Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.10.2008, 18:35   #11
AhMeTTuRaN90
Tecrübeli Yiğido

AhMeTTuRaN90 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AhMeTTuRaN90 Şuan AhMeTTuRaN90 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.05.2009 14:44

Tecrübe Puanı: 629 AhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

2.Geleneksel Halı Saha Organızasyonu Sivaslilar.net Halı Saha

Ben Çok Gol Kacırsamda 3 Golum Var Ama Malesef 2 Si Sayılmadı Sayın hakem bekır bayrak abımızın ıstegı uzerıne ama dostluk macı oldugu ıcın hıc onemı yok. Anlatayım macın 25.dksında gfb34 arkadasım attıgı pasla bır golum vardı 26. dk gfb34. yınegolll attı ve karsı rakıp takım cevap verdı mehmet ıle ve yıne mehmet attı 3 2 ondeyız sonra sahada semıh vardı (Sıvas_Crazy_58) yası daha 15 ama klupe falan gıtmemıs mahalledede hıc oynamamıs ama ne kadar top gelse ayagını degdırmesede fena degıldık hakem(Bekırbayrak) abımız:semıh haydı semıh dıyerek bıraz hırs versede semıh olmuyo abı dıyor dk 88 Skor 28 28 son 2 dk dedık 5 dkda uzatma dedık semıh yeter dedı skoru 29 28 yaptık ondeydık vede ben kaleye gectım. yemıyelım dedık haydı dedık yenelım dedık ama Yiğido Gençlik Adlı Sıvasspor.com Uye Her vurdugu sut ıle benı yendı ve 30*29 kazandılar.:
tüm gelen dostlar kardesler vede herkeze kalplerı bızımle olan herkeze tesekkur edıyorum.
maçın yıldızı gfb34 adlı kardes gol showu yaparak gozlerı doldurdu..
Alt 26.10.2008, 19:13   #12
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

KUSURA BAKMAYIN KATILAMADIK KATILMAYI ÇOK İSTEDİK AMA OLMADI NORMAL BİR SEBEPTEN OLSA NEYSE AMA HASTAMIZ YOĞUN BAKIMDA OLDUĞU İÇİN KATILAMADIK

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2008, 20:24   #13
Svs_Crazy_58
Tecrübeli Yiğido

Svs_Crazy_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Svs_Crazy_58 Şuan Svs_Crazy_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.10.2008 12:44

Tecrübe Puanı: 595 Svs_Crazy_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen --->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Alıntı:
AhMeTTuRaN90 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Ben Çok Gol Kacırsamda 3 Golum Var Ama Malesef 2 Si Sayılmadı Sayın hakem bekır bayrak abımızın ıstegı uzerıne ama dostluk macı oldugu ıcın hıc onemı yok. Anlatayım macın 25.dksında gfb34 arkadasım attıgı pasla bır golum vardı 26. dk gfb34. yınegolll attı ve karsı rakıp takım cevap verdı mehmet ıle ve yıne mehmet attı 3 2 ondeyız sonra sahada semıh vardı (Sıvas_Crazy_58) yası daha 15 ama klupe falan gıtmemıs mahalledede hıc oynamamıs ama ne kadar top gelse ayagını degdırmesede fena degıldık hakem(Bekırbayrak) abımız:semıh haydı semıh dıyerek bıraz hırs versede semıh olmuyo abı dıyor dk 88 Skor 28 28 son 2 dk dedık 5 dkda uzatma dedık semıh yeter dedı skoru 29 28 yaptık ondeydık vede ben kaleye gectım. yemıyelım dedık haydı dedık yenelım dedık ama Yiğido Gençlik Adlı Sıvasspor.com Uye Her vurdugu sut ıle benı yendı ve 30*29 kazandılar.:
tüm gelen dostlar kardesler vede herkeze kalplerı bızımle olan herkeze tesekkur edıyorum.
Ahmet Abi O Kadarda Kotu Degıldım
Alt 26.10.2008, 20:38   #14
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2013 00:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Skor 30-29
Biriside kaleciler kim onu yazsın, benim merak ettiğim konu bu

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2008, 20:39   #15
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: --->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Alıntı:
AhMeTTuRaN90 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

gardaş TFF'ye itiraz dilekçemizi faksladık.yayıncı kuruluştan maç kasetlerini aldılar!Hakkımız arayacağıız!!! bu maç bizim hakkımızdı.Olmazki bekir abi yaa 3 golümüzü yedin.neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız gfb34(emmioğlum)'u muhteşem gollerinden dolayı kutluyorum.
ve kırmızı takımı tebrik ediyorum!

ÖNEMLİ NOT!!!KIRMIZI TAKIM 6 KİŞİYDİ BEYAZ TAKIM(BİZ)7 KİŞİYDİK AMA SAHADA 6 KİŞİ OYNADI.1'İ VARDI AMA YOKTU YANİ.O KİŞİDE SEMİH KIRMIZI TAKIMDAN HAYTHUYT MAÇ ÖNCESİ ÇOCUĞA BASKI YAPMIŞ TOPA AYAĞINI BİLE DOKUNDURMAYACAKSIN DİYE. SEMİHTE SONUNDA DAYANAMADI 29.GOLÜMÜZÜ ATTI!

ORGANİZASYONA KATILAN BAŞTA BEKİR ABİ OLMAK ÜZERE TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM!

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2008, 20:47   #16
Svs_Crazy_58
Tecrübeli Yiğido

Svs_Crazy_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Svs_Crazy_58 Şuan Svs_Crazy_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.10.2008 12:44

Tecrübe Puanı: 595 Svs_Crazy_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Alıntı:
serrrkan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gardaş TFF'ye itiraz dilekçemizi faksladık.yayıncı kuruluştan maç kasetlerini aldılar!Hakkımız arayacağıız!!! bu maç bizim hakkımızdı.Olmazki bekir abi yaa 3 golümüzü yedin.neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız gfb34(emmioğlum)'u muhteşem gollerinden dolayı kutluyorum.
ve kırmızı takımı tebrik ediyorum!

ÖNEMLİ NOT!!!KIRMIZI TAKIM 6 KİŞİYDİ BEYAZ TAKIM(BİZ)7 KİŞİYDİK AMA SAHADA 6 KİŞİ OYNADI.1'İ VARDI AMA YOKTU YANİ.O KİŞİDE SEMİH KIRMIZI TAKIMDAN HAYTHUYT MAÇ ÖNCESİ ÇOCUĞA BASKI YAPMIŞ TOPA AYAĞINI BİLE DOKUNDURMAYACAKSIN DİYE. SEMİHTE SONUNDA DAYANAMADI 29.GOLÜMÜZÜ ATTI!

ORGANİZASYONA KATILAN BAŞTA BEKİR ABİ OLMAK ÜZERE TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM!
Şike Var ŞiKe...............
Alt 26.10.2008, 21:54   #17
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.09.2015 00:05

Tecrübe Puanı: 1063 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Cevap: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Skor 30-29
Biriside kaleciler kim onu yazsın, benim merak ettiğim konu bu
abi kaleci sürekli değişti
doğru dürüst biri geçse öle olmazdı
biz 6 kişiydik 5 li forvet yaptık
orta sahanın diğer tarafında sadece kaleci kalıyordu
beyaz takım 4 lü forvet geliyordu ama yinede bizden az attılar
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2008, 22:01   #18
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
ABDULLAH DUMAN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
KUSURA BAKMAYIN KATILAMADIK KATILMAYI ÇOK İSTEDİK AMA OLMADI NORMAL BİR SEBEPTEN OLSA NEYSE AMA HASTAMIZ YOĞUN BAKIMDA OLDUĞU İÇİN KATILAMADIK
gardaşım ne demek ya estağfirullah!asıl sen bizim kusurumuza bakma.GEÇMİŞ OLSUN GARDAŞIM.ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN.

Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2008, 22:02   #19
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Samet bi başlık atmayı bile bilmiyon haa!''GELENEKSEK'' ney gardaş

Alt 26.10.2008, 22:19   #20
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.09.2015 00:05

Tecrübe Puanı: 1063 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: 2.GELENEKSEK HALISAHA MAÇI SONUCU

Alıntı:
serrrkan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Samet bi başlık atmayı bile bilmiyon haa!''GELENEKSEK'' ney gardaş
düzeltim dicemde sen yanlış okuyon heral ben göremedim
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil