Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)

Tren kazası, 1 ölü 2 yaralı - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.02.2010, 08:02   #11
dawude
Yeni Yiğido

dawude - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dawude Şuan dawude isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2010 14:04

Tecrübe Puanı: 0 dawude FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tren kazası, 1 ölü 2 yaralı

ALLAH GERİDE KALANLARA SABIR İHSAN ETSİN.
dawude isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar dawude'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2010, 08:36   #12
Meraküm
Yiğido
NO AVATAR

Meraküm Şuan Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 11:21

Tecrübe Puanı: 542 Meraküm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Urumçi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hem zemin geçitlere gerekli ikazları koymayanların bu ülkeye hızlı tren getirdik diye övünmelerinin ne kadar saçma olduğunu gösteren üzücü bir kaza...
Allah rahmet eylesin...
Ne alakası var bir kazadan Hızlı trenin Hızlı trenini yıllar önce gelmesi lazımdı
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Meraküm'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2010, 08:50   #13
Meraküm
Yiğido
NO AVATAR

Geçmiş hükümetler yiyeceğine yolsuzluk yapacağına çoktan yapardık onlarıda unutmadık
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Meraküm'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2010, 09:05   #14
SsİiVvAaSsLlIı
Usta Yiğido

SsİiVvAaSsLlIı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SsİiVvAaSsLlIı Şuan SsİiVvAaSsLlIı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.10.2015 16:30
Balloon Park Champion! Bloons Champion!
Tecrübe Puanı: 1007 SsİiVvAaSsLlIı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir anlık dikkatsizlik nelere sebeb oluyor Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin...
Alt 07.02.2010, 11:11   #15
seten65
Usta Yiğido

seten65 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seten65 Şuan seten65 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2012 12:09

Tecrübe Puanı: 1255 seten65 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allahrahmet etsin yaralılarada acil şifalar versin,rabbim görünür görünmez kazalardan tüm kardeşlerimi korusun hiçkimsenin evine ateş düşürmesin.
Alt 07.02.2010, 20:44   #16
58Sevda
Usta Yiğido

58Sevda - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58Sevda Şuan 58Sevda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2013 00:40

Tecrübe Puanı: 700 58Sevda FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah rahmet eylesin, yaralilara da acil sifalar, sabrin sonu selamettir, sabretmesini bileceksin, allah yakinlarina sabir versin. olumler artik cok kolay oluyor..
58Sevda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2010, 23:38   #17
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 635 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Meraküm Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne alakası var bir kazadan Hızlı trenin Hızlı trenini yıllar önce gelmesi lazımdı
seneler önce getirdiler "hızlandırılmış treni" onca cana mal oldu. balık hafızalıyız sanki daha geçen ay çok süper "hızlı tren" raydan çıktı. Bunun yanında hemzemin geçitlerde olan kazalardan ölenlere yaralanlara bile değinmiyorum...

Evet hızlı trenin yıllar önce gelmesi lazımdı, sayın erdoğan ve kurmayları "hızlandırılmış tren" diye bir şey ortaya atıp onlarca cana mal olmasaydı olurdu da. Gene balık hafızalıyız diyorum, zira bu "hızlı tren" projesini önceki 3'lü koalisyon hazırlayıp tüm ayrıntılarını işleyip, kredisini bulup başlatacaktı ama ömrü vefa etmedi. Etmeyişinin sebebi de çok "demokratik" halkımızdaki tetiklenmeyi seçimle demokratik bir şekilde açmak isteyişiydi sayın Bahçeli'nin...

Şimdi bakıyorum tren kazalarında bile önceki 3'lü koalisyon hükümeti suçlanıyor, tek parti hükümeti yerine. Bir de şu şartlarda demokrasiden dem vuranların, demokratik bir duruş sergilemeye cesaret edemeyecek seçimden kaçışları var. Neyse iyi seyirler...
Alt 08.02.2010, 00:09   #18
Meraküm
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Urumçi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
seneler önce getirdiler "hızlandırılmış treni" onca cana mal oldu. balık hafızalıyız sanki daha geçen ay çok süper "hızlı tren" raydan çıktı. Bunun yanında hemzemin geçitlerde olan kazalardan ölenlere yaralanlara bile değinmiyorum...

Evet hızlı trenin yıllar önce gelmesi lazımdı, sayın erdoğan ve kurmayları "hızlandırılmış tren" diye bir şey ortaya atıp onlarca cana mal olmasaydı olurdu da. Gene balık hafızalıyız diyorum, zira bu "hızlı tren" projesini önceki 3'lü koalisyon hazırlayıp tüm ayrıntılarını işleyip, kredisini bulup başlatacaktı ama ömrü vefa etmedi. Etmeyişinin sebebi de çok "demokratik" halkımızdaki tetiklenmeyi seçimle demokratik bir şekilde açmak isteyişiydi sayın Bahçeli'nin...

Şimdi bakıyorum tren kazalarında bile önceki 3'lü koalisyon hükümeti suçlanıyor, tek parti hükümeti yerine. Bir de şu şartlarda demokrasiden dem vuranların, demokratik bir duruş sergilemeye cesaret edemeyecek seçimden kaçışları var. Neyse iyi seyirler...
mhp de gözümde değeri yok Başında Bahçeli gibi iki yüzlü biri olduktan sonra hiç yok Urumiçi Zannetmeki ben akpliyim hayır oyumuda akpye vermedim Muhsin Yazıcıoğluna verdim vicdanım rahat Mhp ye gelince özellikle Bahçeliye Ne kazandırdı geçmişte baykal neyse yakın zamanda hükümet kurmadı ne yaptı bahçeli ne ketirdi sonra ne oldu diğer seçimlerde 2001 yılında ne oldu Sanki Mhp sütten çıkmış akkaşık Apo konusundada diğer konulardada
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Meraküm'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2010, 01:01   #19
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RüStü ElmaS Şuan RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDI

Allah rahmet eylesin, üzücü bir kaza.
Bu kazadan bizler ne gibi dersler çıkarırız onu düşünmek gerek.

Aldığım bilgilere göre, burada bir kaç kez benzeri şekilde kazalar yaşanmış.

Maalesef şimdiye kadar hiç bir önlem alınmamış, ne sürücü olarak, nede başka türlü önlem için bir uğraşı gösterilmemiş.

Bu tür yerlerde olması gereken, sinyalli otomatik bariyelerdir.

İnşaallah bu sefer gereken dersler çıkarılarak, bu konuda teknik çalışmalarda yapılır.
Tabiiki sürücülerinde bu tür riskli bölgelerde, çok daha dikkatli olmaları gerekiyor.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar RüStü ElmaS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2010, 02:10   #20
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 635 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Meraküm Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mhp de gözümde değeri yok Başında Bahçeli gibi iki yüzlü biri olduktan sonra hiç yok Urumiçi Zannetmeki ben akpliyim hayır oyumuda akpye vermedim Muhsin Yazıcıoğluna verdim vicdanım rahat Mhp ye gelince özellikle Bahçeliye Ne kazandırdı geçmişte baykal neyse yakın zamanda hükümet kurmadı ne yaptı bahçeli ne ketirdi sonra ne oldu diğer seçimlerde 2001 yılında ne oldu Sanki Mhp sütten çıkmış akkaşık Apo konusundada diğer konulardada
Sevgili Meraküm şol sebepten o halde "AKP" ağızıyla konuşup iktidarı biraz eleştirsen diyorum. Lakin uzun zamandır görüyorum mesela geçenlerde Sn. Topçu çıkıp gene muhalefeti eleştirdi. Sanki bu ülkeyi muhalefet yönetiyor gibi sürekli Muhalefeti eleştiriyor Sn. Topçu. Muhsin başkan kalmadı vefat etti malesefki... Yerine Ankara'da kendi partisinin başkan adayını destekleyeceğine Melih Gökçek'e methiyeler düzen, Amerika'yı en iyi müttefiki olarak yorumlayan, her fırsatta muhalefeti özellikle MHP'yi eleştiren(AKP sanıyordum halbusiki bu ülkeyi yöneten), DTP'ye kapılarını açabileceğini söyleyen bir başkan ve BBP geldi. Sonra mesele geldi Bahçeli'nin iki yüzlülüğüne, onu bunu bilmem ama Alperenler şu son dönemle bizim kalbimizi çok kırıyorlar, düşmandan beklerdik ama dostlarımız bunu yapınca elimiz kolumuz bağlı üzüntü duyuyoruz sadece...

Neyse efenim gelgelelim o sürece, o süreç hakkındaki bir sürü yazı yazmıştım okuma zahmetine katlansaydınız görüşlerimi görürdünüz. Hah bir de hemzemin geçitlerde sürücüler çok dikkatli olmalı yoksa MHP öldürür valla onları

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)