Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Böyle büyük tarihi olan millete küçük düşünmek yakışmaz - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.08.2010, 07:25   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Böyle büyük tarihi olan millete küçük düşünmek yakışmaz

12 Eylül’de yapılacak olan anayasa değişikliği referandumu çalışmaları kapsamında dün Sivas’a gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,Cumhuriyet Meydanı’nda coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

Sivaslılardan 12 Eylül’de destek isteyen Erdoğan, muhalefeti eleştirmeyi de ihmal etmedi. Erdoğan CHP ve MHP’ye oy verenlerden ellerini vicdanlarına koymalarını istedi.
Konuşmasına Sivas’ın tarihi geçmişini överek başlayan Başbakan Erdoğan, 91. Yılı kutlanacak olan 4 Eylül Sivas Kongresi’nin tarihinde hata yaptı. Erdoğan Sivaslılara hitabında kongrenin 81. yılını kutlayacaklarını belirtti.
Erdoğan, Cumhuriyetin ruhunun bu ilde şekillendiğini ifade ederek, 81 yıl önce, 4 Eylül 1919'da Sivas'ta toplanan delegelerin tüm dünyaya güçlü bir mesaj verdiğini söyledi.
Divriği gezisi ve Sivas’ın tarihi eserleri üzerinde duran Erdoğan, “Böyle büyük tarihi olan millete küçük düşünmez yakışmaz. Biz büyük düşünüyoruz. 7,5 yılda 12 bin 200 kilometre bölünmüş yol yaptık, 79 senede yapılanan iki kat fazlası. 150 bin yeni derslik, 78 yeni üniversite kurduk. Türkiye’de ilk milli piyade tüfeği üretimine ve tank üretimine başladık” dedi.
Aşık Veysel'in ''gidiyorum gündüz gece'' şiirini hatırlatan Başbakan Erdoğan, ''erişmek için menzile, gidiyoruz gündüz gece'' diyerek, AK Parti hükümetleri döneminde yapılan icraatları anlattı. Yere sağlam bastıklarını ve muhalefet partileri gibi uçmadıklarını söyleyen Erdoğan, ekonomideki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Neler yaşandığının görüldüğünü belirten Erdoğan, dünyanın dev ekonomileri daralırken, Türkiye ekonomisinin büyüdüğünü dile getirdi. Erdoğan, ''Bakın bugün tüm dünya Türkiye'yi konuşuyor, Türkiye ekonomisini konuşuyor, Türkiye'nin küresel krizden çıkış başarısını konuşuyor. Daha fazlasını da yaparız ve yapacağız. Ben buna inanıyorum. Yeter ki millet arkamızda olsun. Yeter ki millet yanımızda olsun'' dedi.
YAZICIOĞLU MİTİNG MEYDANINDA ANILDI
''Sivas bir yiğidini kaybetti' diyerek, helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle andı.
Başbakan Erdoğan, “Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu, millet sevdası, memleket sevdası peşinde Hakk'a yürüdü. O gün sadece Sivas değil, Türkiye ağladı. Kendisini burada, memleketi Sivas'ta bir kez daha rahmetle yad ediyorum. Mekanı Cennet olsun, Allah ondan razı olsun diyorum.
Muhsin kardeşim 12 Eylül'ü yaşadı, 12 Eylül'ün zulmünü yaşadı, işkencelerini yaşadı. Zaman zaman bir araya geldiğimizde bunu kendisiyle paylaşırdık ve bize de anlatırdı. Ben inanıyorum ki, bugün hayatta olsa, hiç tereddüt etmeden bu Anayasa değişikliğine 'evet' derdi. Nitekim, onun arkadaşları, onun takipçileri, onun hareketi sağduyunun, aklı selimin yanında yer aldı ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasına sahip çıktı.
Bizi baskı yapmakla, bizi mahalle baskısı yapmakla suçlayanlar; yani CHP, yani MHP, yani BDP, asıl baskıyı millete kendileri yapıyorlar. CHP'nin, MHP'nin, BDP'nin halk oylaması kampanyaları birbirini aratmıyor. Şuraya dikkatinizi çekiyorum; bu Anayasa değişikliğine kim karşı? CHP, MHP, BDP, Türkiye Komünist Partisi, İşçi Partisi, YARSAV, bir kısım medya, çeteler karşı. Bu ittifaktan ülkeye bir hayır gelir mi” şeklinde konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 27 Mayıs ve 12 Eylül'de hukukun siyasallaştığını söylediğini anlatan Erdoğan, ''27 Mayıs zeminini hangi zihniyet hazırladı? CHP zihniyeti. Belli oluyor zaten. Şu andaki CHP Genel Başkanı daha yeni siyasete soyunmuş belli. Zihniyetini konuşmuyor. Kendini konuşuyor'' dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun, gençlerin, siyasallaşmış bir hukuk sisteminde idam edildiğini söylediğini belirten Başbakan Erdoğan, “Aynı CHP Genel Başkanı, kadrolaşmak için 3 bin hakim ve savcı alan CHP'nin Adalet Bakanları Mehmet Moğultay'la, Seyfi Oktay'la yüzleşmiyor. Tam aksine onlarla kol kola dolaşıyor. Ne MHP, ne CHP, 'yargıya CHP'lileri değil de, aynen ifade şu; Moğultay'ın ifadesi, ben CHP'lileri almayacaktım da MHP'nin
faşistlerini, Refah Partilileri mi alacaktım' diyor. Bu kadrolaşma olmuyor. Bunu hiç eleştirebiliyor musun? Bununla yüzleşebiliyor musun?
Sayın Genel Başkan, tereciye tere satma. Bu millet her şeyi çok iyi biliyor. Tereciye tere satılmaz. Benim milletim her şeyi çok iyi biliyor. CHP'nin yargıyı nasıl siyasallaştırdığını çok iyi biliyor. Yargının, CHP'nin nasıl arka bahçesi haline geldiğinden hiç söz etmiyor. Evet, yargının siyasallaşması tehlikelidir. O zaman gel sen de bu Anayasa değişikliğine 'evet' de. Evet, doğru söylüyorsun. Tuzun kokması iyi değildir. Öyleyse gel, sen de 12 Eylül'de 'evet' de” diye konuştu.
DİVRİĞİ’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, UNESCO'nun ''Dünya Kültür Mirası'' listesinde yer alan Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nda incelemede bulundu.
Otobüsle konvoy eşliğinde tarihi camiye gelen Erdoğan'ı burada çok sayıda vatandaş, sevgi gösterileri ve alkışlarla karşıladı. Vatandaşları selamlayan Başbakan Erdoğan, daha sonra kızı Sümeyye Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile diğer ilgililerle birlikte eseri gezdi.
Başbakan Erdoğan, tarihi yapı ve burada yapılması planlanan çalışmalar hakkında uzmanlardan bilgi aldı. Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra caminin bezemeli kapısının önünde basın mensuplarına poz verdi. Erdoğan eseri nasıl buldukları yönündeki soruya, “Maalesef bir ihmali bulduk. Bu arada tabii bazı müdahaleler oldu ama bunlar yeterli değil. Şimdi bunun için bir ihale sürecine gireceğiz. Bu ihaleyle birlikte de tepeden tırnağa inşallah bu eserimizi yeniden kazanmak için bir gayret içerisinde olacağız” dedi.
Kamulaştırma çalışmalarının da devam ettiğini ifade eden Erdoğan, Divriği Kalesi ile burayı bütünleştirmenin gerekli olduğuna inandıklarını belirterek, ''Divriği bir çekim merkezi haline gelsin. Aynı zamanda Divriği'nin Erzincan ile Divriği'nin Sivas ile olan ulaşımını da daha da rahatlatacak çalışmaları da Ulaştırma Bakanlığımız ayrıca yapıyor'' diye konuştu.
Erdoğan, Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nı gezdikten sonra eserin avlu girişi önünde toplanan vatandaşlara hitap etti.
Erdoğan, “Biz Sivas'ta şu 7.5 yılı aşkın sürede 100'ü aşkın tarihi eseri aslında yeniledik, restore ettik. Ama Sivas bir medeniyet şehri, Selçukludan al Osmanlı'ya bir medeniyet şehri. Bir tarih şehri. Nereye bakarsan oradan bir şeyler çıkıyor. Tabii Divriği Sivas gibi bir cazibe merkezi haline getirilebilir. Yani Divriği artık gerek dünyada, gerek ülkemizdeki tüm insanların gelip gezdiği, dolaştığı bir yer haline gelebilir ve gelecek. Bunun için adımlarımızı attık, atıyoruz.
Artık yüz binlerce insanın gelip geçtiği bir Sivas Havaalanı olduğunu ifade eden Erdoğan, havaalanının adına da Divriğili olan Nuri Demirağ'ın adını verdiklerini söyledi.
Bu yolculuklarına kararlılıkla devam edeceklerini ifade eden Erdoğan, Divriği'nin su sorunuyla alakalı da Devlet Su İşleri ile görüşme yapacağını, ilgili bakana da bugün döndükten sonra gerekli talimatı vereceğini ifade etti.
Erdoğan, konuşmasını, ''Günümüz kutlu olsun diyorum, Ramazan-ı Şerif'iniz mübarek olsun diyorum, 12 Eylül çifte bayram olsun diyorum, sizleri Allah'a emanet ediyorum'' diyerek tamamladı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.08.2010, 09:22   #2
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Böyle büyük tarihi olan millete küçük düşünmek yakışmaz

Sayın başbakan ya tarihi biilmiyor yada birileri yanlış yönlendiriyor.

Dersim'i CHP bombaladı diyen başbakan, oysaki o dönem Celal Bayar ülkenin başındaydı.
Eğer bunları laf olsun diye söylüyorsa büyük ayıp demektir. Eğer tarih çarpıtılmak isteniyorsa felaketle karşı karşıyayız demektir.

SAYIN BAŞBAKAN

Büyük düşünmek sizce: "Biz terör örgütü başıyla asla görüşmeyiz deyip, görüştü diyenleri ********likle itham etmedinizmi?

Ve bu olay gün üstüne çıkınca, bu seferde "ben görüşmedim, ama devletin istihbaratı görüşür" dediniz. Ve peşinizede Cumhurbaşkanı Gül açıklama yapıyorki; devlet teröre karşı ehr yönü dener.
Devletin istihbaratı nereye bağlı Sayın Başbakan Yunanistanamı? Yeni Zelanda'yamı?

Bu ülkenin MİT kurumu hangi birime bağlıdır? Kimin için çalışıyor? Bu kurumun başkanını kim atadı kim göreve getirdi?

Saklama kaygınız milleyetçi ve ülkücü kesimden gelecek "evet" oyları içinmiydi acaba?
En başta boykot kararı alan örgüt "hayır" kullanacağını açıklayan DTP bu görüşmelerden sonra ne olduda kem küm ve evet kullanacağız açıklamaları yaptılar?

Ve bir ağır ithamda daha bulundunuz. Kendi partinizi tek taraf gösterip diğer CHP-MHP-PKK bunlar hayırcı bunlar ruh üçüzleri demedinizmi?

Bakın buna DP başkanı Hüsamettin Cindoruk şöyle yanıt veriyor:

"Gerçek Ruh Üçüzleri ERDOĞAN+APO+KARAYILAN"

"Refarandumda Evet demek Öcalan'a evet demek anlamına gelir" dedi.

Tarihten bahsederken işinize geldiği gibi, çarpıtarak değil gerçekleri söyleyin sayın başbakan, tarihler yalan söylemez!
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.08.2010, 12:58   #3
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 15:10

Tecrübe Puanı: 587 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

kardeşim sor cindoruğu hatırlayan kaç kişi kalmış ....boş ver sen onu bunu bu güne bak büyük düşün HAYALLERİN ÇOK YÜCE OLSUN
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.08.2010, 14:45   #4
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başbakanım ben büyük düşünüyorum bu referandum konusunda haklısınız ama siz büyüklüğünüzü göstermiyorsunuz.Verdiğiniz sözleri unuttunuz.seçimlerde size oy yok başbakanım.
Alt 25.08.2010, 17:50   #5
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 01:22

Tecrübe Puanı: 754 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın başbakan ya tarihi biilmiyor yada birileri yanlış yönlendiriyor.

Dersim'i CHP bombaladı diyen başbakan, oysaki o dönem Celal Bayar ülkenin başındaydı.
Eğer bunları laf olsun diye söylüyorsa büyük ayıp demektir. Eğer tarih çarpıtılmak isteniyorsa felaketle karşı karşıyayız demektir.

!

Basbakan hakli,siz yaniliyorsunuz... bi ümid cok sevdiginiz Inönü´yü kurtarmak icin Bayar´a atiyorsunuz.
Asil büyük operasyon, bombardiman Inönü zamaninda gerceklesmis.Seyyid Riza ele gecirilince geriye sadece Bayar´a "temizleme" isi kalmis.
Inönü hatiralarinda büyük isin kendi iktidari döneminde bitirildigini ,sonrasinda fazla önemli seyler olmadigini anlatiyor. Meclis konuslamari bile ortada...Bunada itiraz etmezsiniz herhalde...

Neyse hangisi olursa olsun, CHP o dönem iktidardi ve katliamci zihniyet hala devam ediyor arada bi kopukluk yok cünkü hala savunabiliyorlar.

Allah islah etsin.
Alt 25.08.2010, 22:06   #6
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sayın Başbakanın konuşmasını canlı takip ettim.Sivasın güzelliğinden Sivasın vazgeçilmez olduğundan bahsetti.Sayın Başbakanım Sivas zaten güzel.....

Yatırımlar ve yapılması gerekenler hakkında fazla detaya girmedi, Buda tüm Sivaslılar gibi benide derinden üzdü.

Sadece Seçim zamanlarında Sivası hatırlamalarını istemiyorum.Ben Suçu Başbakanda Değil Becerikli Çalışkan Vekillerimizde Buluyorum,Yoksa Yanılıyormuyum.?
Alt 25.08.2010, 22:38   #7
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hangi başbakan seçimler harici şehirleri gezmiş. Etmeyin eylemeyin lütfen. Bakanlar milletvekilleri boşuna mı seçiliyor. Bakanları milletvekilleri şehrimize gelmiyorlar diye eleştirelim ama bir başbakanı cumhurbaşkanını özel günler hariç memleketimizde beklemeyelim. Bir kaç yıl önce 4 Eylülde bakanlar kurulu Sivas'ta toplanmadı mı ? O zaman kaç kişi tebrik etti hükümeti.
Alt 25.08.2010, 22:51   #8
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.01.2016 00:55

Tecrübe Puanı: 1033 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

İcraat olup çalışmalar başlayıp, sonuçlanmadıkça.

Verilen sözler lafta kaldıkça eminim ki bir şehir uyanacaktır.

Kanımca bir ilin milletvekilleri seçilmeme endişesine düşmedikçe

sedece söz vermekle yetineceklerdir.....
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ismail 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.08.2010, 22:54   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Öyle olaylar,öyle gelişmeler yaşıyoruz ki,daha önce defalarca dile getirdiğin konuları yeniden ele almak “ Biz neden bunları yapamıyoruz” demek zorunda kalıyorsun!
Çok defa dile getirdiğim Sivas’a yeni stad projesinde henüz temeli atılacak noktaya gelinmezken,özellikle yanıbaşımızdaki Kayseri’de yapılan sportif faaliyetler ve spor alanları bize kötü örnek(!) oluyor.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat yeni stad sözü vermesinin üzerinden neredeyse iki yıl geçti,hala bir çivi bile çakılmazken, Türkiye’nin en modern stadı ve spor salonuna sahip Kayseri’de tesis üstüne tesis yapımı devam ediyor. Sakın yanlış anlaşılmasın Kayseri’ye
Yatırım yapılmasından rahatsızlık filan duymuyorum,bilakis taktir ediyorum ve onları büyük bir hayranlıkla izliyorum! Tabi bunu yaparken de,Sivas olarak sahipsiz oluşumuzu bir kez daha görüyorum.
Kimse çıkıp ta tersi bir şey söylemeye kalkmasın! Böyle konularda particilik yapanda düşünende aciz insandır!
Bakın şimdi; Sivas’ta hala yeni stad ve spor alanları için TOKİ ile anlaşmaya varamazken, biraz öncede ifade ettiğim gibi Avrupa’nın en modern saha ve spor salonlarından birine sahip Kayseri’de bu alanda yatırımlar peş peşe devam ediyor.
Şu günlerde FİBA 2010 Dünya Basketbol Şampiyonasına ve sahipliği yapmaya hazırlanan Kayseri’de bunun telaşı,heyecanı ve gururu yaşanırken,hemen yeni bir proje daha gündeme getirdiler. Kış turizmine de önem verdiklerini açıklayan Kayserililer,.Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi projesinin temelini de geçtiğimiz günlerde attılar. Kayseri’de 5 bin insana yeni iş kapısı sağlayacak bu projenin 275 milyon euroya mal olacağı belirtiliyor.Proje tamamlandığında kışın 16 ayrı etkinlik,yazın ise 15 ayrı etkinlik aynı anda yapılabilecek.
Yıldızdağı projesi gündem geleli yıllar oldu. Zaman zaman bazı yetkililerin oraya gidip inceleme yaptıklarını duyuyoruz. Zaten başka bir şeyde yapılmıyor. Bu konuda ne söylesek,ne yazsak az! Onun için fazla detaya girmeden şunu söylemek istiyorum.
“ Sivas sahipsiz değil” diyen beyler! İktidar Milletvekili olmanıza rağmen muhalefet görüntüsü içerisinde olan siz vekiller;
İşte Kayseri,işte Sivas!
Sivas sahipsiz değilse,Kayseri’ye ne denilmesi gerekiyor?

Abdullah YİĞİT

Sivas'a gelmek birşey ifade etmiyor icraat olmadıktan sonra ve verilen sözler tutulmadıktan sonra neye yatar?
Alt 26.08.2010, 03:32   #10
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın abdullah yiğit tam içindeki ifade edemediğim duyguları ifade etmiş kendisini tebrik ediyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil