Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Alevî liderlerinden referanduma 'evet' çağrısı - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.08.2010, 13:54   #21
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 592 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Alevî liderlerinden referanduma 'evet' çağrısı

ALEVİ kardeşlerim çok güzel bir karar vermişler onları tebrik ediyorum .biz onlarla aynı ekmeği paylaştık aynı tastan su içtik helal olsun onlara. aradaki ıvırzıvırı görmeyelim çer çöp her zaman her yerde vardır bize akıllı aklı başında ne istediğini bilen lazım .cahille yola çıkılmaz düşman bile olsa yiğidini cesurunu severim kardeşim rengin belli olacak...
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 13:54   #22
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 738 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sende hz ali ile yaşayacaksın, ateistle yaşayacaksın sünniyim müslümanım deyip benim oruç tutmayan namaz kılmayan hacca gitmeyen zekat vermeyen sahte müslümanlık yapmayan gönül ehli milyonlarca alevi sünni kökenli insanla bir arada yaşayacaksın , arap özentisi olmayan bedevi olmayan şeriat özlemeyen kimsenin kanını içmek için yemin etmemiş milyonlar var çok şükür bu ülkede, hamike kadını asan taliban zihniyetlilerde var çok örneği burada var ama çok şükür ülkemdeki sünni anlayışın % 90 ı benim gibi düşünüyor yaşıyor, özlemlerimiz hedeflerimiz aynı, buda laik cumhuriyetin başarısıdır, müslümanlığın dünya insanlık ailesine kazandırdığı modern müslümanlardır, sağolasın atam rahat uyu, sana minnettarız
arap özentisi ne bana açıklarmısın elhamdülillah hepimiz Müslümanız Rabbimiz bir peygamberimiz bir sizler şunu anlamıyorsunuz bizler şuan ortadoğuda yaşayan halka özenenler değiliz Peygamberimiz Hz.Muhammede(s.a.v) Onun ashabına,ehlibeytine özenenleriz Allaha şükürler olsun

laikliğe gelince sizler de biraz anlama kıtlığımı var artık ben çözemedim çözen banada anlatsın Bİr insan asla Laik olamaz eğer öyle diyorsa o insanın dininden imanından şüphe etmek lazım bi tarafta Allahın emirleri var ben onları yapmıyorum laik'im böyle saçmalık olmaz : ) bir ülkede devlet laik olur müslümana ateiste gayrimüslime eşit davranır bizim atamızda bunu yapmış, Osmanlıyı inceler araştırırsan eşitliğin adaletin babasını orda görürsün : )

Cumhuriyetmış nerde cumhuriyet millet kendini temsil eden vekilini seciyor herşey yolunda türkiye ilerliyor bi bakmısız halkın mılletın sectıgı ya asılmış ya başka yollarla hükümet elinden alınmış cumhuriyet bumu halk özgürlük istiyor başörtüsü istiyor neymış laıklık zedelenırmıs bunu bellı bi kısım dıyor halkın kararını sallamıyorlar bumu cumhuriyet : )

bide modern musluman demısın nasıl bısey merak ettım modern musluman varoş musluman kac cesıt musluman var onlarıda yazarsan cok cok cok sevınırım ogrenmek ıstıyorum dınımızı : )
Alt 10.08.2010, 13:59   #23
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
WåñTêd_øØ7 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arap özentisi ne bana açıklarmısın elhamdülillah hepimiz Müslümanız Rabbimiz bir peygamberimiz bir sizler şunu anlamıyorsunuz bizler şuan ortadoğuda yaşayan halka özenenler değiliz Peygamberimiz Hz.Muhammede(s.a.v) Onun ashabına,ehlibeytine özenenleriz Allaha şükürler olsun

laikliğe gelince sizler de biraz anlama kıtlığımı var artık ben çözemedim çözen banada anlatsın Bİr insan asla Laik olamaz eğer öyle diyorsa o insanın dininden imanından şüphe etmek lazım bi tarafta Allahın emirleri var ben onları yapmıyorum laik'im böyle saçmalık olmaz : ) bir ülkede devlet laik olur müslümana ateiste gayrimüslime eşit davranır bizim atamızda bunu yapmış, Osmanlıyı inceler araştırırsan eşitliğin adaletin babasını orda görürsün : )

Cumhuriyetmış nerde cumhuriyet millet kendini temsil eden vekilini seciyor herşey yolunda türkiye ilerliyor bi bakmısız halkın mılletın sectıgı ya asılmış ya başka yollarla hükümet elinden alınmış cumhuriyet bumu halk özgürlük istiyor başörtüsü istiyor neymış laıklık zedelenırmıs bunu bellı bi kısım dıyor halkın kararını sallamıyorlar bumu cumhuriyet : )

bide modern musluman demısın nasıl bısey merak ettım modern musluman varoş musluman kac cesıt musluman var onlarıda yazarsan cok cok cok sevınırım ogrenmek ıstıyorum dınımızı : )
sana aysima 58 ablan öğretsin kaç çeşit varı,
leadri akça osman ece abilerin öğretsin, bak sende aleviliğe ve alevilerin görüşlerine merak saldığına göre heralde 15- 16 ağustosta hacı bektaşı anma etkinliklerinde olacaksındır, hayırlı günler canım kolay gelsin sana, allah ne dilersen nasip etsin
Alt 10.08.2010, 14:04   #24
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 592 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

benim kardeşlerimden öğreneceklerim olur onlar ne konuştuklarını bilen yiğitlerdir..slm onlara gönül dostlarım benim.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 14:09   #25
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 738 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
leadri akça osman ece abilerin öğretsin, bak sende aleviliğe ve alevilerin görüşlerine merak saldığına göre heralde 15- 16 ağustosta hacı bektaşı anma etkinliklerinde olacaksındır, hayırlı günler canım kolay gelsin sana, allah ne dilersen nasip etsin
öğretsinler...

Alıntı:
Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum(Hz.Ali)

Alıntı:
Peygamberimizin bi hadisi şerifi var

Alıntı:
Tirmizi’nin bildirdiği hadis-i şerifte, (Ümmetim 73 fırkaya ayrılır, 72si Cehenneme gider, yalnız bir fırka kurtulur. Bu fırka, benim ve Eshabımın yolunda gidenlerdir) buyuruldu. Bu fırkaya (Ehl-i sünnet vel cemaat) denir.
elhamdülillah Bizim insanımızda bu yolda bu yolda herşeyi öğrenirim Allah(c.c) bizi ehli sünnet yolundan ayırmasın

bazı sorular sormuştum cevaplarını verirsen çok çok sevinirim eğer müsait olduğun zamanlar olursa bide aleviliği senin ağzından dinlemek isterim namazı Hz.Ali(r.a) camide şehid edildiği için mı kılmıyon yoksa başka nedenlerındemı
Alt 10.08.2010, 14:15   #26
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3310 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BAK GÜZEL KARDEŞİM YİNE BANA ÇATTIN SENİN AĞZINDAN ÇIKANI KULAKLARIN DUYMUYOR İLERİKİ SAYFALARDA CAFERİYLERE ALEVİLERE
BİR SÜRÜ HAKARET ETTİN NE SAHTELİĞİNİ KOYDUN NE ÇAKMA ALEVİLİĞİNİ KOYDUN
HAKARET KOYMADIN ETTİN BEN SANA ONUN İÇİN KIZDIM
GÜZEL HEMŞERİM GERÇEKTEN BU YAPTIKLARIN DOĞRU DEYİL
HANGİ GÖRÜŞTEN OLURSAN OL İSTER HAYIR DE İSTER EVET DE
AMA BİRLİK OLALIM TEK YUMRUK OLALIM BAK BİRAZ ÖNCE BENİM
PARTİMİ KABAK ETTİN KABAK GİBİ BÖLÜNÜYORLAR DEDİN YANİ İŞİN GİCÜN
ŞERLİK YARATMAK ORTAMI GERMEK YAPMA LÜTVEN
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 14:16   #27
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

kasparıx allah razı olsun hiç birşeyede layık görmeye bilirdin,
allahtan şüphe eden yok ama hafife alan çok,
can almanın kimin elinde olduğunu biliyosun o atomun hareketini veren eli ben bilirim, ne ben nede allahı kendi beyinciğine hapseden kardeşlerime hatırlatmakta fayda var yolu açık olsun çiçek kardeşimin
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2010, 14:16   #28
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar neyi tartışıyoruz lütfen söylermisiniz konu nedir?
Alt 10.08.2010, 14:18   #29
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Insanlarin inancini sorgulamak size düsmez, din kisiyle Allah arasindadir, size göre yanlis bile olsa sorgulamak, asagilamak ya da rencide etmek kimsenin haddi degildir. Anadolu´da milyonlarca alevi yasamaktadir. Onlar da bu ülkenin birinci sinif vatandaslaridir. Herkes haddini bilsin. Siz hala alevi inancindan, alevi yasantisindan bihaberseniz bu sizin sucunuzdur, sizin cahilliginizdir. Size göre dogrudur ya da yanlistir bu sizin bileceginiz birsey ama belden asagi vurursaniz isler degisir. Sadece saygi duyun yeter, baslatmayin simdi evetinize de hayiriniza da.
Alt 10.08.2010, 14:19   #30
abircan
Usta Yiğido

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BAK GÜZEL KARDEŞİM YİNE BANA ÇATTIN SENİN AĞZINDAN ÇIKANI KULAKLARIN DUYMUYOR İLERİKİ SAYFALARDA CAFERİYLERE ALEVİLERE
BİR SÜRÜ HAKARET ETTİN NE SAHTELİĞİNİ KOYDUN NE ÇAKMA ALEVİLİĞİNİ KOYDUN
HAKARET KOYMADIN ETTİN BEN SANA ONUN İÇİN KIZDIM
GÜZEL HEMŞERİM GERÇEKTEN BU YAPTIKLARIN DOĞRU DEYİL
HANGİ GÖRÜŞTEN OLURSAN OL İSTER HAYIR DE İSTER EVET DE
AMA BİRLİK OLALIM TEK YUMRUK OLALIM BAK BİRAZ ÖNCE BENİM
PARTİMİ KABAK ETTİN KABAK GİBİ BÖLÜNÜYORLAR DEDİN YANİ İŞİN GİCÜN
ŞERLİK YARATMAK ORTAMI GERMEK YAPMA LÜTVEN
senin pala bıyıklarına kurban olsun onlar şuanakadar bir tek sana laf söylemedim sen kendini üzme diye sanda dedim osman ece sıkma canını sende iyi adamsın hoş adamsın ama mhpliymişsin bak oysa ben seni bbpli zannetim neyse ikiside aynıydı ama her ne olduysa şimdi ayrılıverdiler işin aslını bilirsin niye acaba
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı abircan'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)