Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas Ak Parti Dedi - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.06.2011, 09:50   #11
tavarih
Yiğido
NO AVATAR

tavarih Şuan tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2014 12:21

Tecrübe Puanı: 570 tavarih FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas Ak Parti Dedi

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Al?nt?

Gönlümden geçeni söylemeyeceğim ama tahminim şu dört sonuçtan biri olacak ;

4 Akparti + 1 Chp
4 Akparti + 1 Mhp
3 Akparti + 1 Mhp + 1 Chp
5 Akparti
Baya gerçekçi ve ortaya çıkan tabloya yakın bir tahmini 3 ay önce 11 Nisan 2011 günü yapmışım. Aynı tarihte Abdüllatif Şener'in milletvekili çıkma ihtimalinin olmadığını da yazmıştım.

İlk verdiğim ihtimal tuttu. Ama keşke bu durumdansa ikinci tahminim tutsaydı da 4 Akp + 1 Mhp olsaydı. Yalnız burda Mhp'nin hatası oldu. Ünal Coşkun'u 3. sıraya koydular. Eğer Ünal Coşkun ilk sırada olsa bence Chp'nin yerine Mhp çıkarırdı 1 milletvekilini.

Ayrıca tahminimin diğer ayakları da çok gerçekçi. Abdüllatif Şener'in çok gerilerde kalacağını söylemiştim. Eğer Abdüllatif Şener bağımsız aday olmasa bence tahminlerimde belirttiğim son ihtimal de tutabilirdi.

Sivas için hayırlı olsun. Bundan sonra vekilleri daha fazla sıkıştırmamız gerekecek.

Vekillerden en çok İsmet Yılmaz'dan umutluyum. İsmet Yılmaz'ın performansı diğerlerini de ya kurtarır ya batırır.
tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 10:22   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Herkes için hayırlı olur inş.
AKP'li olmayanların salak,beyinsiz,gerizekalı gibi laflarını kendilerine iade ediyoruz..Her seçimden sonra aynı lafları duymaktan bıktık..Salak da sensin beyinsiz de sensin..Bunların demokratlığı bu kadar..Facede arkadaşlar hep ağır hakaretler yazmış kafasızlar..Bu kadar olmaz.
Ben de dün sandık başkanı olarak görev yaptım.Son derece domratik bir seçim oldu.Okuma-yazma bilmeyen anne ya da babasına yasak olmasına rağmen telkinde bulunan ve bu yüzden dışarı attığım,tartıştığım 4 kişinin 3ü chp 1 i mhpli idi..Bir de CHP'li kadın çıkıp,ben anneme oy verdireceğim hem de chp'ye verdireceğim bu seçim çok önemli siz karışamazsınız,geleceğimiz tehlikede diye bağırmaz mı?
Pehhh,hadi dışarı..
Alt 13.06.2011, 13:41   #13
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 687 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bidaha bidaha diye diye hem ülkemiz hemde Sivasımız birkez daha AKP dedi hayırlı olsun..
Alt 13.06.2011, 16:57   #14
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 678 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
IsYaNKaR Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu işler vefa işleri değil malesef.

Sayın Şener'i de severiz sayarız fakat hizmet edene veririz oyumuzu.

Bakın belediyede vefa gösterdik ne haldeyiz..
On numara laf söylemişin kardeşim aynen katılıyorum söylediklerine..
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Deliilyasliyiz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2011, 19:26   #15
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

CHP rahat bir nefes almıştır bu sonuçlarla..Zira asla gerçekleştiremeyecekleri vaadleri vermişlerdi.Bir de iktidar olsalardı iyice baskı yiyeceklerdi.Aslında her faniyi fazlaca cezb edecek vaadler vardı,Buna rağmen bu kadar oy..Demek ki halk yememiş!
Alt 13.06.2011, 21:50   #16
sivasli gönül
Usta Yiğido

sivasli gönül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivasli gönül Şuan sivasli gönül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.09.2012 21:06

Tecrübe Puanı: 561 sivasli gönül FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Deliilyasliyiz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
On numara laf söylemişin kardeşim aynen katılıyorum söylediklerine..
aynen katliyorum çalisan alir fazla söze gerek yok ....
sivasli gönül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 22:27   #17
mustafaarslan
Yiğido

mustafaarslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafaarslan Şuan mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2012 10:51

Tecrübe Puanı: 659 mustafaarslan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
IsYaNKaR Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu işler vefa işleri değil malesef.

Sayın Şener'i de severiz sayarız fakat hizmet edene veririz oyumuzu.

Bakın belediyede vefa gösterdik ne haldeyiz..
Hizmet edene oy veririrz demişin hizmeti Şener yaptı akp ne yaptı 3 dönemdir 1 stad bir hastane ile oyalanıyoruz, ama dediğine bakılırsa akp ye vermişsin. Belediyeden neden memnun degilsiniz onuda anlamadım .gecen dönem yapılan tek şey aksu başka ne var. ha birde mimarsinana yapılan parkcity oda malum kapandı .birileri inatla belediyeyi başarısız göstermeye çalışıyor .belediye akp den BBP ye 90 milyon (90 trilyon) borcla devroldu borcu yok şuan . belediyenin yapması gereken neyi yapmıyor. sıcak çermik akpde kalına kaptırıldı bu dönem yeniden alındı ve çok güzel çalışmalar var , kale projesi yapılıyor yıldız dagı projesi var yapılıyor . yorum yaparken biraz insaflı olun
mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 22:32   #18
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

BBP'nin Sivasta aldığı oy oranı belediyenin başarısız olduğunun bir göstergesi değil mi ?
Belediyeyi 90 Trilyon borcla devralmış. Akparti hükümeti hangi şartlarda devralmıştı şimdi durum nasıl ?
Abdullatif Şener Sivas için görevini layıkıyla yapmış ve kenara çekilmiştir. Bu kafayla giderse artık bir faydası dokunmaz Sivasa.
Sivas halkı mevcut iktidardan memnun veya beklentisi yüksek ki bu kadar fazla oy verdi. Aldıkları oyun hakkını verirler insallah.
Alt 13.06.2011, 22:38   #19
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
mustafaarslan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hizmet edene oy veririrz demişin hizmeti Şener yaptı akp ne yaptı 3 dönemdir 1 stad bir hastane ile oyalanıyoruz, ama dediğine bakılırsa akp ye vermişsin. Belediyeden neden memnun degilsiniz onuda anlamadım .gecen dönem yapılan tek şey aksu başka ne var. ha birde mimarsinana yapılan parkcity oda malum kapandı .birileri inatla belediyeyi başarısız göstermeye çalışıyor .belediye akp den BBP ye 90 milyon (90 trilyon) borcla devroldu borcu yok şuan . belediyenin yapması gereken neyi yapmıyor. sıcak çermik akpde kalına kaptırıldı bu dönem yeniden alındı ve çok güzel çalışmalar var , kale projesi yapılıyor yıldız dagı projesi var yapılıyor . yorum yaparken biraz insaflı olun
Ben kaldırım,ve iki ay sonra tekrar kazılacak olan asfalt çalışmasından başka bir şey göremiyorum!
Alt 13.06.2011, 23:41   #20
mustafaarslan
Yiğido

mustafaarslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafaarslan Şuan mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2012 10:51

Tecrübe Puanı: 659 mustafaarslan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben kaldırım,ve iki ay sonra tekrar kazılacak olan asfalt çalışmasından başka bir şey göremiyorum!
helal olsun iki ay sonrasınıda görebiliyorsun yani..tebrikler.....peki 4 yıl sonra sivasa bu hükümet (kıymetli vekiliniz nursuna memecan turan bilgin ve diğerleri )ne yapar. onuda tahmi et....
benim tahminim istikrar sürsün sivas büyüysün diyorlarya, sivasın vekil sayısı 9 senede 6 dan 5 e büyüdü 4 sene sonra dahada büyür vekil sayımız 4 belki çok daha büyür 3 olur.............
mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)