Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas'a Yatırım Hamlesi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.05.2014, 07:09   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'a Yatırım Hamlesi

Dünyaca ünlü İtalyan silah firması Beretta Sivas’a fabrika kurmak için görüşmelere başladı. Kurulması düşünülen fabrika için Cumhuriyet Üniversitesi ile ortak hareket eden firma yetkilileri, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Genel Sekreteri Ertan Buyruk, Beretta'nın Türkiye Silah Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bilginer, fabrika yetkilileri ve üniversite heyeti katıldı.

Fabrika kurulması fikrini Başkan Aydın’a özetleyen Buyruk, firma yetkileri ile yapılan görüşmeleri ve üniversite ile iş birliği sürecini anlattı.

Savunma sanayi yatırımları için en ideal yerin Sivas olduğunu söyleyen Başkan Aydın ise, Anadolu’nun merkezi konumundaki ilimizin her manada elverişli bir yapıya sahip olduğunu ifade etti. Silah fabrikası yatırımı için her manada destek sağlayacaklarının sözünü veren Başkan Aydın, Beretta gibi bir markanın yatırım fikrinden çok memnun kaldığını söyledi.

Beretta Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bilginer ise, 500 yıllık dünyaca ünlü bir marka olduklarını söyleyerek Sivas’a düşünülen fabrika hakkında Başkan Aydın ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın da Sivas’a yapılacak olan yatırımlar için herkese destek vereceği üzerinde durulurken, ilimiz açısından bu yatırımın önemine vurgu yapıldı. Başkan Aydın ziyaretin anısına Bilginer’e, üzerinde Sivas Kongre binasının kabartması yer alan plaket takdim etti.
Alt 03.05.2014, 18:55   #2
B.Dumanli
Yeni Yiğido

B.Dumanli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

B.Dumanli Şuan B.Dumanli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.08.2015 19:45

Tecrübe Puanı: 0 B.Dumanli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'a Yatırım Hamlesi

Hemserimiz Ismet Yilmaz bu fabrikanin Sivas´da yapilmasi icin pozisyonunu kullanip Sivas´in kaderini degistirebilir.Sivas´a parklar o sehri güzellestirir süphesiz,fakat is yeri ise kac kisinin ocaginin tütmesini saglar.
Insanlar yerini yurdunu terketmez.Bu belediyenin yapmasi gerekli seylerden biride bu göcü durdurmak olmali ve yakin bir gelecekte büyüksehir belediyesi statüsüne gecmemizi saglamak olmalidir.Böylelikle Sivas pastadan daha cok pay almalidir.
B.Dumanli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar B.Dumanli'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)