Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.01.2009, 11:09   #31
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hadise'ye köyünden tam destek

eurovisiondaki temsilcimiz hadisenin düm tek tek isimli şarkısının türkçesi

Bebeğim sen benim için mükemmelsin
Cennetten hediyemsin
Bu tüm zamanların en iyi hikayesi
Filmlerdeki gibi buluştuk
Sonsuza kadar süreceğini düşündüm
ve bana yaptığın şey
çok iyi hissettiriyor

Meleğim uyanırım
ve rüyalarımı yaşarım
sonsuza dek
çılgın senin için

kalbimdeki ritmi hissedebiliyor musun
vuruşlar düm tek tekliyor
her zaman sanki limit yokmuşcasına yüksek sesli
geri dönüş yokmuş gibi hissettiriyor
kalbimdeki ritmi hissedebiliyor musun
vuruşlar düm tek tekliyor
her zaman dakika yokmuş gibi çıkıyor
geri dönüş yokmuş gibi hissettiriyor

bebeğim bütün cevapları okudum
ekzotik hareketlerindeki
sen tüm zamanların en iyi dansçısısın
kimse senin öptüğün gibi öpemez
sanki mesleğinmiş gibi, tadı çok güzel

Meleğim kalkarım
ve rüyalarımı yaşarım
sonsuza dek
çılgın senin için
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 14:38   #32
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hadise'nin Sivaslı olması,Emel Sayın'ın,Cem Yılmaz'ın Sivaslı olması umrumda değil..Sivas'a kaç defa geldier acaba?
Yahya Demirel bile kaç ay durdu yahu Sivas'ta
Gerçekten çok hoş yazmışsın. Sivas lı olmak için illa Sivas ta doğmak şart değil. Kendini Sivas lı hisseden herkes Sivas lıdır bence.
Alt 19.01.2009, 14:40   #33
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
inş sivasimizin güzel kızlarını temsil eder
Güzel kızlarımızı Hadise temsil etti diyelim. Çirkinleri kim temsil edecek!!!!!!
Alt 19.01.2009, 14:55   #34
sivassporlukiz
Usta Yiğido
NO AVATAR

sivassporlukiz Şuan sivassporlukiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.07.2009 13:50

Tecrübe Puanı: 0 sivassporlukiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ofgurleyuk78 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Güzel kızlarımızı Hadise temsil etti diyelim. Çirkinleri kim temsil edecek!!!!!!
Sivasin cirkin kizlarimi var
sivassporlukiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 23:38   #35
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ALLAH,ın yaratığı hiç bişey çirkin olamaz...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 00:29   #36
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ben Hadise`yi tanidiklarini söyleyen herkesi taniyorum. Mahsun Kilic`in cocuklari benim ögrencimdi. 1 yil bu köyde ögretmenlik yaptim. Köy halki gercekten cok misafirperver, hepsi canimdan bir parca oldular. Hala yolum Sivas`a düstügü zaman o köye ugrarim. Hadise nin akrabalarindan da ögrencilerim vardi. Köy hakkinda bilgi edinmek isteyen olursa kendilerine seve seve yardimci olurum. Hadise`yede basarilar.
Alt 20.01.2009, 02:18   #37
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Dayı kızıda benim ilkokuldan arkadaşım geçmişte çok sık gelirmiş Sivas'a, kendiside söylemişti bir tv programında Sivas'ı çok özlediğini, iş yoğunluğundan son 5-6 yıldır gelemediğini ama yarışmadan sonra ilk işinin Sivas'a gelmek olacağını. Ayrıca geçen ay İstanbul'da yapılan Sivasspor'a destek gecesine ücret almadan çıktı diye biliyorum ben, birde Sivasspor taraftarı olduğunu taaa geçen yıl söylemişti.
Şarkıyı bende beğendim Türkçe olması daha iyi olurdu ancak Hadise İngilizceyi daha iyi kullanıyor, Ermenistan'ın System of a down grubunun Eurovision yetkilileri tarafından yarışmaya katılması engellendikten sonra ben rakip tanımıyorum çünkü iki yıl önce 3 ay listedelerde 1. olarak kalmış bir sanatçı Avrupadaki gençler iyi tanıyor, ondan daha meşhur bir şarkıcı şu anda yok, isim ve tanınmışlık var, şarkı güzel sahne gösteriside iyi olur ve gösteri gecesi iyi hissederse %99 bile vermiyorum çünkü bu kadar iyi şey birleşince siyaset yapamazlar, Örn: Şebnem Paker ve Sertap Erener, ikisinin şarkılarıda iyiydi, sahne gösterileri güzeldi, o günki performansları iyiydi Sertap T.A.T.U.'nun katıldığı bir yıl 1. oldu, Şebnem Paker'in adı daha Türkiye'de bile bilinmezken 3. olmuştu, bazen siyasetin bilek bükemediği sanatçılar çıkabiliyor...Bu iki sanatçımızda böyleydi umarım Hadise'de böyle olur....

YÖNETİME BİR TEKLİFİM VAR, YARIŞMADAN SONRA SİVASSPOR YÖNETİMİNE VE HADİSE'YE BASKI YAPALIM DOĞRU DÜRÜST BİR SİVASSPOR MARŞI YAPTIRSINLAR, AYRICA ŞAMPİYONLUK İÇİN HAZIRLANMIŞ ÖZEL BİR MARŞADA İHTİYAÇ VAR İNANCINDAYIM...

ŞİMDİ DEĞİL KONSANTRASYONU BOZULUR AMA YARIŞMA BİTTİKTEN SONRA BİR BAŞLIK AÇIP İNSANLARI BİLGİLENDİRELİM VE HADİSE'YE DEVAMLI E POSTA, MEKTUP FELAN YOLLAYARAK İKNA EDELİM...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 10:48   #38
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dayı kızıda benim ilkokuldan arkadaşım geçmişte çok sık gelirmiş Sivas'a, kendiside söylemişti bir tv programında Sivas'ı çok özlediğini, iş yoğunluğundan son 5-6 yıldır gelemediğini ama yarışmadan sonra ilk işinin Sivas'a gelmek olacağını. Ayrıca geçen ay İstanbul'da yapılan Sivasspor'a destek gecesine ücret almadan çıktı diye biliyorum ben, birde Sivasspor taraftarı olduğunu taaa geçen yıl söylemişti.
Şarkıyı bende beğendim Türkçe olması daha iyi olurdu ancak Hadise İngilizceyi daha iyi kullanıyor, Ermenistan'ın System of a down grubunun Eurovision yetkilileri tarafından yarışmaya katılması engellendikten sonra ben rakip tanımıyorum çünkü iki yıl önce 3 ay listedelerde 1. olarak kalmış bir sanatçı Avrupadaki gençler iyi tanıyor, ondan daha meşhur bir şarkıcı şu anda yok, isim ve tanınmışlık var, şarkı güzel sahne gösteriside iyi olur ve gösteri gecesi iyi hissederse %99 bile vermiyorum çünkü bu kadar iyi şey birleşince siyaset yapamazlar, Örn: Şebnem Paker ve Sertap Erener, ikisinin şarkılarıda iyiydi, sahne gösterileri güzeldi, o günki performansları iyiydi Sertap T.A.T.U.'nun katıldığı bir yıl 1. oldu, Şebnem Paker'in adı daha Türkiye'de bile bilinmezken 3. olmuştu, bazen siyasetin bilek bükemediği sanatçılar çıkabiliyor...Bu iki sanatçımızda böyleydi umarım Hadise'de böyle olur....

YÖNETİME BİR TEKLİFİM VAR, YARIŞMADAN SONRA SİVASSPOR YÖNETİMİNE VE HADİSE'YE BASKI YAPALIM DOĞRU DÜRÜST BİR SİVASSPOR MARŞI YAPTIRSINLAR, AYRICA ŞAMPİYONLUK İÇİN HAZIRLANMIŞ ÖZEL BİR MARŞADA İHTİYAÇ VAR İNANCINDAYIM...

ŞİMDİ DEĞİL KONSANTRASYONU BOZULUR AMA YARIŞMA BİTTİKTEN SONRA BİR BAŞLIK AÇIP İNSANLARI BİLGİLENDİRELİM VE HADİSE'YE DEVAMLI E POSTA, MEKTUP FELAN YOLLAYARAK İKNA EDELİM...

Saygılar...

valla on numara fikir!!!şöyle güzel bir marşa ihtiyacımız var .bangır bangır çalacagımız bir marş olmalı bu işi hadise üstlenirse süper olur
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 13:20   #39
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kangallim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
valla on numara fikir!!!şöyle güzel bir marşa ihtiyacımız var .bangır bangır çalacagımız bir marş olmalı bu işi hadise üstlenirse süper olur
Saol gardaş, diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda???

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 13:38   #40
dertli58
Yiğido

dertli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dertli58 Şuan dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2012 23:16

Tecrübe Puanı: 579 dertli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Bence guzel kizlarimizi falan degill dahada kotu etti ya gecen gun izledimm tmm sivasli olmasi hos ona bise demiyorumda guzell de cirkinde demiyorum ama gercekten de cok berbat ya ben bizim sivasi temsil edecek kim olursa olsun dis guzelligi ile etmesin ben fazla memnun degilim bu benim dusuncemm bilmem siz ne dusunuyorsunuz ?
Merhametle yargıla
Sana layık kul olamadık
Doğruyu bir türlü bulamadık
Sözümüze sadık kalamadık
Şimdi affet Sen bizi Ya Rab
dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)