Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

ÜZÜLMEYİN GELİYORUM VE ADAYIM! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.12.2012, 12:47   #1
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 746 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ÜZÜLMEYİN GELİYORUM VE ADAYIM!

ÜZÜLMEYİN GELİYORUM VE ADAYIM!

Yerel seçimleri kaybetmesine rağmen önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmalarını sürdüren Belediye eski başkanı Sami Aydın, halkın arasında yer almaya çalıştı. 9. Birlik Aşuresi etkinliğine katılan Aydın, hanımlarla sohbet ederken 2014 yerel seçimlerinde yeniden belediye başkan adayı olacağının müjdesini verdi.
Yerel seçimlerin 2014 yılının mart ayında yapılacak olması belediye başkanlığını düşünen bazı isimler için zaman kazandırırken kimileri için sabırsızlığa neden oldu. Kendini seçime hazır hissetmeyenler bu vakte kadar vatandaşın gözüne girebilmek için son çırpınışlarını yaparken kimi isimler de kendinden emin şekilde halkın içerisinde yer almaya başladı.
Belediye eski başkanlarından Sami Aydın, 2009 yerel seçimlerini kaybettikten sonra bir 2014’te yapılacak olan yerel seçim çalışmasını hız kesmeden sürdürdü. Halkın yanında olduğu izlenimini veren Aydın, özel günlerde vatandaşlara kısa mesaj yoluyla ulaşarak tebriklerde bulundu.
Belediye Başkanlığı sürecinde yaptığı çalışmalar her ne kadar eleştirilse de giden geleni aratır misali sonrasında Aydın’ın icraatlarına hak verilmeye başlandı. Halkın arasında olmaya özen gösteren Sami Aydın, yeniden aday olacağının sinyallerini verirken 2 Aralık Pazar günü kongre müzesi bahçesinde gerçekleştirilen 9. Birlik Aşuresine katıldı.
Burada halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Aydın, Sivaslı hanımlarla da sohbet etti. Mevcut belediye çalışmalarından memnun olmadıklarını dile getiren ve seçimlerde belediye başkanı adayı olarak görmek istediklerini söyleyen hanımlara aday olacağının müjdesini veren Aydın, aday olacağını resmi bir şekilde dile getirmese de sohbet esnasında bu haberi müjdelemiş oldu. Haberi duyan Sivaslı hanımlar ise çok memnun olduklarını ve yerel seçimlerde Aydın’ı destekleyeceklerini dile getirdiler.

Kaynak:
Sivas Postası
link:
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yorum:

Özledik Pişman oldum oyu verdikten sonra bir insanın kıymetini gidince anlaşılıyor Sami Aydın işi biliyor iyi belediye başkanıydı Bunu anladım geç olsada az kaldı seçimlere sayılı gün gelir geçer.
Alt 05.12.2012, 13:18   #2
tskfn
Tecrübeli Yiğido

tskfn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tskfn Şuan tskfn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 713 tskfn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ÜZÜLMEYİN GELİYORUM VE ADAYIM!

Yerel seçimlerde Sami Aydın mı kazanır yoksa başka bir isim mi kazanır orası belli olmaz ama belli olan tek şey Doğan Ürgüp'ün yeniden seçilmesinin imkansız olması. Çok isterdim Doğan Bey'in başarılı olmasını tüm Türkiye'nin aklında Sivas esnafı nereye ..... yapacak videosuyla akılda kalacak olması büyük talihsizlik.
Alt 05.12.2012, 13:57   #3
H_Turan
Usta Yiğido

Aday olurmu veya seçilirmi bilmiyorumda Halka bakacak olursam Doğan Ürgübün Seçilmeyeceği yönünde Körü körüne koruyanlar var onlara azınlıkta ve Az kaldı sayılı gün gelir geçer seçim zamanı kim haklı çıkacak bekleyip bakacağız o gün gelince şansen bende Doğan Ürgübün başarılı olmasını isterdim iyi insan sonuçta bu ayrı konudur.
Alt 05.12.2012, 14:30   #4
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ALLAH böyle bir belayı daha sivasın başına getirmek nasip etmesin sormak lazım o memnun olan hanımlara yada halk denilen kişilere yada körü körüne yalakalık yapanlara sami aydının partisi ve kendisi sivasa verilen onca desteğe rağmen ne kazandırmış hangi hizmetleri yapmış tüm iktidar olanakları elinde olduğu halde ben aksu projesinden başka proje hatırlamıyorum belki bazı piknik alanı parkda yapmış olabilir bunun haricinde yaptığı tek birşey hatırlamıyorum belediyeyi usulsüzlük yolsuzlukla borç batağına bırakıp gitmiş adamdan kurtarıcı olarak bahsedilmesi düşündürücü iktidara geldiklerinden beri sivasın anasını ağlatan ilçelerini köye köylerini mezraya çeviren hayvancılığı tarımı öldüren sivasın nüfusunu düşürüp büyükşehir olmasını engelleyen zaten biişe yaramayan vekillerin sayısını 6 dan 5 e düşüren di,kimevini kapatan blöge müdürlüklerini kaldırıp yada kayseriye bağlayan sivası satsan 55 trlyon etmez diyip stadın kapasitesini 33 binden 25 bine indiren sivaslıları adeta eşşek yurduna koyan zihniyetin sivası adeta orta anadoluda yalnız sahipsiz kayseriye bağlı köy yapan A.K.P sinin şusatten sonra sivasa kazandıracağı bir hizmet olacağını sanmıyorum yaptıkları [yapmadıkları ]yapacaklarının [yapamıyacaklarının ] teminatıdır bence sivasa hakettiği projeleri kazandıracak dürüstlüğünden adamlığından şüphe duyulmayacak kaliteli biradayın iş başına gelmesinden yanayım partisi prtüsü önemlideğil sami aydın yada o kasıntı ilbaşkanının sivasa vereceğii birşey yoktur körü körüne yanlışın peşinden gitmenin adı [YOBAZLIK][YALAKALIK]olur sivaspostası sivası temsil eden medya kurumu değil kula ALLAH gibi tapanlara yalakalık yapan A.K.P zihniyetinin desteklediği bir gazetedir haberlerinin objektif olduğuna tarafsız olduğuna inanmıyorum demekki milletin söylediği söz doğruymuş hani şu deve diken hikayesii
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.12.2012, 15:40   #5
H_Turan
Usta Yiğido

Halkımız çok iyi bilir bunu unutma Seçimlerde görürüz Ayrıca Geçen Seçimlerde Doğan Ürgübün nasıl geldiğini unutmamak lazım o üzücü Helikopter kazası(kaza desemde kaza değil bilerek düşürüldü) sonucunda halk vefa borcunu ödemek için seçmiştir eğer o olay olmasaydı seçilirmiydi diye soracak olursanız o zaman bu sonuç çıkmazdı.

Bekleyip göreceğiz Seçimlerde Az kaldı Her şeyin cevabı sandıkta Doğan Ürgübün başarılımı başarısızmı olduğunu gösterecektir bizlere.Sayılı gündür gelecektir o gün merak etmeyin.
Alt 05.12.2012, 16:45   #6
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 627 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Ürgüp'ün kazanamayacak olması kesin gözü ile bakılıyor. Sivas için de yapılanlara bakılırsa sevindirici haber diyebilirim. Ama daha beteri aday olunca Sivas için daha fazla üzülmekten kendimi alamıyorum.
Allah'ım yok mu şöyle eli yüzü düzgün, ihaleye fesat karıştırmayacak, tek amacı yandaşlarını beslemek olmayan bir adayımız ya.
Alt 05.12.2012, 19:24   #7
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Ürgüp'ün devam etmesi bence gerekli. Hali hazırda belli projelere adım atmışken bunların devamını ve sonunu getirmesini bekliyoruz. Ha Aydın gelirse Ürgüp'ün kaldığı yerden devam eder etmesine ama "benim yaptıklarımla başkasının yaptıkları bir olmaz"
Alt 05.12.2012, 20:30   #8
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kuru kuruya o başarılı bu başarılı demenin anlamı yok ben insan gibi soru sordum sami aydının ve partisinin 10 yıldır sivasa kazandırdıklarını ve kaybettirdiklerini bir yazan olursa teşekkür edeceğim kendisine yada sami aydının hizmetleri doğan ürgüpün hizmetleri diye bir karşılaştırma yapıp kağıda döken olursa hem daha sağlıklı değerlendirme olur hemde boş boş konuşmamış oluruz benim gördüğüm 10 yılda sivasda dişe dokunur bir hizmet olmadığıdır hoş cumhuriyetten beri yokya yapılan işleri videoya çekip şuraya koysanız kebabçı köfteci açılışlarına katılan vekillerden sivas maçında fb şapkası giyen vekilin kasıntı ilbaşkanının yağcılığı yalakalığından başka bir görüntü çıkmaz ortaya haa ben nankördeğilim derdim sivasa hizmet yapılmasıdır yapanlara sonsuz tesekkür ederim sivas yozgat yolunu bölünmüş yapmışlar havalanını yenilemişler taşlıderede yol çalışması yapılıyor hızlı tren projesi yapılıyor bunları inkar edemem konumuz sivas ve sivasbelediyesine aday olan şahıs olduğu için genel siyasete pek girmek istemiyorum herşey asfalt değil kaldırım değil bazı değerlerde vardır o değerler kaybolursa insan insanlıktan çıkar sivas caddelerine asfalt değil elmas döşesen ne fayda bazı arkadaşlar doğan ürgüpün yandaşı akrabası sanabilir kimseyi tanımam bilmem elini sıkmışlığım yoktur tek bardak çay çıkarımda yoktur derdim sivasımızın gelişmesidir kim sebeb olursa ona teşekkür ederim seçilir seçilmez onu bilemem seçimi kaybetse başarısız kazanınca başarılı anlamınada gelmez neticede türkiyede yüzde 50 oy oranı olan partinin adayııyla yüzde 1 oyu olan partinin adayı nı kıyaslamak doğru olmaz sami aydın şansını iyi kullanamadı karşılatırma yapıldığında doğan ürgüp beyde onun yaptığı hizmetlere yaklaşmamışsa yada daha fazlasını yapamamışsa onada hakkımı helal etmem kuru kuruya yanlışıda savunmam hele görev süresi dolsun yaptıkları yapmadıkları bir teraziye konulsun tartılsın ondan sonra da hallk zaten diyeceğini der sandıkta halk herzaman doğruyu bilir demekde doğru olmaz çünkü zamanında ANAP diye parti sivasa tek çivi çakmadı cel atelyesini kapattı malatyaya taşıdı o mesut yılmaz 13 yıl sivas toprağına ayak basmadı sivasın hertürlü çöküşünün sebebi olduğu halde bu halk 6 vekil verdiler ozihniyete şimdi halk doğrumu oldu aynı halk aynı millet aynı zihniyet başarının başarızlığın kriteri kişilerin aldığı oyla ölçülmez
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.12.2012, 09:14   #9
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1090 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Çok sevindirici bir haber bu..
Doğan Ürgüp'ün ikinci dönemi şimdiden hayırlı olsun

BELEDİYE ÖNÜNE BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK LAZIM
: HIRSIZLAR GİREMEZ DİYE!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2012, 16:53   #10
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1275 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Şuanki durum için söylüyorum ki AKP Sivas Belediyesini tekrar alacak.Hem de en az yüzde 60 ile..Sami aydın olursa birkaç puan artırır,Burhanettin Kuru falan olursa birkaç puan düşürür ama her türlü alır bence..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)