Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.03.2009, 16:44   #1
Alperen.
Yiğido

Alperen. - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alperen. Şuan Alperen. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2009 18:16

Tecrübe Puanı: 566 Alperen. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yazıcıoğlu:SİVAS'ı Alacağız

YAZICIOĞLU MİTİNGTE KONUŞTU: SİVAS'I ALACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, "Yılın temiz el ödülünü aldım, yılın temiz siyasetçisi ödülünü aldım, yılın siyasetçisi ödülünü aldım. Şimdi sıra sandıktan ödül almakta. İnşallah sandıktan bu ödülü alıp çıkacağız" dedi.

Memleketi Sivas'ın Şarkışla ilçesine giden Yazıcıoğlu'nu, ilçe girişinde BBP İl Başkanı Erhan Üstündağ ve çok sayıda partili karşıladı.

Konvoy eşliğinde ilçede tur atarak vatandaşları selamlayan Yazıcıoğlu, Şarkışla Emtia Pazarı'nda partisince düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Anadolu insanının makus talihini değiştirmek istediklerini söyledi.

Yazıcıoğlu'na Demirel'den övgü
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in, "Lider bağımsız seçilir. Liderin bir yeri vardır, ne zaman oradan aday olsa oradan seçilir. Bakın Muhsin Yazıcıoğlu'na, Sivas'tan bağımsız aday oldu, milletvekili seçildi" ifadelerini kullandığını kaydeden Yazıcıoğlu, "Lider bağımsız da seçilir, bağlantısız da" diye konuştu.

Türkiye'nin her köşesinde seçime katıldıklarını, teşkilatları olmasına rağmen sadece Diyarbakır'da bilinçli olarak seçime katılmadıklarını belirten Muhsin Yazıcıoğlu, "Niye? İşte PKK'nın ekmeğine yağ sürülmesin diye" dedi.

Sivas'ı alacağız
İrili-ufaklı olmak üzere her yerde belediyeleri alacaklarına inandığını ifade eden Yazıcıoğlu, Sivas'ta da iddialı olduklarını belirterek, "İnşallah Sivas'ı da alacağız" diye konuştu.

Anadolu'da kazanacakları belediyeleri yıldızlaştıracaklarını ve bunu ülke geneline yayarak, iktidar olacaklarını savunan BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, "Tabandan geldiğimiz için kimse bizi tavandan götüremez" görüşünü dile getirdi.

Temiz bir siyaset yaptığını ifade eden Muhsin Yazıcıoğlu, Yolsuzlukla Mücadele Derneğinin yılın "Temiz El", Güneydoğu Anadolu GAP Gazeteciler Birliğinin "Temiz Siyasetçi" ve Büyük Anadolu Birliği Derneğinin "Siyasetçi"si ödüllerine layık görüldüğünü belirterek, şunları söyledi:
"Bunları hiç duydunuz mu? Duyamıyorsunuz, hiç göstermiyorlar. Yılın Temiz El ödülünü aldım, Yılın Temiz Siyasetçisi ödülünü aldım. Yılın Siyasetçisi ödülünü aldım. Şimdi sıra sandıktan ödül almaktır. İnşallah sandıktan bu ödülü alıp çıkacağız."

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının yaptığı yardımlara da değinen Yazıcıoğlu, vatandaşlardan yardımları almalarını istedi. Halkın alışveriş yaparken devlete KDV ve benzeri vergiler ödediğini belirten Yazıcıoğlu, "Çünkü onlar sizin hakkınız" dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu, AK Parti ve CHP'nin İstanbul ve Ankara Büyükşehir belediye başkan adaylarının tartışmaları ile ilgili olarak, gösterilen dosyalarda gerçekten suç varsa, suçlunun cezalandırılmasını, yoksa suçlayanın cezalandırılmasını istedi.

Projelerle geliyoruz
"Şeffaf Süreç" ve "Büyük Aile" projeleri hakkında da bilgi veren Yazıcıoğlu, bu proje kapsamında mahallelere konulacak video kameralarla halkın kararları, alınma aşamasından, ihalelerin nasıl yapıldığına dair tüm süreçlerde izleyebileceğini, yerel yönetimlerde belediyelerin adeta "BBG Evi" gibi olacağını söyledi.

Şarkışla'da seçim bürosu açılışı
Şarkışla'da seçim bürosu açılışı
Partisinin Şarkışla belediye başkan adayı Kasım Gültekin ve diğer adaylar için destek isteyen Yazıcıoğlu, mitingin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yazıcıoğlu, bir soru üzerine, Diyarbakır'daki hassasiyetleri düşünerek aday göstermediklerini belirtti. Bu kentte herhangi bir partiyi destekleyip desteklemedikleri yönündeki soruya da Yazıcıoğlu, işaret ettikleri bir parti olmadığını ifade etti.

Yazıcıoğlu, babasını hatırladı
İl genel meclisi ve belediye meclis üyelerinin tanıtıldığı miting, Yazıcıoğlu'nun partililere karanfil atmasıyla son buldu. Miting sonrası Muhsin Yazıcıoğlu, alanı dolduran herkese teşekkür etti. Bir ara ağladığının hatırlatılması üzerine tekrar gözleri dolan Yazıcıoğlu, babasının iş için Danimarka'ya gittiği anı hatırladığını belirtti.
Şarkışla'da partisinin seçim bürosu açılışını yapan Yazıcıoğlu, Cemel, Gürçayır ve Kızılkışla beldelerindeki parti teşkilatlarını da ziyaret etti.

7 Mart 2009

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alperen. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2009, 16:47   #2
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yazıcıoğlu:SİVAS'ı Alacağız

HERKES ER YADA GEC HAKETTİĞİNİ ALIR
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2009, 18:13   #3
bulutum58
Yiğido
NO AVATAR

bulutum58 Şuan bulutum58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2009 13:58

Tecrübe Puanı: 574 bulutum58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

.............................. .............................. ........

Konu bulutum58 tarafından (07.03.2009 Saat 18:14 ) değiştirilmiştir.. Sebep: sebepsız
bulutum58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2009, 18:28   #4
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sivas'ta sürpriz beklemiyorum..Sami Aydın önceki aldığından daha fazlasını alır..
BBP ikinci..CHP üçüncü...Saadet 4.parti..
Alt 07.03.2009, 18:44   #5
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 631 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Doğan ÜRGÜP'ün zaferi süpriz olmayacak!bunca yıl yeni yetmelerdir süprizi yapanlar!Her yıl süpriz oluyordu doğru..BBP'nin sivası alamaması en büyük süprizdi bence!
Alt 07.03.2009, 18:48   #6
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Merkez_Alperen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Doğan ÜRGÜP'ün zaferi süpriz olmayacak!
Desene BBp'liler bu seçimde sürpriz yaşayacak..
Alt 07.03.2009, 18:48   #7
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 631 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

ÇOK BEKLERSİNİZ
.........................
Alt 07.03.2009, 18:53   #8
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
Merkez_Alperen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ÇOK BEKLERSİNİZ
.........................
Dur yahu..
Bir şey beklediğim falan yok..
Kimin başkan olacağıından çok Sivas'a faydalı olacak olanın başkan olmasını istiyorum..Hiç bir adayı sıkıca desteklemiyorum...Bakalım kime veririm oyumu ..Nasip kime acaba?

Ben sadece tahminimi söylüyorum..Gönlümden geçeni değil..
Alt 07.03.2009, 18:55   #9
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Bende tahminimi söylüyorum .........
Alt 07.03.2009, 18:57   #10
LaEdri
Usta Yiğido

Tamam o zaman herkes tahminin söylüyor neden gerginleşiyorsun "çok beklersiniz" falan..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)