Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlu oy kullanamadı! - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.09.2010, 23:14   #81
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 862 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu oy kullanamadı!

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Referandum sabahı oy verip İzmir'e yola çıktık.Tüm gün gelişmeleri takip ettim.Şaşırtıcı değildi tabii sonuç,belliydi.Evetiniz HAYIR'lı olur inşallah geleceğimiz için...

Şu an dalga konusu olan mesele ise ağlanacak halimize gülmek gibidir.Okuyunca ben bile gülmedim desem yalan olur.Ancak buna bu kadar gülmek,dalga geçmek yerine oturup bir düşünmek gerek.Neden?

Seçim öncesi buna benzer birçok şey duydum.Örneğin apartmanımızda Mhp'li olan ve HAYIR diyeceğini belirten bir kadına seçmen kağıdı gelmedi.Biz ilgilendik,muhtardı,belediyeyd i derken kayıtlı olmadığı söylendi.Olacak iş değil,ilk defa oy kullanacak biride değil,ben kendimi bildim bileli orada ve oy kullanıyor.Buna benzer bir olay daha.Senelerdir İstanbul'da oy vermiş birinin kaydı silinip memleketine gönderilmiş.Kimsenin haberi yok hiç birşeyden.Bu fişlenmek değilde ne olabilir acaba.Ve tabii bu sadece 2 örnek,daha birçok kişiden duydum bunları...

Her neyse,tekrar evetinizi tebrik ediyor,boşbakan,pardon başbakanınızla mutlu gelecekler diliyorum,büyük bir umutla...

Koca devletın işi gücü yok Hayır diyenlerın kaydını silecek , hadi dediğin gibi olsun onları sildi ne fark edecek
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sivaslıgenç'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.09.2010, 23:32   #82
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 02:34

Tecrübe Puanı: 588 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
WåñTêd_øØ7 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
8 eylülden alıntı bi mesaj

umut artıyormuş.. 12 eylül akşamı olunca aynı görüşte olduğu şahsiyeti rencide edici mesaj atıyor yazık bu nasıl karakter ben çözmüş değilim 180 mi diyelim 540 derece mi
Ben Kılıçdaroğlu taraftarı değilim kendisini de sevmem.
Hayır çıkmasını istiyorum diye Kılıçdaroğlu sempatizanı falan olmam gerekmiyor.

Kılıçdaoğlu'nun kişisel sorunudur, Hayırcıların değil..
Savunduğum görüşe ters düşmediysem sorun yok.

Ben 12 Eylül'den önce de yeri geldiğinde Kılıçdaoğlu'yla ilgili bu türden mesajlar yazıyordum. Evet çıktığını görünce fırıldak olmadım..
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 15.09.2010, 16:49   #83
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3273 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Evet, Kemal Kılıçdaroğlu referandumda oy kullanamadı.

Yazdık; bunun asıl sorumlusu Kılıçdaroğlu değil, CHP genel merkezidir.

Bunun altında CHP’nin bir türlü aşamadığı bürokratik hantallaşma var.

Şimdi CHP’de bu önemli olayın suçlusu aranıyor.

Odatv’nin edindiği bilgiye göre; deyim yerindeyse skandal “geliyorum” dedi CHP için.

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturduğunda; 24 yıllık çalışma arkadaşı ve grup başkanvekilliği döneminde özel kalem müdürlüğünü yapan Şükran Kütükçü’nün, CHP genel merkezinde bu görevine devam etmesini arzuluyordu.

Ancak bu gerçekleşmedi ve Şükran Kütükçü TBMM’de kaldı.

Yeni özel kalem müdürü ise Hamret Şafak Erdemiş oldu.

Kılıçdaroğlu’nu yakından tanıyan eski özel kalem müdürü Şükran Kütükçü, referandum çalışmaları başladığı sırada, CHP’ye bir uyarıda bulundu.

Bu uyarı; Kılıçdaroğlu’nun adres değişikliği beyanının yapılması gerektiğiyle ilgiliydi.

Ancak CHP yöneticileri bu uyarıyı dikkate almadı, ilgilenmedi.

6 Ağustos tarihinde de Zaman gazetesi, bu olayı gündeme getirerek haberleştirdi.

İddialara göre; CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü de, bu kritik konuyla “ben ilgileneceğim” dedi. Ancak, ilgilenmedi.

Evet, Kemal Kılıçdaroğlu her ne kadar gece gündüz miting miting gezse de; “Hayır” oyları için meydanları doldursa da, arkasındaki ekip böylesine basit ama bir o kadar da kritik bir formaliteyi yerine getirmedi.

CHP’nin şimdi bir numaralı gündem maddesi bu.

Ve bu konu, sadece CHP liderinin oy kullanıp kullanmamasıyla ilgili değil, CHP’nin refleksleriyle ilgilidir.

Odatv.com

Hayircilarin kaynak olarak kullandigi (Odatv.com) yazmis bu yaziyi kimse artik bahane aramasin.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2010, 23:25   #84
arbase
Yeni Yiğido
NO AVATAR

arbase Şuan arbase isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2012 23:57

Tecrübe Puanı: 0 arbase FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam belliki bir oyuna getirilmis. boyle bir olay asla demokratik bir ulkede yasanmaz çunku imza olmadan ve yeni adres verilmeden adres kaydi silinmez . ama burasi 7 yillik tayip cumhuriyeti her ilk bu parti doneminde çikar maksat isigucu olmayana girgir olsun. rakip kuçuk dusurulsun. bu arada agustos sicaginda dagitilan komurden, is mesaisinden sonra belediyeden dagitilan 100 tl lik sadakalardan, bayrak asanlara verilen 250 tl paradan, yapilan bunca harcamalardan, basbakaninizin 70 milyonun gozune bakarak milleti tehtid etmesinin , bir suru yalaka sanatcinin evet pozu vermesine karsilik bir tane bile hayir diye boy gosterebilecek bir sanatcinin bulunamasinin sebebini arayip soran yok. bazilari tebrik bekliyormus
çoook tebrik ederim.
arbase isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar arbase'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.09.2010, 09:41   #85
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Kemal bey nüfus kaydını Ankara Çankaya nüfus müdürlüğüne aldırmış.Bundan sonra sorun çıkmaz heralde.
Alt 24.09.2010, 11:44   #86
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
arbase Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
adam belliki bir oyuna getirilmis. boyle bir olay asla demokratik bir ulkede yasanmaz çunku imza olmadan ve yeni adres verilmeden adres kaydi silinmez . ama burasi 7 yillik tayip cumhuriyeti her ilk bu parti doneminde çikar maksat isigucu olmayana girgir olsun. rakip kuçuk dusurulsun. bu arada agustos sicaginda dagitilan komurden, is mesaisinden sonra belediyeden dagitilan 100 tl lik sadakalardan, bayrak asanlara verilen 250 tl paradan, yapilan bunca harcamalardan, basbakaninizin 70 milyonun gozune bakarak milleti tehtid etmesinin , bir suru yalaka sanatcinin evet pozu vermesine karsilik bir tane bile hayir diye boy gosterebilecek bir sanatcinin bulunamasinin sebebini arayip soran yok. bazilari tebrik bekliyormus
çoook tebrik ederim.
Size sonuna kadar katılıyorum benim çok yakın tanıdıklarım camlarına akp bezi takıp 250 tl aldı yine bu sıcaklarda zengin fakir demeden mahallede kendi görüşündekilere kömür dağıtıldı sözde yardım adı altında milyarlarca para elden dağıtıldı bütün bu gercekleri inkar edenleri allaha havale ediyorum yine diyorum takım tutar gibi parti tuttuğumuz sürece bu ülke asla kalkınamaz
Alt 24.09.2010, 13:05   #87
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Benim de kaydım Çankaya Nüfus Müdürlüğünde Kılıçdaroğlu ile komşu sayılırım

Ağustos sıcagında dağıtılan kömürmüş ben hiç kışın kömür alan görmedim. Millet kış girmeden odun kömür hazırlıgını yapar bizim köyde, sizde nasıl bilmem...
Hükümete saldıralım da nasıl nasıl olursa olsun anlayışı ile bu ülke zor kalkınır...
Alt 24.09.2010, 15:50   #88
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 592 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

yazılanların tümünü okuma imkanım olmadı ...yalan yalnış bir sürü yazı yapmayın biraz gerçekçi olun ALLAH nasip etmedi hayır demeyi bundada bir hikmet vardır alan için....başkalarını şuçlamak yerine hata içerde aranmalı...bırakın odunu kömürü imkanınız varsa sizde bir yoksulu görün.tuzu kuru olan açın çıplağın halinden anlamaz
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)