Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
AKÇAAĞIL ÇERMİĞİ HAKKINDA - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Kaplıcalar > Akçaağıl Çermiği
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Akçaağıl Çermiği Akçaağıl Çermiği

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.02.2008, 17:31   #11
Kozçukurlu
Yeni Yiğido

Kozçukurlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kozçukurlu Şuan Kozçukurlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2008 15:05

Tecrübe Puanı: 0 Kozçukurlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: AKÇAAĞIL ÇERMİĞİ HAKKINDA

1133516222akcagiljf3.jpg[/IMG][/ yeni hali böyle işte
Alt 16.05.2008, 22:18   #12
adc58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

adc58 Şuan adc58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.03.2010 08:07

Tecrübe Puanı: 0 adc58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende yeni duydum.bilseydim giderdim. oralara çok yolum düştü. inşallah birgün nasip olur.
adc58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2008, 17:55   #13
aspasya58
Yiğido

aspasya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aspasya58 Şuan aspasya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.11.2009 11:37

Tecrübe Puanı: 600 aspasya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

suşehrinde ne yazıkki çok fazla bu tür özelliklere yatırım yok.ben gittim bu çermiğe ,kılıçkaya barajı yapılmada önce odaları filan varmış ,baraj yapılırken dağıttılar sanırım,şimdi o kaynak suyu büyükçe bi kaya dibinden tekrar yol bulup çıkmış,çok derin olmayan bi su birikintisi,belediye yada bi vatandaş oraya güzel bi tesis kursa harika para kazanır hemde vatandaşın duasını alır,eski suşehrililerin izmirden istanbuldan yurtdışından sırf çermik için geldiklerine şahidim,bir çok kadın hastalığına şifa kaynağı olduğu halk arasında bilinir,romatizma ve kısırlık tedavisi için gidenleri biliyorum,tabi söylediklerim halk arasında söylenenler bilimsel yanı hala ne yazıkki muamma,konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum-ÇERMİĞE YATIRIM YAPILSIN LÜTFEN-
Alt 19.12.2008, 09:32   #14
yucelakyol
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yucelakyol Şuan yucelakyol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.04.2009 09:45

Tecrübe Puanı: 0 yucelakyol FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: AKÇAAĞIL ÇERMİĞİ HAKKINDA

tum sıvaslılara duyurulur akcaagıl koyu cermıgı yapılan tadılattan sonra aktıf hale gelmıstır 40 derece sıcaklıgı olan su bırcok hastalıga sıfalıdır 7 gun 24 saat hızmet vermektedır
yucelakyol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2009, 14:19   #15
dogan-f
Yeni Yiğido
NO AVATAR

dogan-f Şuan dogan-f isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.11.2010 23:49

Tecrübe Puanı: 0 dogan-f FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

verilen bilgi ve emekler için teşekkürler arkadşlar ancak bi kaç sorum olacak yada öneri diyelim

bu çermiklerin kimin işlettiği ve iletişim bilgileri hakkında bilgi verilebilirmi acaba hem gerçi bir ütopya gibi ama belki işletme sahiplerinden de reklam ücreti alınrak sitenin gelişimi içn de kullanılabilir....
dogan-f isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2009, 09:45   #16
yucelakyol
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yucelakyol Şuan yucelakyol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.04.2009 09:45

Tecrübe Puanı: 0 yucelakyol FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

CERMIGIN YÖNETİMİ KÖY MUHTARLIGI VE İSTANBULDAKI KÖY KALKINDIRMA DERNEĞİNE AİTTİR İRTİBAT TELEFONU DERNEK BAŞKANI ALİM AKYOL 05324635195-05354035626
yucelakyol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar yucelakyol'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil