Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR. - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.05.2013, 15:37   #1
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 13:02

Tecrübe Puanı: 554 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR.

SİVASLILAR NET ; YURT İÇİ VE YURT DIŞI SAYISINA BAKILDIĞINDA AZIMSANMAYACAK KADAR ÜYE SAYISI OLMASINA RAĞMEN SİTEYE UĞRAMAYAN KÜS OLAN BİRÇOK ÜYEYE RASTLANACAĞINI BİLİYORUM.BEN DAHİL BU SİTEYE KONU VE YORUM YAPMAKTAN KAÇAN KİŞİLERİN SEBEBİ NEDİR ?. YÖNETİCİ KADRO BU HASSASİYETİN ÜZERİNDE DURMASI GEREKİR.

FARKLI YORUMLARA VE KONULARA TERS VE YIKICI ACI SÖZLER KULANARAK CEVAP VERMEK ÜYELERİ BU SİTEDEN UZAKLAŞTIRIYOR. KURALLAR GEREĞİ İÇERİSİNDE HER ÜYE KENDİ GÖRÜŞÜNDE HÜRDÜR. BEĞENİLİR VEYA BEĞENİLMEZ BU KİŞİNİN GÖRÜŞÜNE VE ALGISINA BAĞLIDIR. TAHAKKÜM ALTINA ALINAMAZ,TERS VE CAN ALICI SÖZCÜKLER KULLANILAMAZ, SAYGI SINIRLARI AŞILAMAZ.

HER YORUM VE KONU SAYGIYLA SEVGİYLE KARŞILANIR MUHABBETLE OKUNUR. OKUYANA DA OKUMAYANADA YORUM YAPANIN SAYGISI VARDIR. İLLA CEVAP YAZILACAK DİYE BİRŞEY DÜŞÜNÜLEMEZ . SAYGI VE SEVGİ HER KONUNUN TEMEL TAŞIDIR. BU TEMEL KERPİÇTEN YAPILIRSA YAĞMURDA BİNA ÇÖKER. O ZAMAN SİTEYE KİMSE UĞRAMAZ KÜSER.

SİTEDE KONU BAŞLIKLARINA BAKIYORUM AYNI KONULARI BİRBİRLERİNE DEVAMLI AKTARAN KİŞİLER AL VER YAPIYORLAR. BUNUN ALTINDA NE OLDUĞUNUN BİLİNMESİ GEREKİR. BİRBİRLERİMİZİN KİŞİLİKLERİ ,MAZİSİ KİM OLDUKLARIMIZI BİLEMİYORUZ . ONUN İÇİN ÇOK DİKKATLİ OLARAK GÖNÜL KIRMAYACAK KELİMELER KULLANMAK GENEL AHLAKA VE YASALARA UYMAK ZORUNDAYIZ. İÇİMİZDE ZANNEDERİM YİRMİ YAŞINDAN YETMİŞ YAŞ ARASI ÜYE VAR. SİTE YÖNETİCİLERİ BUNA ÇOK DİKKAT ETMELİLER. UYUMSUZ SÖZCÜKLÜ KONULARI YAYINA KOYMAMALARI GEREKMEKTEDİR. İŞTE BU KONULARI DÜŞÜNEN SİTE ÜYELERİ SERT VE TEPKİLİ ÜYELERİN CEVAPLARINDAN DOLAYI SİTEDEN UZAKLAŞTIK.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.05.2013, 16:27   #2
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 11:20

Tecrübe Puanı: 1307 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR.

???????????????????
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı 65serdal58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.05.2013, 20:24   #3
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

SİTEYE GEREK YORUMLARIYLA, GEREK AÇTIKLARI KONULARLA BÜYÜK KATKI SAĞLAMIŞ BİRÇOK ÜYE KÜSTÜRÜLMÜŞTÜR. KENDİ ADIMA YAZIYORUM BEN DEFALARCA KIRILMAMA RAĞMEN TEKRAR TEKRAR DÖNDÜM SİTEYE AMA BAKTIMKİ HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOK. AYRIMCILIK, DÜŞÜNCEYE SAYGISIZLIK, TARAF TUTMA HAT SAFHADA. AYRICA BEN VE AYDIN GÖRÜŞLÜ ARKADAŞLARIM DEFALARCA HAKARETE UĞRADIK. DİNSİZ DEDİLER EN SON PROMOSYON OLDUK. BEN HER ZAMAN BENİM DÜŞÜNCEMDEN OLMASADA DÜŞÜNCESİNİ DOĞRU BULDUĞUM HERKESE TEŞEKKÜRÜMÜ DE ETTİM, HEP HAKARET KARŞI TARAFTAN GELDİ YİNE DE ELİMDEN GELDİĞİ KADAR GERİ ÇEKTİM KENDİMİ AMA BAKTIM OLMUYOR. BİRŞEYLER DÜZELENE KADAR SİTEYE NE YORUM YAPMAK NE DE GİRMEK İÇİMDEN GELMİYOR. BENDEN BU KADAR. KALIN SAĞLICAKLA....
Alt 14.05.2013, 00:09   #4
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ALİBABA 58 : GÖRÜŞÜNÜZÜ VE DUYGULARINIZI SAYGIYLA KARŞILIYORUM. YAPILMAMASINA ÖZEN GÖSTEREN YÖNETİCİ YOK. HAL BÖYLE OLUNCA İSTANBULDA YAŞAYAN ÇOK ESKİ BİR SİVASLI OLARAK ARADIĞIMI BULAMADIĞIMDAN DOLAYI SİTEYE GİREMİYORUM. ÜZÜNTÜ VERİCİ BİR GELİŞME. GÜZEL TÜRKÇEMİZLE DOYUMSUZ SOHBETE MUATAP BULAMIYYORUM. HOŞCA KALIN.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 21:21   #5
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 15:36

Tecrübe Puanı: 3305 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
AĞAOĞULLARI Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SİVASLILAR NET ; YURT İÇİ VE YURT DIŞI SAYISINA BAKILDIĞINDA AZIMSANMAYACAK KADAR ÜYE SAYISI OLMASINA RAĞMEN SİTEYE UĞRAMAYAN KÜS OLAN BİRÇOK ÜYEYE RASTLANACAĞINI BİLİYORUM.BEN DAHİL BU SİTEYE KONU VE YORUM YAPMAKTAN KAÇAN KİŞİLERİN SEBEBİ NEDİR ?. YÖNETİCİ KADRO BU HASSASİYETİN ÜZERİNDE DURMASI GEREKİR.

FARKLI YORUMLARA VE KONULARA TERS VE YIKICI ACI SÖZLER KULANARAK CEVAP VERMEK ÜYELERİ BU SİTEDEN UZAKLAŞTIRIYOR. KURALLAR GEREĞİ İÇERİSİNDE HER ÜYE KENDİ GÖRÜŞÜNDE HÜRDÜR. BEĞENİLİR VEYA BEĞENİLMEZ BU KİŞİNİN GÖRÜŞÜNE VE ALGISINA BAĞLIDIR. TAHAKKÜM ALTINA ALINAMAZ,TERS VE CAN ALICI SÖZCÜKLER KULLANILAMAZ, SAYGI SINIRLARI AŞILAMAZ.

HER YORUM VE KONU SAYGIYLA SEVGİYLE KARŞILANIR MUHABBETLE OKUNUR. OKUYANA DA OKUMAYANADA YORUM YAPANIN SAYGISI VARDIR. İLLA CEVAP YAZILACAK DİYE BİRŞEY DÜŞÜNÜLEMEZ . SAYGI VE SEVGİ HER KONUNUN TEMEL TAŞIDIR. BU TEMEL KERPİÇTEN YAPILIRSA YAĞMURDA BİNA ÇÖKER. O ZAMAN SİTEYE KİMSE UĞRAMAZ KÜSER.

SİTEDE KONU BAŞLIKLARINA BAKIYORUM AYNI KONULARI BİRBİRLERİNE DEVAMLI AKTARAN KİŞİLER AL VER YAPIYORLAR. BUNUN ALTINDA NE OLDUĞUNUN BİLİNMESİ GEREKİR. BİRBİRLERİMİZİN KİŞİLİKLERİ ,MAZİSİ KİM OLDUKLARIMIZI BİLEMİYORUZ . ONUN İÇİN ÇOK DİKKATLİ OLARAK GÖNÜL KIRMAYACAK KELİMELER KULLANMAK GENEL AHLAKA VE YASALARA UYMAK ZORUNDAYIZ. İÇİMİZDE ZANNEDERİM YİRMİ YAŞINDAN YETMİŞ YAŞ ARASI ÜYE VAR. SİTE YÖNETİCİLERİ BUNA ÇOK DİKKAT ETMELİLER. UYUMSUZ SÖZCÜKLÜ KONULARI YAYINA KOYMAMALARI GEREKMEKTEDİR. İŞTE BU KONULARI DÜŞÜNEN SİTE ÜYELERİ SERT VE TEPKİLİ ÜYELERİN CEVAPLARINDAN DOLAYI SİTEDEN UZAKLAŞTIK.
saygı değer ağaoğulları çok güzel özetlemişiniz emeğinize sağlık bundan iki sene önce siteye girdiğim zaman en az kırk elli üye olurdu şimdi bir kişi yadaiki kişi giriyor ikilik çıkardılar biz ozanlar dışlandık hakaretlere uğradık ama sivas sedası yine bizi çekiyor hangi görüşe hangi dine inanca sahip olursa olsun sivaslı dedinmi içim açılıyor ben yıllardır gurbetteyim bir 58 plaka görsem gözlerim doluyor değil içindeki insanı plakayı öpüyorum öyle özlem doluyum bu özlemi biraz hafifletmek için burada teselli buluyordum şimdi ondanda olduk bir kaç kişi bütün üyeyi dağıttı saygı sevgiler sunarım
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 23:30   #6
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

SAYIN OSMAN ECE: SAYGIDEĞER OZAN IM BENDE AYNI OLAYDAN MUZDARİP OLDUĞUMU BİLDİRMİŞTİM. GÖRÜŞÜNÜZE VE İÇİNİZDEKİ DUYGULARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HALK OZANLARI DUYGULARINI ŞİİRLERİYLE DİLE GETİRİRLER. EDEBİYAT, ŞİİR, SANAT ,ŞAİR ,OZAN ,YAZAR BENİM İLGİ ALANIMA PERÇİNLENMİŞTİR. SADE VE ARI DİLDE DUYGULARIMI İFADE ETMEK SANATIMDIR.

SİTE YÖNETİM KADROSUNUN " KURALLARA UYALIM ,UYMAYANI UYARALIM " DEMEKLE BU İŞ ÇÖZÜLMEZ. YÖNETİM GENEL AHLAKA UYMAYAN ARGO DİLDE KULLANILAN KONULARI VE YORUMLARI SİTEYE KOYMAYACAK. İŞ BU KADAR BASİTTİR. YORUM VE KONULARLA İLGİLİ YASAL DÜZENLEME VAR . HİÇ BİR ÜYE BİR BAŞKASINI YAZILARINDAN DOLAYI RENCİDE EDEMEZ HAKARET İÇEREN SÖZCÜK KULLANAMAZ. BU SÖZCÜKLERİN OKUNARAK SÜZGEÇTEN GEÇMESİ GEREKİR.

SİVAS A GİTTİĞİMDE BU KONUYU İLGİLİ BİRİMLERLE GÖRÜŞECEĞİM ZAMANIM OLURSA. BU YANLIŞTAN DÖNÜLMESİ GEREKİR. BİZİMDE SİTEMİZ VAR "DELİKTAŞ DERBENT AĞALIĞI "OLARAK , BİZDE HÜRRİYETE YORUMLAR YAZILAR YAZIYORUZ. ADAB VE USULÜNE UYGUN YAZILIR. HOŞCA KALIN SEVGİLERİMLE.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2013, 08:01   #7
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 11:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 992 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

BEN VE ABİMDE (erdalguler58 ) BU SİTEDE SÜREKLİ YORUM YAPAR VE ARKADAŞALARLA MUHABBET EDERDİK. FAKAT SİTEDEKİ MODERATÖRLER KENDİ GÖRÜŞLERİNE TERS DÜŞEN YORUMLARI SİLİYOR KENDİ GÖRÜŞÜNDEKİ YORUMLARI İSE ( ne kadar ağır olursa olsun farketmez ) MÜDAELE BİLE ETMİYORLARDI. BU MODERATÖRLERE MESAJ OLARAK YAZSAKTA CEVAP DAHİ VERİLMEDİ. MODERATÖRLERİN BAĞIMSIZ OLMADIĞI BİR SİTE NE KADAR ÖZGÜR OLABİLİR Kİ. O YÜZDEN ÇOK ESKİ ÜYR OLMAMIZA RAĞMEN BİZİDE BU SİTEDEN SOĞUTTULAR SAĞOLSUNLAR. ÇOK BİLMİŞ BİLGİSİZ MODERATÖRLER
Alt 16.05.2013, 12:17   #8
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

BEN 74 YAŞINDA İSTANBULDA YAŞAYAN BİR SİVASLIYIM. SİVASTA GEÇEN ÇOK AÇI VE TATLI ANILARIM VAR ,HATIRALARIM VAR. ÖZLEM DUYDUĞUM BİR VATANIMDIR. VE YILDA BİR DEFA OLSUN ÖZLEM DUYDUĞUM VATANIMI GÖRMEK İSTERİM VE GİDERİM ÇÜNKÜ ORADA BAĞLANTILARIMDA VAR. BU SİTEYE ÜYE OLMAKLA SİVASTA OLUP BİTENLERDEN BİLGİLENMEM İÇİNDİR.

HAYALİMDE YAŞATTIĞIM BU ŞEHRİ SOKAK SOKAK BİLİRİM. ORADA 40 YILLIK TİCARİ HAYATIM GEÇTİ. SİTEYİ HER ZİYARET ETTİĞMDE O ANILARIMI VE HATIRALARIMI YENİLİYORUM. BU KONUYU GENÇ NESİL ANLAMAZ YAŞ KEMALE ERDİKTEN SONRA ANLARLAR. SİTE YÖNETİMİ BU MODERATÖRLERİN ELİNDEYSE FAZLA YAPACAK BİR ŞEY YOK ANLAMINA GELİYOR.HOÇSA KALIN. 16/5/2013.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2013, 22:11   #9
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Sitede aktif bir tane bile yönetici yok. Onlar üyelerden daha az ugruyorlar siteye. Bence en büyük sorun tahammülsüzlük, insanlarimiz cok cabuk sinirleniyor, sinirlenince de kirici oluyorlar. Umarim site eski günlerine geri döner ama bu hic kolay olmayacak. facebook bu tür siteleri bitirdi, insanlar artik oraya takiliyor.
Alt 25.05.2013, 10:25   #10
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 06:48

Tecrübe Puanı: 681 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
AĞAOĞULLARI Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
KURALLAR GEREĞİ İÇERİSİNDE HER ÜYE KENDİ GÖRÜŞÜNDE HÜRDÜR. BEĞENİLİR VEYA BEĞENİLMEZ BU KİŞİNİN GÖRÜŞÜNE VE ALGISINA BAĞLIDIR. TAHAKKÜM ALTINA ALINAMAZ,TERS VE CAN ALICI SÖZCÜKLER KULLANILAMAZ, SAYGI SINIRLARI AŞILAMAZ.

SİTE YÖNETİM KADROSUNUN " KURALLARA UYALIM ,UYMAYANI UYARALIM " DEMEKLE BU İŞ ÇÖZÜLMEZ. YÖNETİM GENEL AHLAKA UYMAYAN ARGO DİLDE KULLANILAN KONULARI VE YORUMLARI SİTEYE KOYMAYACAK. İŞ BU KADAR BASİTTİR. YORUM VE KONULARLA İLGİLİ YASAL DÜZENLEME VAR . HİÇ BİR ÜYE BİR BAŞKASINI YAZILARINDAN DOLAYI RENCİDE EDEMEZ HAKARET İÇEREN SÖZCÜK KULLANAMAZ. BU SÖZCÜKLERİN OKUNARAK SÜZGEÇTEN GEÇMESİ GEREKİR.
Sn. Ağaoğulları, bizim defaatlerce söylediklerimizi bir kez daha tekrarlamış. Çok teşekkürler.

""Falan yazarın söyledikleri benim anlayışıma ters, bu nedenle ne yapıp yapıp onu siteden uzaklaştırayım" düşüncesi ne demokratça, ne de insancadır.

Bu nedenle, yazarlar hangi kabulleriyle yazarlarsa yazsınlar, yapılacak ilk şey ona kin ve nefret duymamak. Zira insanlar aynı çevrede büyümemiş, farklı değerler içerisinde yetişmiş olabilirler.

"Ya benden olsun, ya da yok olsun mantığı insanca değildir."
Bunu söylemeye karşıdakinin de hakkı olduğunu bilmelidir.

Farklı değerler için değil de, sadece insan yararına olanlar için görevli olduğumuzu anladığımızda, ancak insanların kardeş olduklarını anlayacağız.

Forumlar dostluk, fikir ve bilgi paylaşım adresi olmalıdır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil