Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ. - Sayfa 42 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.06.2013, 12:50   #411
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
sivaslınet Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Artık ne olursa olsun ben de yazmayacağım.
Arkadaşlar allah aşkına meydanları daha ne kadar bu zihniyette olanlara bırakacaksınız.
Taksimdeki bu patlama suskunluğumuzun artık dışa vuruşu değilmi?
Bizler ne kadar kaçarsak ne kadar meydanları bırakırsak bunlar daha çok bilgisizliğe mahkûm olacaklar, gururlarına yediremiyorlar gerçekleri ondan bu saldırganlıkları.

Bence taksimde bu direniş sürerken ve başbakan hala kibirinden ödün vermeden tehdit etmeye devam ederken bizler daha fazla direnmeliyiz. Iki üç başbakan yandaşına papuç bırakmamalıyız.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 12:54   #412
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Bu sitede insanlara çeşitli hakaretlerle söz söyleyen, AKP'ye oy verdiği için yargılayan insanların Gezi Parkı direnişini anlamadığını düşünüyorum. Tek taraflı yayınları izleyerek Gezi Parkı direnişi hakkında yorum yapanların da oradaki insanlara Çapulcu, Ayyaş gibi yakıştırmalar yaparak aslında sitede o direnişin taaa göbeğinde olabilecek insanlara hakaret ettiğini düşünmelerini istiyorum.

Yani Sitede insanlara hakaret ediyor, bunlar böyle diyerek madur edebiyatı yapanlar aynı şekilde Gezi Parkında bulunan protestoculara hakaret ettiklerinin farkındalar mı?

Tıpkı Tayyip Erdoğan tavrı, sen vur vur vur, sonra insanlar birşey söyleyince madura yat... Bir tek insan orada başörtülü kızlarımıza saldırı olduğunu söyleyebilir, O'da başbakan zaten... Bu iddiasını ispatlamak zorundadır yoksa şe.refsizdir, Camide içki içildiğini iddia etti ispatlamak zorundadır yoksa şe.refsizdir, Polisimizin ÇApulcular tarafından şehit edildiğini söyledi ispatlamak zorundadır yoksa ş.erefsizdir...

Şimdi çoğu kişi diyecek ki nasıl başbakana şerefsi.z dersin? Ben demiyorum ispatlayamazsa diyorum, yani kendi elinde bu... İnsanlara her türlü sözle saldırmanın, vurmanın sonra da madura yatmanın devri geçti...

Ve çoğu kişi şaşıracak Kıbrıslı böyle sert ters yazmazdı. Artık benim Başbakana saygım kalmadı arkadaşlar... Yalancılığı açık ve net ortadadır, onun yanında yer alanlarında artık bunu görmeleri en azından özeleştiri yapmaları gereklidir.

Direnişin ilk günlerinde göğsüme biber gazı kapsülü geldi, nasıl geldiğini tahmin edebilirsiniz, polis orada üzerimize ateş ediyor yoksa onca yaralanma, göz çıkması vs. nasıl olabilir? KApsülü tuttup geri atarken elim yandı, Gözüm yaşardığı için o elle gözümü sildim gözümü kaybetmek üzereydim ancak eve geldiğimde sosyal medyada şunu yazdım, bu düşüncemde bir değişiklik yok: "Kalbim ülke gibi 50-50 bir yanında Yoldaşlarım, Diğer yanımda AKP'ye oy veren kardeşlerim... Kavgamız sizinle değil, sadece sizin verdiğiniz oyla beni sindirmeye, beni yok saymaya çalışan başbakana... Gel yanıma birlikte mücadele et O'nunla demiyorum sadece beni anla istiyorum... #direnTürkiye"

Şurada da gördüğünüz gibi insanlara hakaret eden Gezi Parkı direnişi yanında olduğunu iddia eden kişilere de karşıyım, bana Ayyaş, ÇApulcu diyenin de... Benim sorunum insanlarla değil, AKP ile de değil, benim sorunum beni yok sayan tek adam ve diktatör olan Başbakanla, oradaki insanların da aynı...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 19:01   #413
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

taksimin yarısını ermenilere,yarısını pkklılara parsellemişler.türk bayrağını pkknın paçavrasıyla yanyana sallıyorlar.o pezevenk aponun resminide mustafa kemal atatürkle yan yana koyuyorlar.
hep bir ağızdan türkiye cumhuriyetine sövüyorlar sonra gelin bu direniş masum diyorlar gelin bize inanın diyorlar.
siz cam çerçeve kırmayaydınız.masum insanlara saldırmayaydınız.suçu günahı olmayan insanların arabalarını yağmalamayaydınız adam gibi protostonuzu yapaydınız polis size el kaldırırmıydı.
birazcık vicdanlarınız nasırlaşmadıysa hırsızın hiçmi suçu yok hepmi polis suçlu hepmi akp suçlu.
yıllardırki bu millete demokrasiyi anlattınız insan haklarını anlattınız bir insanın mal hakkı.can hakkı.din hakkı kutsaldır siz hiçbirine saygı göstermediniz.
milletin diniyle değerleriyle alay ettiniz şimdide neden böyle oldu neden akp yüzde elli alıyor diyorsunuz.
siz böyle yapmaya devam edin yüzde altmışda alacak daha çok emperyalist güçlerin ellerinde oyuncak olursunuz.
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2013, 20:13   #414
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
taksimin yarısını ermenilere,yarısını pkklılara parsellemişler.türk bayrağını pkknın paçavrasıyla yanyana sallıyorlar.o pezevenk aponun resminide mustafa kemal atatürkle yan yana koyuyorlar.
hep bir ağızdan türkiye cumhuriyetine sövüyorlar sonra gelin bu direniş masum diyorlar gelin bize inanın diyorlar.
siz cam çerçeve kırmayaydınız.masum insanlara saldırmayaydınız.suçu günahı olmayan insanların arabalarını yağmalamayaydınız adam gibi protostonuzu yapaydınız polis size el kaldırırmıydı.
birazcık vicdanlarınız nasırlaşmadıysa hırsızın hiçmi suçu yok hepmi polis suçlu hepmi akp suçlu.
yıllardırki bu millete demokrasiyi anlattınız insan haklarını anlattınız bir insanın mal hakkı.can hakkı.din hakkı kutsaldır siz hiçbirine saygı göstermediniz.
milletin diniyle değerleriyle alay ettiniz şimdide neden böyle oldu neden akp yüzde elli alıyor diyorsunuz.
siz böyle yapmaya devam edin yüzde altmışda alacak daha çok emperyalist güçlerin ellerinde oyuncak olursunuz.
PKK'nın oraya neden geldiği kim tarafından getirildiği belli, PKK 2 gün önce Parka girmek istediler Ülkücü, HEPAR'lı ve TGB'li gençler açtıkları APO bayraklarını alıp park dışına attılar, dün mitinge geldi bütün alan PKK dışarı, APO dışarı diye bağırdı, Taksim'in kenarında küçücük bir yerde kendilerine bir çadır kurdular, çevreden gelebilecek bir saldırıya karşı da barikat kurup içinde oturuyorlar. AKP'yi savunanlar bu durumun aslında bir numaralı sorumlusudurlar, zira APO resimlerini nevruzda yasal hale getiren AKP'nin ta kendisidir... Elinde Türk Bayrağı olan adama polis müdehale ederken onlara neden etmiyor? Bunu 10 gündür yaşıyoruz.... BDP'li ya da PKK'lı gruplara müdehale yok hiçbir şehirde varsa yoksa Türk Bayraklılara ATatürk resimlilere gaz bombası, jop, TOMA... Kısacası AKP'nin yanında olanlar, Süreçle ilgili ağzını açmayanlar, bizler protesto ederken bize çatanlar birden en büyük APO karşıtı en büyük PKK karşıtı oldular...

Emperyalist ülkelerin peşi sıra küçük çocuklar gibi giden iktidarın ta kendisidir... Libya'da Kaddafi'yi yıkan, Tunus'ta Zeynel Abidin'i yıkan, Mısır şimdi Suriye hep müslüman ülkelerin liderlerinin yanında ABD karşıtı ülke devletlerinin yanında ABD'nin, İsrail'İn yanında ülkemiz farkında değilseniz varın... Mısır geçmişte İsrail'in karşısında hep Filistin'in yanındaydı ülkedeki ihtilalden sonra Mısır kaç kere İsrail'e laf etti?

Oraya gelmeden dışarıdan gazel okumayınız lütfen... Gelin görün orada tüm kulüp taraftarlarının bir arada nasıl birbirleri ile olduğuna bakın, 2 ay önce birbirini öldüren FB ve GS taraftarları şimdi omuz omuzalar, SDP'liler TKP'liler namaz kılan insanların çevresinde provakatörlere karşı kalkan kuruyor... Orada dostluk var, kardeşlik var, birliktelik, paylaşım ve umut var... Sizden ricam bunlarca bölünmüş, kin dolu, birbirine linç kültürü ile kamplara ayrılmış şekilde bakan bir millet haline gelmişken orada oluşan güzel şeylerin umudunu paylaşın... Önceden de dediğim gibi bizim sizlerle bir problemimiz yok, hayat tarzınıza, kime oy verdiğinize saygı ile bakıyoruz. Bizim problemimiz Cumhuriyet Bayramının, 23 Nisan'ın, 19 Mayıs'ın kutlanmasını ve insanların Atalarına saygılarını sunmalarını engelleyen, kaç çocuk yapacağımıza, kürtaj yaptırıp yaptırmamamıza, kaçta içki içeceğimize kısacası hayat tarzımıza yaşayışımıza karışan Tayyip Erdoğan'dır ve bu bahsi geçen vatandaş dün Ankara'da söylediklerini ispatlamazsa yalancıdır, şere.fsizdir, müfteridir...

Ayrıca insanların hep bir ağızdan Türkiye Cumhuriyet'i ne sövdüğünü de ispatlamanızı rica ediyorum... Eğer ispatlayamazsanız o cümleyi lütfen silin yoksa tarihe not düşmüş olacaksınız olmayan bir şeyi yazarak...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 21:26   #415
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar allah aşkına meydanları daha ne kadar bu zihniyette olanlara bırakacaksınız.
Taksimdeki bu patlama suskunluğumuzun artık dışa vuruşu değilmi?
Bizler ne kadar kaçarsak ne kadar meydanları bırakırsak bunlar daha çok bilgisizliğe mahkûm olacaklar, gururlarına yediremiyorlar gerçekleri ondan bu saldırganlıkları.

Bence taksimde bu direniş sürerken ve başbakan hala kibirinden ödün vermeden tehdit etmeye devam ederken bizler daha fazla direnmeliyiz. Iki üç başbakan yandaşına papuç bırakmamalıyız.
Sevgili amazon kardeşim bu kaçmak değil bir tepkidir. Defalarca aynı hata yapıldı yine aynı hatalar tekrar ediliyor. Biri çıkıp insaları mıhlamakla tehdit ediyor, küfür ve hakaret ediyor ama ses seda yok. Aynısını biz yapsak çoktan yasaklanmıştık. Atatürk ile ilgili açtığım konu kapatılmış. Ne yapmamızı bekliyorsun? Biz ortamı düzeltmeye, insanları biraraya toplamaya çalışırken yapılanlara bakın.
Alt 10.06.2013, 22:14   #416
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ALKOL, KAVGA, ÖCALAN POSTERLERİ, KIRIK BİRA ŞİŞELERİ

Polis bizi yavru kediler gibi dağıtır oraya girse

İşte bir eylemcinin gözünden Gezi Parkı gerçekleri

Taksim Gezi Parkı eylemlerine baştan beri katılan Can isimli bir eylemci, son günlerde yaşadıklarını kaleme alarak internette paylaştı.

Taksim Gezi Parkı olaylarının çıktığı ilk günden beri katılanlardan biri olan Can isimli eylemci, son günlerde yaşananlardan dolayı duyduğu rahatsızlığı yazdığı yazı ile dile getirdi. Twitter'da dolaşan yazıda isyanını dile getiren eylemci, "Bir kere parka dair yanılgıları anlatayım dilim döndüğünce. Parkta yaptığımız şeyin adı "Eylem" değil artık. Orada olan şeyin adı "İşgal" olmuş durumda. 10. gün bitti. 10 koca gün. Ve biz bir şey yapamadık. Bir şey kazanmayı bırak; doğru dürüst bir şey bile isteyemedik. Bakın, çok önemli bu nokta, bizim isteklerimiz bile belli değil daha. Ve maalesef eylem düşüş sürecine girdi artık" dedi.

İlginç yazıda, "Biz o parkı işgal etmek için mi geldik yoksa parkı halka kazandırmak için mi? Her yere çadırlar kuruldu, her yere. Parkta oturacak yer kalmadı, yürünmüyor. Parkta meydan bile kalmadı doğru düzgün. Direnişçi çadırlarını hadi bir nebze anlarım ama nerede bir siyasi parti var, bir dernek var, bir örgüt var; çadır kurdu parka. Işıklandırdılar çadırları. Her yerdeler. Sodep, Ödp, Tkp, Edp, Dsip ... niceleri daha. Dostum hani siyasi değildik? Parkı işgal ettiniz bildiri dağıtımı yaptığınız çadırlarınızla, oturacak yer kalmadı. Ben senin bildirini almak için mi geliyorum oraya? Senin propagandalarını dinlemek için mi geliyorum? Üstüne basa basa "Sol" dedim, açıklayayım. Hani "Her kesimden herkes orada." var ya, heh işte, o artık değişti. Her kesimden herkes oradaydı. Artık değiller" ifadeleri dikkat çekti.

Yazısında parkta kalan bir çok kişinin Öcalan posterlerinden de rahatsız olduğunu belirten eylemci, "Bir kere yedim Bdp'li dayağı, tekrar yemek gerekirse yine yerim, dert değil. Gezi'de görüştüğümüz arkadaşlar gördüler zaten ne halde olduğumu, dayak arsızı oldum, yine yerim. Ama işe yaramıyor. 2 - 3 saat uğraşıyoruz bir Öcalan posteri indirtmek için. Müzakere ediyoruz, konuşuyoruz, tartışıyoruz, kavga ediyoruz ... iniyor poster, en az 2 saatlik uğraş sonucu. 10 dakika sonra tekrar kalkıyor? Ne yapalım biz? Yok mu yapacak bir şey? Var. Oraya geldiklerine pişman edebiliriz onları, o ********in posterlerini bu arkadaşların görünmeyen yerlerine koyup gönderebilecek kişiler var parkta. Ama o zaman da zaten hazırda bekleyen medya 'Eylemciler birbirine girdi' diyecek. Demeyecek mi? Diyecek. Tamamen düşeceğiz o zaman. Biz arada kaldık. Orada olan herkes arada kaldı. Dün gece sabahladım, bu sabah ayrıldım, tüm gece boyunca konuştuğum ki varsa, 100 insandan 100 tanesi de rahatsız o posterlerden. Ama süreci anlattım işte size, kan çıkarmadan gitmeyecek densizler. O zaman da eylemciler kötü olacak herkesin gözünde" dedi.

Yazının dikkat çeken diğer noktaları ise şöyle;

"Kafasına esen parti - örgüt - dernek parkın isteklerini yazdırmış afişlere, asmışlar parka. Hepsi farklı birbirinden, biri diyor kalk gidelim, diğeri diyor bok yeme otur.

'Anayasanın Gezi Parkı'nın temsilcileri ile yeniden yazılması' diye madde gördüm be istekler arasında. Böyle bir örgüt bastırmış afişe, asmış oraya. Ruh hastalarına bak, anayasa yazılacakmış Gezi temsilcileri ile beraber. Yavrum sen kimsin? Gezi temsilcileri kim? Yahu orada yaşıyorum ben, benim neden haberim yok? Temsilcimiz mi var bizim? Bizim ne istediğimiz bile belli değil yahu'
Hani polis oraya giremez konuları

Polis bizi yavru kediler gibi dağıtır oraya girse. Yaptığımız 10 barikatın 8 tanesini aşmak bir panzerin 3 dakikasını almaz. Diğer 2'si de 5 dakika ya sürer - ya sürmez. Hayatında panzer görmemiş, Toma'ya panzer diyen adamlar gaza geliyor orada. Google'a yazıp bakalım panzer nedir. Bir de barikatlara tekrar bakalım sonra. Polis kendi girmiyor oraya. Giremiyor değil, girmiyor. Ya parkta çok çocuk var, bebek var, ihtiyar var diye ya da bunlar nasıl olsa kendi kendi yiyecek diye, bilemiyorum. İkisi de yatıyor benim aklıma.

İstisnasız her sabah kavga var

Kadınlar - erkekler - gruplar. Promil sınırını aşan herkesin bir kavgası var. Tuvalet sırasında, yemek sırasında, yer sorununda ... revire durmadan hasta taşınıyor. Ya alkol koması, durmadan kusanlar ya da kavga edip bir yerleri parçalanan tipler. Polis gelmese bile revir çalışıyor yani. Toz pembe değil orası. Dün ilk kez yemekte kavga çıktığına şahit oldum. İnsanlar yemek kalmadı diye yemekhaneye laf atmaya - bağırmaya başladı. Hani şu bedava yemek dağıtılan yer, oradan bahsediyorum. Hani herkesin gönüllü çalıştığı, halkın getirdiği malzemeler ile o sıcakta ateş önünde yemek pişiren arkadaşlar; heh işte onlara bağırıyorlardı 'Madem yemek kalmayacak söyleyin lan, ne diye sıra beklettiniz' diye. Birbirlerini dövüyorlar olmasın diye ağzının orasına çarpamıyorsun da. Sabah çöp toplayan ekip ilk kez sinirliydi bugün. Kırık bira şişesini temizlemekten yoruldular. Yerlerden izmarit toplamaktan sıkıldılar. Artık çatlak sesler yükseliyor, görün bunu artık

Park düşüyor

Park düşüyor. Park işi sadece lay laya vurdu. Gece 2'den sonra zor yürüyor insanlar alkolden. Hiç bir şey kazanmadığımız halde kazandık havalarına girdik.

İşin kötüsü kazandık havasından bile sıkıldık artık. O bile bitiyor. Gezi düşüyor. Gezi bir tane bile olası bir istek belirtmeden dağılmak üzere.
Alt 10.06.2013, 23:49   #417
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili amazon kardeşim bu kaçmak değil bir tepkidir. Defalarca aynı hata yapıldı yine aynı hatalar tekrar ediliyor. Biri çıkıp insaları mıhlamakla tehdit ediyor, küfür ve hakaret ediyor ama ses seda yok. Aynısını biz yapsak çoktan yasaklanmıştık. Atatürk ile ilgili açtığım konu kapatılmış. Ne yapmamızı bekliyorsun? Biz ortamı düzeltmeye, insanları biraraya toplamaya çalışırken yapılanlara bakın.
Neden herseferinde tepkimiz kaçmak oluyor diyorum bende. Yavaş mıhlasınlar hem it ürür kervan yürür. Öyle klavye başından kolay tabii mıhlamak ki bu onların zaten cahilliğinin boyutu. Sizlerle başedemeyince verecek cevapları olmayınca bu yola başvuruyorlar.
Olanları görmemekte yönetimin at gözlüklerini çıkaramamasından kaynaklanıyor. Oda gün gelir çıkar.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2013, 00:37   #418
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 15:51

Tecrübe Puanı: 732 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

PKK terör örgütüne kucak açan onunla gizli kapılar arkasında pazarlık yapan her hafta adaya görevliler yollayıp fikir alışverişi yapan yol haritası çizen bir siyasi iktidarın tarafları AKP liler buraya gelip bak gördünüz mü Taksim gezi parkında PKK lırda geliyor diye bu halkın haraketini küçük görüp aşağılamaya hiç mi ama hiç hakları yok. Bari sesinizi çıkarmayın ne pişkinsiniz böyle..
Oraya bu eylemi basitleştirmek için seyyar bira satıcaları provakatör amaçlı karanlık kişileirn de sızdığını biliyoruz, buna karşı çıkan guruba saldırıldığnıda biliyoruz.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2013, 08:37   #419
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Devlet fare gibi kendi cocugunu yememeli. Devlet babadir, hicbir baba cocugu onunla ayini fikirde degil diye onu dislamaz, ötekilestirmez. Elbette AKP hükümeti döneminde yapilmis cok seyler vardir ama ben bunlari yaptim diye sizden olmayanlari dislayamazsiniz.
Bir basbakan; "ben yaparim, ben yikarim, ben istersem olur" diye kendisi gibi düsünmeyenleri yok sayamamalidir. Demokratik sistemlerde halk sesini duyurmak, tepkisini göstermek icin meydanlara cikar, bu onlarin en dogal hakkinidir. Devletin görevi taskinlik olmasini, diger halkin zarar görmesini engellemektir. Devlet babadir dedim, babanin görevi de evlatlarinin anasini bellemek degil, evlatlarina (vatandasa) baba sefkati ile yaklasmaktir.
Gezi Parki ve sonrasindaki sürecte devlet yanlis yapmistir. Insanlar elbette hata yapabilir önemli olan hatadandan dönmek ve ayni hatada israr etmemektir. Sosyal medayadaki paylasimlara cok itibar etmiyorum. Herkes kendi fikrini destekleyici paylasimlarda bulunuyor ve bunlarin cogu inandirici degil.
Biz ancak bizim gibi düsünmeyenlere hosgörü gösterdigimiz sürece baris icinde yasayabiliriz.
Sitedeki yönetici arkadaslar da üyelere karsi yapilan tenditlere duyarsiz kalmamali. Suc varsa cezasi da olmali.
Alt 11.06.2013, 10:15   #420
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Demokrasiyi içine sindiremeyenler üç beş ağacı bahane ederek ortalığı birbirine katıyor. Dertleri ne ağaç ne de park. Bunların derdi demokratik yollarla iş başına gelen hükümeti anti-demokratik yollarla iş başından uzaklaştırmak. Dertleri sadece bu. Gerçi çok görmüyorum bu zihniyete ne de olsa alıştırıldılar gayri-meşru yollarla hükümet devirmeye. Menderes, Erbakan vs. ama çekirge üçüncü kez zıplayamayacak! Bunu herkes bilmeli!
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil