Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas birincisi Gürün oldu! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.03.2010, 23:31   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas birincisi Gürün oldu!

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ‘kadın çiftçiler yarışıyor' yarışmasının Sivas finali gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen finalde 1. Gürün, 2. Ulaş, 3. ise Suşehri ekipleri oldu. Yarışmaya 14 ilçe ve merkezden 30 yarışmacı katılırken, Doğanşar ve Hafik ilçelerinden ise katılımın olmadığı öğrenildi.
Yarışmacılara 15 asıl soru soruldu. 15 soru sonrasında 1. ve 2. belirlendi. Yarışmanın 3'üsünü belirlemek için ise 10 altın soru daha soruldu. Katılımcılardan 1. olan Gürün ekibine Cumhuriyet Altını, 2. olan Ulaş ekibine yarım altın, üçüncü olan Suşehri ekibine ise çeyrek altın verildi.

Tarım İl Müdürü Mehmet Beykaya yarışma ile ilgili yaptığı konuşmada, "kaynaşmayı sağlamak için 2004 yılından beri bu organizasyon sürüyor" dedi. Bu yarışmada ilk üçü belirlediklerini söyleyen Beykaya; "bu yarışmalar 81 ilde düzenleniyor, Malatya da 5 Mayıs'ta bölge finali düzenlenecek ve daha sonra Kırşehir'de Türkiye finali olacak" dedi.

Bedriye Ekin / Sivasın Sesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 00:09   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas birincisi Gürün oldu!

başarılı olan ilçelerimizi kutlarım.
ödüllerinide almışlar. inşallah bölge finalinde ve Türkiye finalinde'de başarılı olurlar.
Alt 09.03.2010, 00:42   #3
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1340 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

Zara ekibi çok iddialıydı ama demekki iddialı olmak yetmiyormuş .Kazanmayı haketmek gerekiyormuş . Kazanan ,kazanamayan yarışmaya katılan tüm ekipleri kutluyorum
kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı kronik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 01:22   #4
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 752 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ben Gürün'ümün ölüsüne bile güvenirim.
Çünki ben ilçemin kadını vurdummu yumruğunu ses getiri,hem topraktan hemde yaptığı işten.
Sadece bir örnek vereyim bu yarışmaya emsal olacak,yeni yetişen nesillerde,ilkbaharda olgunlaşan tavuklara giren kıran olarak adlandırılan hastalık,günümüzde halka ''Kuş gribi'' diye yutturulmaktadır,zira bunu Gürün'ümün kadını adı gibi bilir,o tavuğun kafası sallanıpta hasta olduğunu gördüğü vakit bahçenin bir köşesine bir çukur kazıp onu gömer ve üstüne kireç döker,yeni yetme el gördülük çftçilik ve tarımın ögretilmeye çalışıldığı ne yapıyor,bir yıl evveli ağrı'dan bir ev hanımına örnek;Kafası sallanan,grip olmuş,kıran girmiş tavuğu,kesiyor,tencereye atıyor,garibim birde tüp az gitsin diye yarım yamalak haşlayıp çocuklarına yediriyor.
sonuç:İki çocuğuda,kulş gribi verilen hastalıktan ölüyor.
Ne mutlu ki bana,benim hemşerilerim,bilgide-birikimde-kültürde birbirleri ile yarışıyor.
Kazanan önemli değil,önemli olan benim için anadolu kadını daha ölmedi,bilgisi birikimi ile ben varım demesi,kaldı ki günümüz türkiyesinde,cahilliğin diz boyu olduğu bir dönemde.

Gürün ekibi nezdinde tüm SİVAS KADININI hemde dünya kadinlar gününde bu etkinliklerinden dolayi kutluyorum.
Alt 09.03.2010, 02:16   #5
Erhan_ITU
Yeni Yiğido

Erhan_ITU - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erhan_ITU Şuan Erhan_ITU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2011 17:39

Tecrübe Puanı: 0 Erhan_ITU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayırLı oLsun vatana miLLete..
Erhan_ITU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Erhan_ITU'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 08:44   #6
ela58
Usta Yiğido

ela58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ela58 Şuan ela58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2010 20:35

Tecrübe Puanı: 1214 ela58 FAZLA SÖZE GEREK YOKela58 FAZLA SÖZE GEREK YOKela58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

başarıları daim olsun
Alt 09.03.2010, 08:49   #7
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bıravu bizim gürünün hanımlarına helal olsun yürüyün kim tutar sizi tarlayı tıraktörü alın elimizden kurtarın bizi bu eziyetten
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı doğan bulut'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 13:33   #8
kadelay
Yiğido
NO AVATAR

kadelay Şuan kadelay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2013 15:45

Tecrübe Puanı: 615 kadelay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
doğan bulut Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bıravu bizim gürünün hanımlarına helal olsun yürüyün kim tutar sizi tarlayı tıraktörü alın elimizden kurtarın bizi bu eziyetten
Sana da BIRAVU BIRAVU...
kadelay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı kadelay'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 13:39   #9
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bütün ilçelerimizi kutluyorum gürünü ve ulaşımı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum doğan tembelliğin gereği yok hanımları gaza getirip işleri üzerine yüklemeye çalışıyosunuz be aaa terbiyesizler sizi kaldıki ulaşın erkeği zaten almış başını gidiyor tembellikte şimdi sizide örnek alınca hiç kalkmazlar yerlerinden.hehehe.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ayten58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 14:51   #10
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kadelay Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sana da BIRAVU BIRAVU...

sanada bıraw ozaman kardeş
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)