Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'lı Yard.Doç.A.Yaşar Serin'in Resim Sergisine DAVET - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2010, 08:49   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 812 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Sivas'lı Yard.Doç.A.Yaşar Serin'in Resim Sergisine DAVET

YRD.DOÇ.A.YAŞAR SERİN’DEN “HAYAT AĞACI”
KONSEPTLİ YAĞLIBOYA RESİM SERGİSİ

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Sivas'lı Yrd. Doç. A.Yaşar Serin 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü Saat:12.00 de Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi Sanat Galerisinde yağlıboya resim sergisi açıyor. Sergide; Türk kültürünün özgün örneklerinden olan 35 adet “HAYAT AĞACI” konulu yağlıboya, runik yazılı Hayat Ağacı ve Sivas’lı ozan “Aşık Veysel” den iki adet eser yer almaktadır.
Bugüne değin 15 adet kişisel, 20 ye yakın karma sergide yer alan Serin, Yurt dışında ve içinde resmi ve özel koleksiyonlarda eserleri bulunmaktadır. Yurt dışında ve içinde organize edilen 6 adet bilimsel kongrelerde sunumu, bilimsel yayınlarda 3 adet uluslar arası bildirisi ,üç adet de yurt dışında sergisi bulunmaktadır.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sanat Galerisindeki bu sergisinde Sivas’taki Selçuklu eserlerinde bulunan “HAYAT AĞACI” örgesini ana tema olarak konsept oluşturarak özgün birçok örnekler sunmaktadır.

24-26 Mayıs 2010 tarihleri arasında açık olan sergiye tüm sanat severler ücretsiz olarak davetlidir.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2010, 09:16   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivas'lı Yard.Doç.A.Yaşar Serin'in Resim Sergisine DAVET

Yaşar Bey'in yaptığı bu sanatsal çalışmalar için hemşerilerimizin gerekli ilgiyi göstereceklerine inanıyorum, ayrıcada teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.
Alt 22.05.2010, 10:32   #3
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5459 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Sivasimizdan önemli sahsiyetlerin cikmasi beni cok gururlandiriyor.

Ne mutlu türküm diyene
Iyiki Sivasliyim diyorum.

Basarilarinizin devamini dilerim Yasar bey.
Inaniyorum ki bekleninlen ilgiyi göreceksiniz.

Basarilarinizin devamini dilerim.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 22.05.2010, 11:03   #4
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3289 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Basarili abimizi hemserimizi cani gonulden kutlarim calismalarinda basarilar dilerim insallah sanat severler ve hemserilerimiz gereken ilgiyi gosterir.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2010, 07:58   #5
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 812 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Yard.Doç.A.Yaşar Serin'in YAĞLI BOYA RESİM SERGİSİNE HERKES DAVETLİMİZDİR

Sivas sevdası ile toprağı Sivas'tan ayrılmayan,halen Sivas için çalışan 40 Yıldır Sivas'ta eğitimin her kademesinde görev yaparak Sivas'a sayısız emeği geçen, eserler kazandıran,bilimsel toplantılarda bildiriler sunan, Ebru sanatını Sivas'a tanıtan ve bir çok ebru sanatçısı ve ressam yetiştiren, değerli eğitimci, başarılı ressam eşim A.Yaşar Serin'in Yağlı boya Resim Sergisine harkes davetlimizdir.
Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında sayısız resim sergileri ile Sivas'ın adını her yerde duyuran, sanatı ile yaşatan Yard.Doç.A.Yaşar Serin'in 24.Mayıs.2010 tarihinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezinde Sanat Galerisinde açacağı yağlı boya Resim Sergisine herkesi bekliyoruz.
Bilhassa Aşık Veysel posteri olan yağlı boya tabloları görülmeye değer,kaçırmayınız.
Sergi ücretsiz olup bütün halkımıza açıktır.
Yağlı boya resim sergisi 26.5.2010 tarihine kadar devam edecektir.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2010, 08:20   #6
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 964 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Memleketimizden böyle değerlerin çıkması sevindirici, kutluyorum.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2010, 08:30   #7
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4520 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ne yazık ki Sivas kendi değerlerine, sanatçılarına sahip çıkmıyor. Sanatçının istediği ne paradır, ne maldır, sadece ilgi gösterilsin, yaptıkları takdir edilsin yeter. Ben sayın Yrd. Doç. Dr. Serin´in başarılarının devamını diliyor ve sıvaslıların sanata ve edebiyata daha fazla önem vermelerini rica ediyorum.
Alt 23.05.2010, 08:41   #8
suzii
Usta Yiğido

suzii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suzii Şuan suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2015 17:48

Tecrübe Puanı: 742 suzii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın Adi Yasar Serin hocamın sergisine ait resimleri eklemekte bana nasip olur insallah.

Onun öğrencisi olmak çok farklı birsey
suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı suzii'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)