Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Fikralari :) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Eglence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.06.2007, 22:43   #1
RaZZcE
Usta Yiğido

RaZZcE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RaZZcE Şuan RaZZcE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2011 13:17
Yeti Long Ass Shot 2 Champion!
Tecrübe Puanı: 737 RaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISI
Standart Sivas Fikralari :)

Lütfen Alinmak yok Bunlar sadece Fikralar --Emege Saygi

bir gün 3sivas lıyı cehenneme atmışlar. gel zaman git zaman
ses yok zebaniler kapıyı açmışlar ne oluyo diye ateşin başındaki bir sivas lı arkayı dönerek GARDAŞ KAPIYI KAPAT donduk yav.......

Sivaslının biri istanbulda berbere gitmiş. Berber sormuş nerelisin diye sivaslı övünerek sivaslıyım gardaş demiş berberde adamıa oyun yapacak ya demiş abi siz şöyle mertsiniz şöyle delikanlısınız artık traşıda susuz köpüksüz olursunuz sivaslı tabi demiş ne suyu berber almış jileti vurmuş adamın sakalına sivaslının canı çok yanmış birşey de diyememiş bir iki jiletten sonra demiş gardaş ben aslında sivasın köyündenim

Kangal'ın Kışı!

Kangalda askerliğini yapıp memleketine giden birisine sormuşlar;
-Orada kış ne kadar devam eder ?
-On üç ay diye cevap verince;
-Bir yanlışlığın olmasın ,yıl zaten on iki ay değil mi? Gülerek cevap vermiş;
-Bir ayda gelecek yıldan ödünç alır.

-- Dewami Geliyorr
RaZZcE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı RaZZcE'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil