Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Hamallık yaparak kazandığı parayı İlçesi için bağışladı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.01.2012, 12:26   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Hamallık yaparak kazandığı parayı İlçesi için bağışladı

Divriği ilçesinde hamallık yaparak geçimini sağlayan yaşlı adam, Divriği'ye yapılacak kültür merkezi için 100 lira bağışta bulundu.

İlçede Mercantepe mahallesinde yaşayan Mehmet Taşyürek, Divriği Belediyesi ve vatandaşların yapacağı bağışlarla hayata geçirilecek Divriği Belediyesi Kültürel ve Sosyal Tesisi için 100 lira bağışta bulundu.
Taşyürek, geçimini hamallık yaparak sağladığını, esnafların sayesinde evine ekmek götürdüğünü söyledi.
Bir haftalık kazancını kültür merkezine bağışladığını ifade eden Taşyürek, ''Duydum ki kültür merkezi içerisinde cemevi de yapılacak. Ben bu yaşıma geldim halen Divriği'de bir kültür merkezi, bir cemevi yok. Ben de bir haftalık kazancımı bağış olarak verdim'' dedi.
Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök de, Divriği Belediyesi Kültürel ve Sosyal Tesis için yaklaşık 4 aydır bağış kabul edildiğini, bağış yapanların isimlerinin ise internet sitesinden yayınlandığını ifade etti.
Halkın bağış konusunda büyük teveccühü olduğunu ifade eden Gök, ''Toplam 4 kattan oluşan tesisin projesi, Sadık Özgür Devlet Hastanesi projesini de hazırlayan İbrahim Tütenyurt tarafından çizildi. Meclis üyelerimizin oy birliği ile arsayı tahsis ettik, projesini çizdirdik. İhalesini yaptık ve hastanemiz inşaatını da yapan Artgen firması ihaleyi kazandı. Yakında çalışmalara başlanacak. Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız bağışlarını Ziraat Bankası'na açmış olduğumuz hesaba yatırabilirler'' dedi.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2012, 11:28   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Hamallık yaparak kazandığı parayı İlçesi için bağışladı

Bu duyarlılığından dolayı Mehmet Taşyürek amcamıza teşekkür eder, ilçe sakinlerine güzel bir örnek olmasını temenni ederim.
Alt 05.01.2012, 20:26   #3
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Hamallık yaparak kazandığı parayı İlçesi için bağışladı

Helal olsun amca sana. Keşke herkes senin gibi olsa. Aç gözlü, gözünü para hırsı bürümüş insanlara örnek olsun.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)