Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.03.2013, 22:17   #11
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aklıma gelenleri yazayım;

Sami Aydın:

- Paşabahçe'yi keşfetti ve önemli bir mesire yeri haline getirdi.
- Ak-Su parkını yaptı.
- Kent Meydanı projesini gerçekleştirdi.
- Bir de arıtma tesisi yapıldı galiba.

Doğan Ürgüp:

- Paşabahçe'yi 3 kat büyüttü.
- Ak-Su 3. etabı yaptı.
- Yeni terminal eylülde hazır.
- M. Yazıcıoğlu Spor Tesisleri yapıldı.
- M. Yazıcıoğlu bulvarı düzenleme çalışmaları devam ediyor.
- Hayvan barınağı yapıldı.
- Hanımlar Kültür Merkezi inşaatı devam ediyor.
- Bazıları beğenmese de Sıcak Çermik (en azından bu sayede yatırımcı geldi o bölgeye)
- Tıbbi atık sterilizasyon tesisi yapıldı.
- İmar planı yaza hazır.
- Bir de belediyenin borcu yok bildiğim kadarıyla.
- Hepsinden önemlisi Turkuaz Projesi (İnşallah bu sene temellerinin atıldığını görürüz!)

YORUM SİZİN

Son olarak şunu belirtmek isterim ki; ben Sami Aydın ve Doğan Ürgüp'ün ikisini de çok severim. Sivas açısından hangisi daha hayırlıysa hatta onlardan daha iyi hizmet edecek birisi varsa Allah seçimleri onun kazanmasını nasip etsin. Burada hepimizin (en azından %90) ortak derdi şahsi çıkarlarımız değil Sivas'ın çıkarlarıdır.
mete hemşehrim sen buradaki bir kaç ufak tefek at gözlüklü insanları dikkate alma.ANDY-AR bir araştırma yapmış ve sonuç ortada.ve geçmişte seçim öncesi yaptığı hemen hemen tüm anketlerde seçimdeki oy oranı ile yaklaşık %2-3 oranında değişme oluyor.Şimdi bunların sığınacağı tek şey kaldı. sanayi yapılmasın,kültür merkezi yıkılsın,terminal yansın falan filan işte burdaki adamlar böyle.kendilerini çevre ve şehircilik bakanı gibi görüyorlar bulutlardalar yani. bunların balonu ne zaman patlayacak biliyormusun güzel hemşehrim. seçim günü 29 Mart 2014 günü..o gece uyuyamayacaklar. ulan nerde bizim bakanlar? milletvekilleri? yaşlar KURUlar.. şikayet edelim eylem yapalım sanayiyi yürütelim..EN AZ % 5-10 OY FARKI İLE 2014 MARTINDA DOĞAN ÜRGÜP İKİNCİ DÖNEMİNE BİSMİLLAH DİYECEKTİR! Burdaki çok bilmişler ''SİVASI SATSAN 10 TRİLYON ETMEZ! DİYEN BAKAN BOZUNTUSUNUN YANDAŞLARINA YALAKALIK EDERLER AMA SİVASA YAPILACAK ÇAĞ ATLATICI PROJELERE GELİNCE KÖR OLURLAR! BUNLAR BÖYLE. HİİİÇ KALE ALMA.. KERVAN YÜRÜSÜN BUNLAR ......
NEYSE HAYIRLI AKŞAMLAR..

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2013, 22:53   #12
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 767 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
......EN AZ % 5-10 OY FARKI İLE 2014 MARTINDA DOĞAN ÜRGÜP İKİNCİ DÖNEMİNE BİSMİLLAH DİYECEKTİR! ....
Bu söylediğinin gerçekleşmesi hiç şüphesiz İsa'nın (as) ölüyü diriltmesi ile eş değerde büyük bir olaydır! Jesus Christ!!!
Alt 09.03.2013, 23:23   #13
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 616 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aaahhh ahh. Keşke bir şeyler yapabilecek olsa da bir daha gelse...
Alt 09.03.2013, 23:32   #14
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Adamlar o kadar gül dikti kardeşim daha ne istiyorsunuz..
Neyse ki partinin sembolü ok falan değil..
Adamlar bilboardlarda o kadar haykırıyor,biz yapıyoruz ama siz görmüyorsunuz diye..
Alt 10.03.2013, 00:05   #15
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bu söylediğinin gerçekleşmesi hiç şüphesiz İsa'nın (as) ölüyü diriltmesi ile eş değerde büyük bir olaydır!
İsa'yı (as) diriltmek o kadar kolay mıydı yav!
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2013, 00:08   #16
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bu söylediğinin gerçekleşmesi hiç şüphesiz İsa'nın (as) ölüyü diriltmesi ile eş değerde büyük bir olaydır!
"Hz. İsa'nın ölüyü diriltmesi o kadar kolay mıydı yav! " diyecektim. Sürç-ü klavye ettik, affola.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2013, 08:46   #17
silvernitrate
Yeni Yiğido
NO AVATAR

silvernitrate Şuan silvernitrate isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.03.2013 13:47

Tecrübe Puanı: 0 silvernitrate FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sadece beediyeye doldurduğu bbp lilerden başka kimse oy vermez..
bakın ben hizmet edene oy veririm.doğan ürgüp etseydi ona verirdim gelecek seçimde.ama ole bir proje üretebilecek vizyonu yok.
aksu filan demişsiniz eğer sami aydın aksuyu yapmasaydı şuan hala aynı duruyor olurdu ve doğan ürgüp ün aklının ucundan geçmezdi aksu diye bir proje ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
imar planıyla sivasın nüfusu 3500 kişi azalmıştır.şuan piyasa kan ağlıyor.inşaat sektörü kaç sektörü etkilyor farkında mısınız?
bukadar uzamaz bir plan.ankaradan yaptıracagına adamları buraya getır burda yapsınlar.
zaten yaptığı yeni planlara yapılan itirazla eskiyi geri veriyo.
bide çağrı merkezini arıyorum şurayı temizleyin her taraf çöp oldu diye(ki beni sölememe gerek yok kendilerinin takip edip temizlemesi gerek) iki gün sonra geldiler temizlediler.bide arayıp diyorki temizlendi mi die.bende evt solememe rağmen ıkı gun sonra dedım.
ben utanıyorum bole kurumsallaşamamış bir belediyeden.
aldığı çalışanların hepsi bir hava.
her neyse son bir sene sabredices.
evet ne yapıyorsa ben görmüyorum.çünkü bunlar proje değil.
silvernitrate isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2013, 09:54   #18
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu anket belediyede veya Alperen Ocaklarında mı yapılmıs acaba.
Alt 10.03.2013, 10:08   #19
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

anket yapıldığında ABD köpeklerinin olmadığı yerde analarının bacılarının koluna girip çekiç güç askerlerine peşkeş çektirmeyenlerin ALLAH a tapaRgibi kula tapmıyanların karısı kızı rüyasında başkalarıyla olmıyanların pkk yandaşı olmayanların imralı canisiyle elele kolkola eşkiya propagandası yapmayanların vatan haini memleket haini olmayanların memleketi parsel parsel yandaş müteahite peşkeş çektirmeyenlerin hortumcu hırsız nursuz uğursuz yandaşı olmayanların sivasımızın köye çevrilmesini fabrikalarının kapatılmasını SİVAS ımızın *** yurduna konulmasını hazmedemeyen bu halkın kökünüsatsan 50 binlira etmez diyen bakan bozuntusunun zihniyetine mensup olmayan kanı bozuk karakteri bozuk olmayan duyan sağır gören kör olmayan dümdüz olup dümdüz yaşayan dansöz kıyafeti giymeyen *** nasıl birduygu ömründe tatmamış temizkanlı kişiler arasında yapılınca böyle adil sonuç çıkıyor
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2013, 16:05   #20
fatihada58
Yeni Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihada58 Şuan fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.07.2014 21:11

Tecrübe Puanı: 691 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ağzına sağlık gardaşım. Ellerin dert görmesin.
Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
anket yapıldığında ABD köpeklerinin olmadığı yerde analarının bacılarının koluna girip çekiç güç askerlerine peşkeş çektirmeyenlerin ALLAH a tapaRgibi kula tapmıyanların karısı kızı rüyasında başkalarıyla olmıyanların pkk yandaşı olmayanların imralı canisiyle elele kolkola eşkiya propagandası yapmayanların vatan haini memleket haini olmayanların memleketi parsel parsel yandaş müteahite peşkeş çektirmeyenlerin hortumcu hırsız nursuz uğursuz yandaşı olmayanların sivasımızın köye çevrilmesini fabrikalarının kapatılmasını SİVAS ımızın *** yurduna konulmasını hazmedemeyen bu halkın kökünüsatsan 50 binlira etmez diyen bakan bozuntusunun zihniyetine mensup olmayan kanı bozuk karakteri bozuk olmayan duyan sağır gören kör olmayan dümdüz olup dümdüz yaşayan dansöz kıyafeti giymeyen *** nasıl birduygu ömründe tatmamış temizkanlı kişiler arasında yapılınca böyle adil sonuç çıkıyor
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)