Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Kalın Belediyesi (YILDIZELİ)
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.05.2007, 04:19   #1
Güner
Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güner Şuan Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.06.2013 21:50

Tecrübe Puanı: 706 Güner FAZLA SÖZE GEREK YOKGüner FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)

Belediye Başkanı: HALİL ŞENER

İlçe Merkezine Uzaklığı: 16 km
İl Merkezine Uzaklığı: 30 km
Nüfus: 2024

Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2007, 11:16   #2
sivaslısedat
Yeni Yiğido

sivaslısedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslısedat Şuan sivaslısedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2009 13:15

Tecrübe Puanı: 622 sivaslısedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart YILDIZELİ-KALIN

Kalın, Sivas ilinin Yıldızeli ilçesine bağlı bir beldedir. Sivas iline 30 km, Yıldızeli ilçesine 16 km uzaklıktadır. Nüfusu, 2000 yılı verilerine göre 2.024 kişidir. 1998 yılında belde olmuştur. Beldeye bağlı Cami, Zafer ve Şehitosman adında üç mahalle vardır.

Yıllara göre belde nüfus verileri
2007/
2000 /2.024
1997 /2.099
1990 /1.432

Kalın Beldesinin şu anki nüfusu ise:2024
sivaslısedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2008, 20:58   #3
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yurtoglu22 Şuan yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2011 00:41

Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)(LAUENBURG"DAN)

Sayin Baskan HALIL SENER önce selamlarimi iletir fazifende ve islerinde basarilar dilerim.Ben 35 seneyi geckin yurt disinda yasiyorum tabbiki kalinin belediye olduguna benYokari navruz lu olarak kurur duydum ne yazik buda uzun sürmedi simdi yine köy oldu son cikan kanundan dolayi. benim esas konum

Sicak cermik. Bizler tabi izine gelirsek 5-6 hafta ya bir sefer yada iki sefer ziyaret ederiz bizler icin mühüm degil ben zaten 5 sene oldu izine gelemiyorum
Gelenler anlatiyor cermigin eski düzeninin olmadigi anlatiyorlar. Bu da Türk Turuziminde bir kayiplik düsüncesindeyim ben sahsen tabi sizlerin düsünceleri baskadir onada saygi Ama bunu bence Turizim Bakanligina devretseniz hem siz
Kazanirsiniz hemde Devlet kazanir. Tabiki bizler olayi bilmiyoruz ne gibi anlasmazlik var bilmiyoruz Sivas Belediysiyle sizlerin. Bu benim sadece düsüncem eger hatali yazim varsa af ola .Tekarar selamlar Hayirli vazifeler...

Bekir yurtoglu
cep:0049176/48119188
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2008, 08:39   #4
dobı
Yeni Yiğido
NO AVATAR

dobı Şuan dobı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.09.2008 16:50

Tecrübe Puanı: 0 dobı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)

SN belediye Başkanı Halil ŞENER ben ANKARA'da yaşayan Aslen kalın beldeli olduğumu yeni öğrenmiş birisiyim.Dedelerim Yozgatın çekerek ilçesine bağlı
fakıdağ köyüne yerleşmişler fakat yıldızeli kalın köyünden gelmişiz derlerde
benim amacım kalın köyünde akrabamız varmıdır yokmudur onu öğrenmek istiyorum.bilgi olarakta dedelerimizin lakaplarından biride gaba Ali'dir soy ismimiz yıldız'dır fakat biz ankaraya yerleşince değiştirmişiz şu an soy ismimiz çelik'tir. Ankarada bir firmada muhasebeci olarak çalışmaktayım bu konu hakkında bilgi sahibi birilerini tanıyorsanız lütfen mail veya telefonla bana ulaşırsanız size minnattar olurum. Saygılarımla Doğan ÇELİK 0 538 523 73 66
dogancelik66@hotmail.com
dobı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2009, 12:45   #5
KALINLI_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

KALINLI_58 Şuan KALINLI_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2011 01:05

Tecrübe Puanı: 0 KALINLI_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: --->: KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)(LAUENBURG"DAN)

Alıntı:
yurtoglu22 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayin Baskan HALIL SENER önce selamlarimi iletir fazifende ve islerinde basarilar dilerim.Ben 35 seneyi geckin yurt disinda yasiyorum tabbiki kalinin belediye olduguna benYokari navruz lu olarak kurur duydum ne yazik buda uzun sürmedi simdi yine köy oldu son cikan kanundan dolayi. benim esas konum

Sicak cermik. Bizler tabi izine gelirsek 5-6 hafta ya bir sefer yada iki sefer ziyaret ederiz bizler icin mühüm degil ben zaten 5 sene oldu izine gelemiyorum
Gelenler anlatiyor cermigin eski düzeninin olmadigi anlatiyorlar. Bu da Türk Turuziminde bir kayiplik düsüncesindeyim ben sahsen tabi sizlerin düsünceleri baskadir onada saygi Ama bunu bence Turizim Bakanligina devretseniz hem siz
Kazanirsiniz hemde Devlet kazanir. Tabiki bizler olayi bilmiyoruz ne gibi anlasmazlik var bilmiyoruz Sivas Belediysiyle sizlerin. Bu benim sadece düsüncem eger hatali yazim varsa af ola .Tekarar selamlar Hayirli vazifeler...

Bekir yurtoglu
cep:0049176/48119188
Ben Sivasta yaşamayan bir Kalınlı olarak sana şöyle söyleyim Kalın köy olmadı hala belde ve hep belde olacak. Sıcak Çermik konusuna gelince Sıcak çermiğin eski haline dönmesi için hem para hemde zaman gerekir haliyle bizim beldede para olmadığından sıcak çermiğin eski halini alması haliyle uzun sürecektir. İnşallah akıllı bir yönetim anlayışıyla bu süre en kısa zamana iner.

İbrahim SAKARYA
KALINLI_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2009, 13:06   #6
KARAMELLL58
Usta Yiğido

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 Şuan KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 18:04

Tecrübe Puanı: 1644 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)

kalın çermiği aldıktan sonra çermik çok kötü oldu eskiden çok güzeldi çadırlar kurulurdu büfeler vardı çok eğlenceliydi şimdi hiç tadı yok çermiğin
KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2009, 15:11   #7
erolerdogan1973
Tecrübeli Yiğido

erolerdogan1973 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erolerdogan1973 Şuan erolerdogan1973 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.08.2010 19:24

Tecrübe Puanı: 568 erolerdogan1973 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: KALIN BELEDİYESİ (YILDIZELİ)

Alıntı:
KARAMELLL58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kalın çermiği aldıktan sonra çermik çok kötü oldu eskiden çok güzeldi çadırlar kurulurdu büfeler vardı çok eğlenceliydi şimdi hiç tadı yok çermiğin
aynen katiliyorum...
erolerdogan1973 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil