Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Kılıçdaroğlu'na PKK şoku!!!!!! - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2009, 10:04   #21
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 780 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu'na PKK şoku!!!!!!

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
dediğim gibi aynıysa kessinler parmaklarını!zira milletin parasını çalanı destekleyecek kadar ahmak değiliz.ama bu filistin olayında yine rekorlar kırıldı denizfeneri tarafından.neden bu millet kandı verdi parasını orasıda ayrı?
çünkü millet bazı şeyleri biliyor. artık her şeye inanmıyor.
Alt 06.02.2009, 10:21   #22
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
ErdalGüler Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
çünkü millet bazı şeyleri biliyor. artık her şeye inanmıyor.
Adamlar ceza almış,kendileri itiraf ediyor, paraları yedik diyor, ev aldık diyor, çantalarla para taşıdık Türkiye'ye diyor. Bundan 2 sene önce Deniz Feneri derneğinin başında olan kişiler bunlar, hepimizin güvendiği kişiler...
Bırakın Allah aşkına ihtimaller üzerinden konuşmuyoruz beyfendi, adamlar kendileri itiraf ediyor... Daha ötesi yok. Millet herşeye inanmıyormuş, milleti uyutuyorlar da ondan. Siz eğer Deniz Feneri Derneği davasında adı geçen kanalı ve klanlarını izlerseniz sadece tabiiki başka bir dünya görüşünüz olmaz.
Kolay gelsin Türkiye'm soyulmaya devam...

İşte korkum Filistin için toplanan o paraların içerisindende kendilerine evler arabalar alsınlar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 10:42   #23
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 780 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Adamlar ceza almış,kendileri itiraf ediyor, paraları yedik diyor, ev aldık diyor, çantalarla para taşıdık Türkiye'ye diyor. Bundan 2 sene önce Deniz Feneri derneğinin başında olan kişiler bunlar, hepimizin güvendiği kişiler...
Bırakın Allah aşkına ihtimaller üzerinden konuşmuyoruz beyfendi, adamlar kendileri itiraf ediyor... Daha ötesi yok. Millet herşeye inanmıyormuş, milleti uyutuyorlar da ondan. Siz eğer Deniz Feneri Derneği davasında adı geçen kanalı ve klanlarını izlerseniz sadece tabiiki başka bir dünya görüşünüz olmaz.
Kolay gelsin Türkiye'm soyulmaya devam...

İşte korkum Filistin için toplanan o paraların içerisindende kendilerine evler arabalar alsınlar...

güzel kardeşim, milletin hakkını yiyen zaten iflah olmaz. Zaten böyle bir yardım parasıyla iş çeviren insanlarla benimde işim olmaz. Ama bazı şeylerin üzerinden bazı medya kurumları toplumu ve özellikle müslümanları hedef alıyor. Bazı asılsız gerçek dışı söylemlerde bulunuluyor. Sonuçta yaşanan olay yurt dışında ve resmi olarak buradaki dernekle bir ilişkisi yok. Zaten halkta bunun farkında.

kara leke her yerde kara lekedir. insanlar şahıslar hatalar yapar, fikirleri yanlış olabilir, ama o yanlışlığı kuruma mal edemezsin. ki buradaki durum çok farklı. mesela kılıçdaroğlu hakkındaki ferzlekeye istisnaden sen bütün chpyi suçlayabilirmisin tabiki hayır. veya akpdeki bir kişinin yanlışı yüzünden bütün akpyi elbette hayır.

Ama sen Filistin için toplanan yardım hakkında böyle birşey idda ederken bir dayanağın varmı, belgen varmı, yok. o zaman bu şekilde konuşmayada hakkın yok...
Alt 06.02.2009, 11:17   #24
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Bak saygıdeğer gardaşım... Milletin hakkını yiyen bu derneğin Türkiye'deki dernekle yasal olarak bir bağı olmamasının nedenini ben açıkladım.... Ve bir soru sordum aynı şeyi ADD Berlin şubesi yaptı diyelim orası ne kadar ağlı ise Türkiye'deki ADD'ye bu deniz feneride Türkiye'dekine o kadar bağlı... "bazı şeylerin üzerinden bazı medya kurumları toplumu ve özellikle müslümanları hedef alıyor." Bazı şeylerin üzerinden dediğiniz Kombasan, Jet Fadıl, Yimpaş gibi halkın parasını çalan insanlar basın bunların üzerine gitmek zorunda ama bazı basın kuruluşlarıda bu hırsızları koruyor.. .Neden???? Çünkü çalınan o paralarla kuruldu bu televizyonlar, gazeteler... Ayrıca özellikle Müslümanları hedef alıyor diyorsun... Vallahi Vakit gibi gazetelerde Müslümanları hedef alıyor, ADD'de çalışanları ya da derneği Müslüman olarak saymıyorsanız o ayrı onu bilemem.
Filistin için toplanan paralar hakkında herhangi bir iddiada bulunmadım, korkum o paralarla da kendilerine ev araba almaları dedim...
Bakın Camii'ler elektrik faturası ödemez değil mi? Deniz Feneri'nin Sivas'a gelen Tırı Ulu Camii'nin yanına gelir park eder hep, elektriği de Ulu Camii'den çeker, ben girdim Tıra baktım, kablo direk bağlı arada bir elektrik sayacı felan yok, bu da hırsızlıktır örneğin, benim Vergilerimle o Camii'nin elektiriği ödeniyor, ben o parayı camiimiz elektiriksiz kalamasın diye veriyorum bu yüzyılın hırsızlık hareketi kullansın diye değil....

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 11:57   #25
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Ben Kılıçdaroğlunu desteklemiyor ve de sevmiyorum..
Ancak bu fezlekenin seçimden hemen öncesi açılması ile Tunceli'de beyaz eşya dağıtımı arasında fark göremiyorum!!

Bu adam PKK ise daha önceden de PKKlı idi.Daha önce neredeydin?
Tunceliler daha önce fakirse daha önce de fakirdi.Daha önce neredeydin?
Alt 06.02.2009, 12:30   #26
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her gerçek günü gününe çıksaydı ergenekon bu kadar dallanmazdı.herşey zamanla anlaşılıyor işte.er yada gec suclu cezasını fakir gıdasınıda alır kömürünüde.kılıçdaroglunun yeni çıktı dur bakalım ne dalgalar çıkacak daha.yada ergenekon basın sözcüsü baykalın ergenekonla ilişkileri çıkınca daha iyi anlarsın.umarım ozaman demessin bu baykal öncedende ergenekoncuydu şimdi niye tuttunuz diye
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 12:32   #27
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ErdalGüler Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
abi şimdi bu demek istediğin ne demek anlayamadım. yani doğu bizim değil öylemi, işte bu zihniyetle pkk istediğini yapar. sen şimdi diyorsunki kürtçe tv açılmamalıydı. açmayıncada diyorlarki niye açmıyorsun. ben ülkemi çok seven bir insanım, milliyetçiyimde, ama ne olursa olsun hoşgörülüyüz. kürtlerde bizim insanımız onlarda bu ülkenin evladı, onlarda çanakkalede şehit verdiler... ama ne oldu kimse sahip çıkmayınca sahip çıkana yanşi pkk ya bel bağladı bir çoğu, ama yanlış işte böyle düşünmekle oldu... ama akpye helal olsun gözünü kırpmadan doğu illerine gittikleri için, korkmadan bunu savundukları için... deniz baykal gitseydi ya neden gidemedi oralara gidemez, çünkü ona göre onlar insan değil, işte bu mantıkla bu iş olmaz...
OHHHH BEEE ERDAL SENDE BUNU SÖYLER HALE GELDİNYA İLK BULUŞMAMIZDA GÖZLERİNDEN ÖPECEĞİM KARDEŞİM ÇOK ŞÜKÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Alt 06.02.2009, 12:33   #28
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
her gerçek günü gününe çıksaydı ergenekon bu kadar dallanmazdı.herşey zamanla anlaşılıyor işte.er yada gec suclu cezasını fakir gıdasınıda alır kömürünüde.kılıçdaroglunun yeni çıktı dur bakalım ne dalgalar çıkacak daha.yada ergenekon basın sözcüsü baykalın ergenekonla ilişkileri çıkınca daha iyi anlarsın.umarım ozaman demessin bu baykal öncedende ergenekoncuydu şimdi niye tuttunuz diye
İSaril'in terörist olduğu da o zaman yeni anlaşıldı desene..
Tepki yeni verildiğine göre,ve senin dediğine göre bu sonuç çıkıyor..
Alt 06.02.2009, 12:34   #29
barikat58
Usta Yiğido

israil terörist oldugu hep aşiyan.kılışdaroglu yeni çıktı.israile yeri geldi söyledi katil oldugunu şimdi sıra kılıçdaroglunda yeri geldi ve söylüyor
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 12:35   #30
barikat58
Usta Yiğido

türkiyeyi çatışmaya sürekleyen karanlık devirler bitti!!!gözünüz aydın temizeller geliyor

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)