Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.01.2013, 14:37   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Teknoloji Karne Heyecanını Bitirdi

Sivas'ta ilk ve orta dereceli okullarda bugün karne heyecanı yaşandı. Behrampaşa Ortaokulu'nda öğrencilerin karnelerini veren Sivas Valisi Zübeyir Kemelek, zayıfı olan öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Öğrenciler, notlarını daha önce internetten gördükleri için heyecanlı olmadıklarını dile getirdi.

2012-2013 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi sebebiyle Berhampaşa Ortaokulu'nda karne heyecanı yaşandı. Karnelerini Vali Kemelek'ten alan öğrencilerin heyecanlı oldukları görüldü. Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ile karne dağıtan Vali Kemelek, öğrencilerin, nasıl bir performans gösterdiğinin karnelerde yer aldığını belirterek, başarılı ve başarısız öğrencilere tavsiyelerde bulundu. İlk yarıda alınan karnelerin her şeyin bittiği anlamına gelmediğini belirten Vali Kemelek, ikinci yarıyılda eksiklerin tamamlanabileceğini ifade ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Diğer yandan, karne alan öğrenciler, notlarını daha önce e-okul sisteminden öğrendiklerinden dolayı fazla heyecanlı olmadıklarını dile getirdi. Bazı öğrencilere ise karnelerindeki zayıflar nedeniyle üzüldüklerini, ikinci dönem daha çok çalışarak notlarını düzelteceklerini söylediler.

Öte yandan, Sivas il merkezinde 76 bin 320 öğrenci, il genelinde ise 128 bin 468 öğrenci karne heyecanı yaşadı. En fazla karne alan öğrenci sayısını, 44 bin 174 öğrenci ile ilkokullar oluşturdu.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2013, 14:41   #2
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 456 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Teknoloji Karne Heyecanını Bitirdi

Az önce kızımda mesaj atıyor bana hiç merak etmiyor musun anne diye. Bende karşılık yazdım "e okul açıldı merak öldü" .Bütün çocuklarımıza ve öğretmenlerimize iyi tatiller dilerim
Alt 25.01.2013, 20:22   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Çocuk karne almadan 5 dakika önce tüm sözlülerine kadar rahatlıkla görebiliyor.Önceden e-okul karneden 10 gün önce öğrenci ve veli erişimine kapanıyor,böylece heyecan taze tutulmuş oluyordu.Onu da kaldırdılar..
Alt 26.01.2013, 11:08   #4
hamitgüneyli
Usta Yiğido

hamitgüneyli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamitgüneyli Şuan hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2014 21:46

Tecrübe Puanı: 673 hamitgüneyli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

canlarım ya hayırlısı olsun inşallah e okul vardiye de çocukların kardnesini incelememek olmasın o heyecanı iyide olsa kötüde olsa beraber yaşayalım
hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)