Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.05.2009, 21:45   #101
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kent Meydanı Bakımsız

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sami Aydın sütten çıkmış ak kaşık değildi... O gün onu eleştiriyorduk bugünde bunu... Ve bu hep böyle olacak... Doğan Ürgüp'ün bu konularda yavaş olduğunu bende kabul ediyorum ama kesilmeyen otun sorumlusu Başkan'dan önce Park ve Bahçeler Müdürü değil midir???
Sami Aydın'ı savunmak için yazmadım bu örneği..
Basınımızın ileri derecede körlüğe sebebiyet verecek kadar siyasi olduğunu yazmak için dedim..
Yoksa basının şehrin tam göbeğindeki rezaleti görmemesi mümkün değil..

Park bahçeler müdürünü ben atamadım,ben belirlemedim..
Alt 11.05.2009, 21:54   #102
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sami Aydın'ı savunmak için yazmadım bu örneği..
Basınımızın ileri derecede körlüğe sebebiyet verecek kadar siyasi olduğunu yazmak için dedim..
Yoksa basının şehrin tam göbeğindeki rezaleti görmemesi mümkün değil..

Park bahçeler müdürünü ben atamadım,ben belirlemedim..
Basın dün Sami Aydın'ın emrindeydi bugünde Doğan Ürgüp'ün bunun körlükle ilgisi yok.. Menfaatleri bunu gerektiriyor.. Senin belirlemediğini gayet iyi biliyorum sorumun cevabı bu değildi....
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 22:00   #103
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Basın dün Sami Aydın'ın emrindeydi bugünde Doğan Ürgüp'ün bunun körlükle ilgisi yok.. Menfaatleri bunu gerektiriyor.. Senin belirlemediğini gayet iyi biliyorum sorumun cevabı bu değildi....
Sami Aydın'ın yağtığı Selçuklu yıldızını Yahudi yıldızı diye halka duyuran bir medyanın şuanki rezaleti görmemesini ben körlükle açıklayabiliyorum..

Hadi diyelim ki menfaatleri gerektiriyor..
Demek ki onalrın menfaatiyle Sivas'ın menfaatleri kesişmiyor..O halde yerel basından medet ummanın mantığı da yok!
Alt 11.05.2009, 22:35   #104
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Kuzey Şuan Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2014 09:39

Tecrübe Puanı: 558 Kuzey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hala Bakıyorum Kent meydanına son haline iyi diyenler var Benim evim meydana yakın ayrıca istanbuldaki,bursadaki tarihi meydanlarıda gezdim şimdi kimse demesin tarihi yer beton olur ağaç olmaz demesin asıl ağaçla daha güzel olur yeşille inanın eski hali daha iyiydi hiç yoktan gezdiğinde mis gibi ağaç kokusu ve yazın sıcağında gölgeydi Güzel diyenler hiç halkın görüşünü alıyormusunuz ben orda oturduğumda inanın her geçen burasına ne hala getirmişler diyor beton yığını olmuş diyor ve her kezde aynı diyor onlar haksızmı bir arkadaş turist için yapıldı diyor ne alakası var İstanbulda tarihi ayasofya ve sultanahmet de yeşilliklerle dolu bayada turist geliyor sonra bursa orada tarihi yerler var o zaman bütün ağaçları kessinler lütfen mantıklı olalım Körü körüne Sami Aydını korumayalım Kent meydanında güzel şeylerde yapmıştır sami aydın mesela ortadaki havuz sonra sonra Kütüphanenin kaldırılması sonra çay bahçesinin kaldırılması sadece ağaçları kesmesi yanlıştı bunuda belirtirim çünkü doğrudur vatandaşta aynı görüştedir.
Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 22:43   #105
Dark Force
Yeni Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dark Force Şuan Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2015 14:59

Tecrübe Puanı: 0 Dark Force COK SEVILEN BIR KISIDark Force COK SEVILEN BIR KISIDark Force COK SEVILEN BIR KISI

Ya harbiden başı boş köpek o kadar çokki resmen hayvan barınağına dönmüş orası acilen o hayvanların toplanması gerek...
Daha dün akşam gördüm mendil satan çocukları zabıta topluyordu başı boş hayvanlarda yayılmış çimlere güzel keyif yapıyorlardı...yakışmıyor belediye başkanının bunları görmemesi mümkün değil gözünün önünde hayvanlar cirit atıyor....bu kadar olmaz.....
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 00:39   #106
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben kuzey arkadaşımıza hala katılmıyorum o ağaçlar kesilmeliydi. Sami aydın döneminde hazırlanan 2009 performans planını okudum geçen gün orda ağaçlandırma çalışması yazıyor daha önce dediğim gibi tamamlanmayan projeleri eleştiriyoruz. Ayrıca sami aydın'i savunmak için yazmıyorum sadece o ağaçların o meydana yakışmadığını kendi fikrimi söylüyorum daha güzellerleri içi boş olmayanları dikilsin düzen olsun. Birde bursa ve ıstanbul'da ki meydanları gezerken eserlerin önünü kapatan ağaçların resmi varsa onları görmek isterim. Ek olarakta şunu söyleyim dünyanın en büyük meydanı olan tiananmen ve trafalgar meydanlarına ve de ünlü times meydanına bakmak gerekir. Sonuçta şehirciligin geliştiği yerler buralar
Ben sadece halkın görüşünü yazdım
Alt 12.05.2009, 10:14   #107
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 860 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zaten ondan hemen dev bir proje yapmasını isteyen yok..
Çimler biçilip,bakımı yapılacak.Hepsi bu!
Bu güzel bahar aylarında bu çirkin görüntü hiç hoş değil!
K.b da sen zaten önünne gelen herkesi eleştirecek bir kulp buluyorsun maşallah bu konuda üstüne tanımıyorum.Sami Aydın ve şimdide Doğan Ürgüp.
Her işle o iLgiLenecek değil ya herşeyin bir merkezi ayrı bir burosu sorumLu oldugu kolu var gidipte Doğan bey kesemezya çimLeri...
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 10:22   #108
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
K.b da sen zaten önünne gelen herkesi eleştirecek bir kulp buluyorsun maşallah bu konuda üstüne tanımıyorum.Sami Aydın ve şimdide Doğan Ürgüp.
Her işle o iLgiLenecek değil ya herşeyin bir merkezi ayrı bir burosu sorumLu oldugu kolu var gidipte Doğan bey kesemezya çimLeri...
Haklısın Aynen katılıyorum Adam Daha Yeni Gelmiş Hemen Eleştriyorlar Tarihi alanı bu hala getiren Sami Aydındır Zaten Son halini halkda beğenmiyor kime sorsam aynı fikirde Beton yığını haline gelmiş diyorlar Haklılarda.
Alt 12.05.2009, 16:59   #109
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimse dört dörtlük değildir..
Herkesin eleştirilecek yanı mutlaka vardır..
Ve ne mutlu ki Sivas'ın menfaatleri için eleştiriyoruz..
Hem Sami'yi hem Doğan'ı eleştirdiğimi görmüş olman da güzel..Demek ki siyasi görüşlere takılıp kalmadan Sivas için eleştiriyorum..
O sorumlu kol,büro kimse sonuçta onun da başkanını Doğan Ürgüp belirliyor..
Şehirdeki belediyelik her durumdan bizzat belediye başkanı sorumludur,eleştiri okları hep ilk ona gelir..
Alt 12.05.2009, 17:04   #110
AHMET YENİYAPAN
Yiğido

AHMET YENİYAPAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AHMET YENİYAPAN Şuan AHMET YENİYAPAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2009 12:28

Tecrübe Puanı: 563 AHMET YENİYAPAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arikarinkuchi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şu köpek sorunu çözseler bi yaa
heryerde karşımıza çıkıyorlar
Sametcim Sende Korkuyonmu Ne

Allalalala

Su kadar muhtaç olduğum

Hava kadar vazgeçilmezim

Hücrem kadar sıçaklığımsın benim

Canımın içi Seni çok seviyorum

CANSIN SEN BANA Canımın içi

Yiğido
AHMET YENİYAPAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)