Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
BU KONUYU ES GEÇMEYİN - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2010, 23:31   #1
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 665 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart BU KONUYU ES GEÇMEYİN

Arkadaşlar Tüm Sivas'lılar kimlerin haberi var bu konudan bilmiyorum ama Bugün Dikkatimi çekti. Digitürk 18. kanaldan yayın yapan belgesel kanalı İZ tv yi izliyordum ÖZEL GÖSTERİM başlığı altında SİVAS 1993: YANGIN YERİ adlı belgesel vardı. Bende izlemeye başladım baktım hep tek taraflı yayın yapıyorlar sadece SİVAS'lılar suçlanıyordu. Anlayışla karşıladım hepimizin hiç tavsiye etmediği olaylardı yaşananlar ama belgeselin ara yerlerinde bir tane kadını konuşturuyorlar kadının SİVAS'lılara etmeiği küfür kalmıyor. Dikkatli izlerseniz sizde göreceksiniz Yeşil cüpbeli ve sakallıların başı çektiği konu üzerinde sık sık duruyor ama görüntülerin tamamını izledim cüpbeli bir kişi dahi göremedim neyse vardı yoktu konumuz değil. Bu sözleri duyar duymaz hemen SİVAS Valiliğini Ve Belediyeyi aradım durumdan haberdar ettim. Ardından İZ tv yi aradım hakaret içeren yayınları bulunduğu için dava açacağımı söyledim. 15 dk içerisinde belgeselin yapımcısı beni aradı bir bayandı ve SİVAS'lı idi kendiside. Epey konuştuk ama laf anlatamadım orada SİVAS'lılara edilen hakaretleri kendisine aynen söylediğimde nasıl konuşuyorsunuz demeye başladı işte dedim durum bu nasıl ben sizin yüzünüze küfür edince zorunuza gidiyorsa orada konuşturduğunuz kadın küfür edincede SİVAS'lı olarak benimde gücüme gidiyor.
Dedim ve buradaki arkadaşlardan ricam İZ tv yi mail bombardımanına tutalım tepkimizi gösterelim bu belgeseli yaniden yapsınlar veyada o kadının olduğu bölümleri çıkarsınlar emek vermiş yapmışlar sözüm yok ama belgeselide tarafsız yapsınlar.

İZ tv linkinde video izlenemediği için başka bir yerden orjinalini veriyorum dikkatlice izleyin ve dinleyin eğer ben haksızsam konuyu anında kapatın haklıysamda tepkimizi hep beraer gösterelim

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2010, 23:51   #2
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1139 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BU KONUYU ES GEÇMEYİN

olayi yapanlar kim oldugu belli zaten
Alt 05.02.2010, 12:37   #3
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

GÜNCELL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2010, 14:20   #4
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 685 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas çeşitli dinlerin ve mezheplerin bir arada yaşayabildiği nadir şehirlerdendir.Arkadaşlar yarayrı kaşımak kimseye ve kimselere fayda sağlamaz Şunu kabul etmek lazım bu olay Sivas'ın ve Sivaslı'nın alnında kara bir lekedir ve kalmayada devam edecektir.Hiç bir neden bir insanı öldürmeyi haklı kılamaz.Olayın arkasında şu var bu var kişiler beni alakadar etmiyor, önemli olan olayın sonucu.Bu olay akabinde nice ocaklar söndü nice suçsuz kişi yada kişiler ceza aldı bu kişilerden bir kısmıda yabancı ülkelerde senelerce yaşamak zorunda kaldı.Şimdi birileride durumdan vazife çıkararak Sivas'a ve Sivaslı'ya saldırmayı kendine görev biliyor.Onlarıda ayrıca kınıyorum.Bu olayın akabinde başbağlar katliamı yapıldı ve Sivas'ın intikamını aldık dediler.İnsanların dini duyguları ile oynamamak lazım bu kim olursa olsun hangi mezhepten olursa olsun fark etmez.İnsanların dini duyguları ile oynandığı vakit ortaya çıkan öfke Sivas'ta 33 kişiye Başbağlarda 35 kişiye mal oldu,bu olayları tezgahlayanlar da görevlerini başarmanın verdiği kanlı gülümsemelerle köşelerinde dört köşe oldular.
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2010, 19:24   #5
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

!!!!!!!!!Bu Konuya Olan Duyarlılığınızdan Dolayı Sivaslılar.net Kullanıcalrının hepsini tebrik ediyorum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helal Olsun Bizlere Adamları Mail Yağmuruna Tutmuşuz Adamlar Pişman Olmuşlar Yeniden Çekeceklermiş ? İnandınızmı Atılan Mailler 100 ü Bulmamış Yazıklar Olsun.
Alt 10.02.2010, 19:34   #6
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

konuyu açmışsınız sağolun güncellemede yapmışsınız.

katılım olmadı veya olmuyorsa kimseyi suçlamanıza bence hiç gerek yok.
Alt 10.02.2010, 19:51   #7
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 13:36

Tecrübe Puanı: 2569 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

sivaslılara hakaret ediliyor diye kızmışsın ama sen yazıklar olsun diyerek daha beterini yapmışsın...
HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2010, 19:52   #8
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

Haklısın yaaa yanlışlık yapmışım burası tuncelilerin sitesi
Alt 11.02.2010, 19:59   #9
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 685 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
MUTLU İTİK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Haklısın yaaa yanlışlık yapmışım burası tuncelilerin sitesi
Derdin ne senin!!! ikide bir güncel güncel o mailleri yağmur yapsaydık egoların mı tatmin olacaktı? asıl sana yazıklar olsun be!!! Bu tür proğramlar bugün yapıldı yarında yapılacak,önemli olan provakasyona gelmememiz.Sivas olaylarında güya din adına aziz nesini susturmaya çalışanlar ne yaptı? Dine mi hizmet etti? Aziz nesinimi susturdu ne yaptı? Sen hala çıkmış kabuk bağlayan bir yarayı deşelemeye kanatmaya çalışıyorsun bu hareketlerin provakatörlük kokuyor bunun da kimseye kimselere hele hele Sivas'a zarardan başka faydası olmaz.
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)