Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.03.2010, 08:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Başkan adayları eşit oy aldı sonucu seçim kurulu belirleyecek

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Gürün Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nın olağan genel kurulu gerçekleştirildi.
Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nın alt katında bulunan çay ocağında gerçekleştirilen genel kurula iki liste ile gidildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından genel kurulun divan başkanlığını yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, üyelere hizmet yarışında aday olan iki adaya da başarı diledi.
Birlik olarak bağlı bulunan oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Köksal, esnafın sorunlarının çözümü için de gayret gösterdiklerini söyledi.
Köksal, ayrıca hizmet binasından sonra esnaf vakfı da kurmak için çalışmalara başladıklarını bildirdi.
Yönetim kurulunun 4 yıllık çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi veren oda başkanı Hamit Tuna, gerek taksici, gerekse de minibüsçü ve nakliyeci esnafa güzel hizmetler yapmaya gayret gösterdiğini, üyelerin sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştığını belirtti.
İlçede araç muayenelerinin yapılması için gerekli girişimlerde bulunularak esnafın mağdur edilmediğini anlatan Tuna, araç tescil işlemlerinde evrak ve plakanın da temin edilerek sıkıntı çekilmediğini kaydetti.
Hizmet binası noktasında da bazı çalışmalar yaparak üyelere güzel bir bina kazandırdıklarını, üyelere internet ortamında hizmet vererek işlemlerin kısa zamanda yapıldığını bildiren Tuna, kendisine her zaman destek veren Beşir Köksal'a da teşekkür etti.
Denetim kurulu faaliyet raporu, gelir-giderler, bilançolar ve çalışma programı Birlik Genel Sekreteri Hüseyin Özfidan tarafından okunduktan sonra ibra edildi.
Dilek ve temenniler bölümünde söz alan diğer aday Hidayet Çevik ise yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Seçim sonrasında mevcut başkan Hamit Tuna ile diğer aday Hidayet Çevik 85 oy alınca oda başkanı belirlenemedi.
Odanın yeni başkanını ilçe seçim kurulunun önümüzdeki günlerde belirleyeceği bildirildi.

Sivas Hürdoğan.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)