Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları Sivas' taki Şirketler, Sivasli Şirketler, Sivasli Firmalar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.02.2008, 01:05   #1
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

doganay Şuan doganay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 01:52

Tecrübe Puanı: 610 doganay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SIVAS FİRMALARINI NE KADAR TANIYOR

Merhaba arkadaşlar;

Bu bölümde Şirketler hakkında kısa kısa yazılar yazılmış ve tanıtımlar kısa tutulmuş. Yiğidolar diyarı SIVAS'ımızda sanayimizin gözbebeği bacalı bacasız sanayimizi ve şirketlerimizi ne kadar tanıyıp tanıtıyoruz. Stand ve fuarlardan ziyade bu forumda ne kadar tanıtıyoruz.

Bu sitede mutlaka SIVAS'ta sanayide çalışan dostlar vardır. Bu forumun içinde bize firmalarını tanıtsınlar ki daha iyi tanıyalım ve benim gibi SIVAS'ı dışarıdan tanımaya çalışan aşıklar ve SIVAS'lılar da dışarıya SIVAS2ı tanıtsın ne dersiniz?

Buyrun ne kadar hızlı ve aktif hareket edeceğiz.

Haydi SIVAS sevdalısı YİĞİDOlar..

Bu forum sohbet forumu olsun.

Saygı ve sevgilerimle
doganay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 01:07   #2
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Standart --->: SIVAS FİRMALARINI NE KADAR TANIYOR

Buyrun ilk kısa tanıtım benden....

Bir önceki forumda kısaca AKTİF AUTOMOTİVE firmasından bahsetmiştim.

Bana kısaca bu firma hakkında bilgi aktarabilir misiniz?

Saygılarımla
doganay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 01:10   #3
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Bir kısa tanıtım daha,

PACO çok mükemmel bir firma olarak biliyorum. Gelişimi göz kamaştırıyor. Yöneticisinden, Mühendisine, İşçisine kadar hepsine teşekkürler.

Bu firmayı tanıyan dostlar biraz daha tanıtın lütfen...
Alt 28.02.2008, 01:12   #4
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Ayrıca,

Organize Sanayi Bölgesinde LENS fabrikası vardı, İsmini hatırlayamıyorum (ne olur bağışlayın hatırlayamadım) . Duydugum kadarıyla mükemmel bir fabrika imiş.

İşletmeyi iyi tanıyanlar, tanıtalım lütfen.
Alt 28.02.2008, 01:13   #5
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

SIVASI'ın gurur abidesi firmalarından biri ESTAŞ

ESTAŞ'ı bu bölümde de tanıtalım lütfen..
Alt 28.02.2008, 01:14   #6
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 23:42

Tecrübe Puanı: 774 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ÜÇYILDIZ AHŞAP METAL SANAYİ AŞ.

Bu firmayı neden tanıtmak istedim. Ben onları Sivas'ın görünmeyen kahramanları olarak görüyorum. Memleketimiz için Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalarında işvereninden işçisine kadar canla başla çalışıyorlar. Sivas'ın istihdamına katkıda bulunuyorlar.

Ahşap ve Metal sanayi, Piknik malzemeleri ve 70'den fazla farklı ürün yelpazesi ile Sivas'ın önümüzdeki yıllardaki gururu olmak için dev adımlar atıyorlar. Firmayı bu kadar övdüğüm için belki herhangibir bağlantım olduğunu düşünüeceksiniz ama kesinlikle hiçbir ilgim yok. Yapmış oldukları çalışmaları takdir ediyorum o kadar. İlerleyen günlerde Sivas ÜçYıldız Metal Ahşap Sanayi firmasını ayrıntılı bir şekilde tanıtırım inşallah.
Alt 28.02.2008, 01:19   #7
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Sayın leblebi82 ,

İnsanların firmalarla baglantısının olması benim için daha önemli ve hatta çalışanlar ile sahiplerinin tanıtması daha iyi olur. Çalışan ve tanıyan insan en iyi tanıtır. Benim amacım SIVAS'ın gurur abidelerini ve incilerini gelecekte ses getirecekleri tanıtmaktır (ben buna inanıyorum)

Sagılarımla
Alt 28.02.2008, 01:21   #8
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 23:42

Tecrübe Puanı: 774 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
doganay Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın leblebi82 ,

İnsanların firmalarla baglantısının olması benim için daha önemli ve hatta çalışanlar ile sahiplerinin tanıtması daha iyi olur. Çalışan ve tanıyan insan en iyi tanıtır. Benim amacım SIVAS'ın gurur abidelerini ve incilerini gelecekte ses getirecekleri tanıtmaktır (ben buna inanıyorum)

Sagılarımla
O zaman şöyle ifade ediyim. Sivas'ta faaliyet gösteren bütün sanayi kuruluşları hakkında az çok bilgi sahibiyim. Özellikle bir dönem hepsini yakın takibe almıştım. Son birkaç gündür pek ilgilenemiyorum ama yine de firmalarımız hakkında çalışmalarıma devam ediyorum.
Alt 28.02.2008, 01:26   #9
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O zaman şöyle ifade ediyim. Sivas'ta faaliyet gösteren bütün sanayi kuruluşları hakkında az çok bilgi sahibiyim. Özellikle bir dönem hepsini yakın takibe almıştım. Son birkaç gündür pek ilgilenemiyorum ama yine de firmalarımız hakkında çalışmalarıma devam ediyorum.

O zaman en mükemmel bilgiyi sizden alacagız demektir. Lütfen bilgileriniz eksik etmeyiniz, Siz ne kadar çok bilgileriniz aktarırsanız bizler o kadar iyi tanır ve tanıtırız.

Bilgi paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hatta SIVAS'a geldiğimde sizinle tanışıp, bir çay içmek isterim.

Sevgi ve sayılarımla
Alt 28.02.2008, 01:29   #10
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

İsmini şu an hatırlayamadıgım, Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulmakta olan (üretime başladı mı bilemiyorum) Koltuk kanepe üretim fabrikası vardı. Üretim tesisi çok güzeldi. İnşallah üretime başlamıştır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil