Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Fikralari :) - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Eglence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.07.2007, 15:53   #11
RaZZcE
Usta Yiğido

RaZZcE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RaZZcE Şuan RaZZcE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2011 13:17
Yeti Long Ass Shot 2 Champion!
Tecrübe Puanı: 737 RaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Sivas Fikralari :)

SaoL ------------------------------
Alt 14.05.2010, 20:41   #12
#GÜRÜNLÜ#
Yeni Yiğido
NO AVATAR

#GÜRÜNLÜ# Şuan #GÜRÜNLÜ# isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2010 20:47

Tecrübe Puanı: 0 #GÜRÜNLÜ# FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas Fikralari :)

Uyanık Köylü

Gürünlü bir köylünün öküzü hastalanmış adam Allaha dua etmiş ALLAH ım demiş eğer öküzüm iyileşirse senin rızan için 1 ay oruç tutacağım demiş ve ALLAH duasını kabul etmiş öküz iyileşmiş adam tam bir ay oruç tutmuş orucun bittiği gün sabah bakmışki öküzü ölmüş.Adam demişki ALLAH ım sen beni aptalmı sandın orucu ramazana sayarım öküzüde kurbana sayarım demiş.

BÜTÜN HEMŞERİLERİME SELAMLAR.
#GÜRÜNLÜ# isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı #GÜRÜNLÜ#'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2010, 22:46   #13
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
#GÜRÜNLÜ# Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Uyanık Köylü

Gürünlü bir köylünün öküzü hastalanmış adam Allaha dua etmiş ALLAH ım demiş eğer öküzüm iyileşirse senin rızan için 1 ay oruç tutacağım demiş ve ALLAH duasını kabul etmiş öküz iyileşmiş adam tam bir ay oruç tutmuş orucun bittiği gün sabah bakmışki öküzü ölmüş.Adam demişki ALLAH ım sen beni aptalmı sandın orucu ramazana sayarım öküzüde kurbana sayarım demiş.

BÜTÜN HEMŞERİLERİME SELAMLAR.
çok güzel. paylaşım için sağolun
Alt 24.02.2011, 20:32   #14
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adamın birisi ticaret yaparak zengin olmuş sonunda yaşlanmış, ölüm döşeğine düşmüş;
Fakat bir türlü can veremiyor.
Çocukları babaları ile ilgili herkesi çağırmışlar ve haklarını helal etmelerini istemişler.
Gelenlerin hepsi haklarını helal etmişler.
Fakat adamcağız yine perişan, çırpınıyor ama bir türlü ölemiyor.
Hikaye bu ya sonunda adamın hayvanlarını bile getirmişler, sorulmuş;
onlar da haklarını helal ettiklerini bildirmişler.
Ama yaşlı adam yine ölemiyor.
En sonunda yaşlı bir devesi aklına gelmiş.O deveyi de getirmişler.
Deveye sormuşlar:
-Hakkını helal ettin mi?
-Etmedim!
-Yaaa, neden etmedin?
-Bu adam bize çok yük vurdu; affettim. Aç bıraktı, affettim. Kırbaçla canımızı yaktı affettim.
Ama biz elli devenin başına bir eşeği getirdi ya; İşte bu yüzden bir türlü affedemiyorum bu adamı ...

anlayana....

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:59   #15
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu olay Selçuk turizmin en şaşalı dönemlerinde Sivas Ankara arasında seyahat halinde bir otobüste yaşanmış

yolculardan bir tanesi otobüse bindikten sonra muavinden su istemiş.Muavin getirmiş,aradan beş dakika geçmiş aynı yolcu tekrar su istemiş muavin tekrar getirmiş.
Bu olay beş dakikada bir ve bir çok kez tekrarlanınca muavin artık sinirlenmiş şöyle demiş;

''La gardaş gaya duzumu yaladın?'
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı vicente58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil