiysek biz çerkezi kürdü sevdiysek benimsediysek aleviyide benimsemişizdir ....şimdi bu yazıyı sen okursun dahada sinirlenirsin umurumda olmaz aslında bişi sölüyümü senin gibi çakma komedyenleri kimse takmaz onun için ne ağzını ne parmaklarını yor o parmaklarını bu yazılarımı okurken ettiğim kapaklardan dolayı kafanı kaşımak için kullan bu herkes için hayırlı olacaktır...sevgilerimle gördünmü aysima58 nasıl bilgiye sahip sen üniv. okumuşun ya kafamı bozma benim abir daha neler biliyorum açtırma ağzımı siteden atılırım senin yüzünden.
sitenin akıl küpüymüşsünüz maşallah yaaa. yazmıs yazmıs sonrada bunu okur sinirlenirsin yazmıs nasılda biliyor sacmaladıgını ve okuyanı sinirlendiricegini...

Alıntı:
açıkcası nerden geldiğiniz belli olmamasına rağmen geçmişten bu yana israil oğulları gibi arıza çıkaran bi ırk yada bir topluluk olmanıza rağmen sizleri sevdik,kardeş bildik, ekmeğimizi paylaştık, doğru yolu göstermekten çekinmedik hepinize...biz bunları yaptık evet şu saatten sonrada şikayetimiz yok
lütfetmişsiniz gerçekten ya sevmeseydiniz bizleri, paylasmasaydınız ekmeginizi nolurdu halimiz.....

şu yaktıgımız köyü söyleyiverinde bilelim ayrıca. birşey söylüyorsanız ortaya koyun bişeler onun üzerine konusalım kaç mesaj geçmiş cevap yok hala yaktıgımız köyle ilgili yokmu koskoca sitede bileniniz...
can99 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.08.2010, 21:29   #64
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 691 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
benmi kimim ben darende somuncu babanın torunuym senin ve abircan gibilerini cebimden çıkaracak kadarda bilgim var ama sizin gibi beyni boşlara o bilgiyi vereceğime kitap yazarım alem faydalanır hiç değilse benim soyumun geldiği yere birgit bak bakalım nasıl bir yermiş kitaplarını al bir oku bakalım somuncu baba kimmiş neler yapmışda tarihe imza atmış sen ve abircan gibiler benim kesip attığım tırnak olamazsınız sen dedim çünkü siz demeye değecek biri olsaydın abircan gibi siteye hakaret eden birini savunan ondan daha kötü demekki o yüzden dikkat ettinse ilk msj ımda siz diye hitaap etmiştim ama baktımki haddini aşıyosun fikir değiştirdim mümkünse bu son msj olsun artı seninle tartışmak istemiyorum çünkü değmiyor.

Ben size Somuncu Baba'yı sormadım.Sıkışınca git araştır,bul.Aman ne diye hitab ederseniz edin,kendi halinize bıraktım sizi,ne dediği belli olmayan,boş boş kendini bilgiliymiş gibi göstermeye çalışan insanlarla asıl benim işim olmaz.Bir soruya cevap bile veremediniz,hemde kendi kendinize çıkardığınız bir cümleye karşı sorulan soruya.Demekki asıl size değmiyor...

Ben madımak_58'im,abircan değil.Bana benimle ilgili sorunlarınızı söyleyin.Ben kimsenin şakşakçılığını yapmıyorum.Her mesaja teşekkür edip onlardanda teşekkür beklemiyorum!
Alt 10.08.2010, 21:50   #65
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 738 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

tartışmanın birbirimizin kalbini kırmanın bi manası yok bugun ülkemizde yaşayan aleviler aleviliği kendi menfaatleri doğrultusunda değiştirmiş karıştırmış kurcalamış değişik bi mezhepmı şii liğin bi kolumu meydana gelmış orası mechul peygamberimiz şu hadisi şerifini tekrar tekrar vurgulamak istiyorum bu hadis herşeyi çok güzel açıklıyor...

Alıntı:
Tirmizi’nin bildirdiği hadis-i şerifte, (Ümmetim 73 fırkaya ayrılır, 72si Cehenneme gider, yalnız bir fırka kurtulur. Bu fırka, benim ve Eshabımın yolunda gidenlerdir) buyuruldu. Bu fırkaya (Ehl-i sünnet vel cemaat) denir.
Alt 10.08.2010, 22:24   #66
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3273 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sayin yonetici kardeslerim bu forum neden kapatilmiyor anlamis degilim illa insanlarin birbirine kufur etmesinimi bekliyorsunuz.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 22:32   #67
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

TÜRK FILMLERINDE OLDUGU GIBI BIRKAC ÖLÖ VE YARALI OLUNCA KAPATIRIZ.
YAKINDA 3. DÜNYA SAVASI BU SITEDE, & BU TARTISMADAN CIKACAK.

TARTISMADA ACIZ DURUMDA KALAN KARSIISNDAKINE SALDIRIP.
INSANLIKTAN DEM VURUYOR

Konu Kardelencicegi tarafından (10.08.2010 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı Kardelencicegi'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 22:39   #68
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1273 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın yöneticiler bizler biraz vazla yorum yapınca fazla yorum yapdınız diye konuyu kapatıyonuzda burda rezillik diz boyu neden kapatmiyonuz buranın özelliği ne anlamış değilim
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı doğan bulut58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 22:40   #69
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

sALIM 58 KARDES OLSA GEREGINI YAPARDI.
O YOK GELI SANIRIM BIRAZDAN. SAKIN OLALIM BU SITE HEPIMIIZN
Alt 10.08.2010, 22:43   #70
Akif
Alt Forum Yöneticisi

Akif - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Akif Şuan Akif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.09.2013 10:24

Tecrübe Puanı: 852 Akif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz sein

Konu özünden,amacından çıkmıştır.Gecikme için özür dileyerek süresiz kilit..
Akif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı Akif'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)