Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ. - Sayfa 47 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.06.2013, 18:02   #461
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hoşgörülü davranamayacağım, Allah 1 dese inanmayacağım, önyargılı olduğum tek adam Atilla Yayla'dır, o yüzden ne yazsa beni etkilemez zaten...
Bu ülkeye yön verenler,bilginler,aydınlar onun gibi demokrat,özgürlükçü olsa bu ülke uçardı abi.
Alt 12.06.2013, 18:38   #462
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu ülkeye yön verenler,bilginler,aydınlar onun gibi demokrat,özgürlükçü olsa bu ülke uçardı abi.
Saygı duyuyorum ama aynı kanıda değilim...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2013, 19:40   #463
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 734 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
içinizde ne kadar kin nefret pislik varsa hepsini dökün sivaslılar net size kalmış sonunda
ama sizi dinleyen bile yok kendiniz çalın kendiniz dinleyin ne yaparsanız yapın bu vatan bölünmeyecek buna gücünüz yetmedi yetmeyecek*
Pardon Osman Bey,

Sözleriniz kim için bilemiyorum ama, kim böldürmek istiyor sizce?
Ben teröristle görüşmem deyip, mecliste DTP ile selam dahi alıp vermezken, bize teröristle görüştü masaya oturdu diyemezsiniz ispat etmeyen ********dir diyip, sonrada görüntüler sesler ortaya çıkınca ben değil mit görüştü diyip kıvıranlar mı?
İmralı canisiyle yol hariatsı çizenler mi?
Federasyon ana dilde eğitim devlet içinde devlet sözü verenler mi?
Ortadoğıu eş başkanlığına soyunup ABD-İsrail çıkarlarını koruyanlar mı?
Suriye lideri Esad la 2 sene önce can ciğer kardeş iken tatile dahi beraber giderken sonra onu düşman ilan edenler mi?
Her Milli bayramda hasta numaarsı yapıp yada yurt dışına tüyenler mi?
Meclisten Atatürk'ün sözlerini gençliğe hitabesini kaldırmak isteyenler mi?
Neredeyse Türküm demeyi suç sayacaklar mı?
Yoksa Milli Bayarmları yasaklayanlar mı?
Veya devletin kurumlarından T.C. leri kaldıranlar mı?

Bebek katiliyle masaya oturanlar mı? Yeni anayasa başkanlıkda destek verildiğinde söz verenler mi ?

Kimler Osman Bey Allah aşkına ne olur söyleyin de bizler de bilelim?

Şunu da belirteyim Taksim'de yaşanan sadece gezi parkındaki 3-5 ağaç için yapılmıyor bir birikimin dışa vurumudur bu. Türkiye nerdeyese her ilde sağcısı solcusu müslümanı milliyetçisi yüz yıldır rekabet eden takımlar bir araya gelmişse hep birlikte bir halk haraketi yapmışsa bunu küçümsemek yerine bunu iyi düşünmek analiz etmek gerekir.

Konu Pusula_58 tarafından (12.06.2013 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir..
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2013, 20:54   #464
COBANSARAYLI
Yeni Yiğido
NO AVATAR

COBANSARAYLI Şuan COBANSARAYLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.06.2013 20:33

Tecrübe Puanı: 670 COBANSARAYLI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bozkurt06 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
akp yanlılarını anlamıyorum öyle bir yazıyorsunuz ki sanki akp bişey yapmamış halk dururken sokağa dökülmüş hükümeti yıkmaya teşvik ediyorlar. Türk halkının sabrının sınırlarını zorlayan başbakan, hala saçma sapan konuşan başbakan ve yandaşları, halka acımayan bir akp ordusu vee sabrının sınırları zorlanmış bir halk. öncelikle ilk adımı başbakan atmalıdır yoksa sonuçlar daha da kötü olabilir.
AKP yanlisi olmayanlarda,sacma sapan gezi parki sebepli yakma yikma talan anti demokrat yapilan bu gosterileri baskaldirmayi insanlik disi goruntuleri desteklemek zorunda degil,blakis insanliktan utanilacak bir davranis,demokrasi geldi ulkeye ama bakin iste herkes ozgur herkes istedigini yapabiliyor ne guzel degilmi,ozgursunuz fikirlerinizde eylemlerinizde yakin yikin ortaligi atese verin sivil polis dinlemeyin ozgursunuz Turkiye nin yol almasini istiyorsak bu tur eylemlere destek verilmemeli
Alt 12.06.2013, 21:33   #465
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Saygı duyuyorum ama aynı kanıda değilim...
Mesela hangi konudaki,hangi yazısı seni soğuttu abi?
Alt 12.06.2013, 21:34   #466
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3307 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Pardon Osman Bey,

Sözleriniz kim için bilemiyorum ama, kim böldürmek istiyor sizce?
Ben teröristle görüşmem deyip, mecliste DTP ile selam dahi alıp vermezken, bize teröristle görüştü masaya oturdu diyemezsiniz ispat etmeyen ********dir diyip, sonrada görüntüler sesler ortaya çıkınca ben değil mit görüştü diyip kıvıranlar mı?
İmralı canisiyle yol hariatsı çizenler mi?
Federasyon ana dilde eğitim devlet içinde devlet sözü verenler mi?
Ortadoğıu eş başkanlığına soyunup ABD-İsrail çıkarlarını koruyanlar mı?
Suriye lideri Esad la 2 sene önce can ciğer kardeş iken tatile dahi beraber giderken sonra onu düşman ilan edenler mi?
Her Milli bayramda hasta numaarsı yapıp yada yurt dışına tüyenler mi?
Meclisten Atatürk'ün sözlerini gençliğe hitabesini kaldırmak isteyenler mi?
Neredeyse Türküm demeyi suç sayacaklar mı?
Yoksa Milli Bayarmları yasaklayanlar mı?
Veya devletin kurumlarından T.C. leri kaldıranlar mı?

sayın pusula benim mitinen itinen işim olmaz lafı doladırıp siyasete getirme
ben ne akpliyim nede cehapeliyim sizin dediğiniz bir çok şeye yürekten katılıyorum
apo rıtro bırto ne bok ise onunla masaya kim oturmuşsa türk milletine hakaret sayarım ama sizin gezi parkı adı altında milletin malına canına zarar veren
terör estiren insanlar alkış tutuyorsunuz o malı yanan insanın insan hakkı yokmu
yukarda nokta nokta yapılmış bana yazılan yazınızda o noktalar küfür içerikli ise bin mislini size iyade ediyorum
Bebek katiliyle masaya oturanlar mı? Yeni anayasa başkanlıkda destek verildiğinde söz verenler mi ?

Kimler Osman Bey Allah aşkına ne olur söyleyin de bizler de bilelim?

Şunu da belirteyim Taksim'de yaşanan sadece gezi parkındaki 3-5 ağaç için yapılmıyor bir birikimin dışa vurumudur bu. Türkiye nerdeyese her ilde sağcısı solcusu müslümanı milliyetçisi yüz yıldır rekabet eden takımlar bir araya gelmişse hep birlikte bir halk haraketi yapmışsa bunu küçümsemek yerine bunu iyi düşünmek analiz etmek gerekir.
bu kaçıncı mesacım yazıyorum bir türlü gitmiyor
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2013, 21:44   #467
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3307 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazılan mesajlar iç içe bir birine karıştı nette bir sorun var
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2013, 21:57   #468
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Mesela hangi konudaki,hangi yazısı seni soğuttu abi?
Nerdeyse 10 sene önceydi herhalde biliyorsun malum konuşması...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2013, 21:58   #469
Kibrisli
Usta Yiğido

An itibari ile direnişçiler tarafından polise canlı kalkan yapıldı taş atılamıyor...

Alt 12.06.2013, 22:31   #470
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
Nerdeyse 10 sene önceydi herhalde biliyorsun malum konuşması...
Bugünlerdeçok yoğun ve yorgunum abi..Birlink atıver sana zahmet hatırlayamadım

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)