Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.11.2008, 13:56   #1
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI
Standart Kızılay’da bağışlar başladı!

Kızılay’da bağışlar başladı

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde muhtaç insanlara yardım elini uzatan kurum ve kuruluşlarda Kurban bağışları kayıtlarına başladı.
Sivas Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nün ardından ülke çapında bağışta bulunan Kızılay'da Kurbanlık bağış ücretlerini belirleyerek kayıt almaya başladı.
Veren elle alan elleri buluşturan kurumların başında gelen kara gün dostu Kızılay, Kurban Bayramı'nda muhtaç insanları sevindirmek için kolları sıvadı.
Gelir seviyesi iyi durumda olan ve muhtaç insanlara yardım ulaştırmak isteyen insanların köprü görevini üstlenen Kızılay, Kurban Bayramı öncesinde de bu görevi için harekete geçti. Her Kurban Bayramı'nda olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da kurban bağışı alarak fakirlere ulaştırmayı hedefleyen Kızılay, bağış fiyatlarını ise hisse olarak 260 YTL şeklinde belirledi.
Bankaların tamamında 2868 ortak bağış hesabı açtırılırken isteyenlerin bu hesaplara isteyenlerin ise Kızılay Şubelerine yatırabilecekleri belirtildi.
Kızılay'ın kurban dağıtımını da yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kavurma şeklinde aileleri ulaştırılacağı öğrenildi.

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2008, 14:22   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: Kızılay’da bağışlar başladı!

Zor gün dostu Kızılay
Deprem, sel gibi felaket günlerin de anında yardıma koşan yardımcı olan bu kuruma bağışlarımızı yapmalıyız.
Her duyarlı vatandaş Kurban Bayramında derileri bu kuruma yapar diye düşünüyorum.
Alt 21.11.2008, 16:01   #3
orhan_keklikcioglu
Yeni Yiğido

orhan_keklikcioglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orhan_keklikcioglu Şuan orhan_keklikcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2009 13:54

Tecrübe Puanı: 0 orhan_keklikcioglu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kızılay’da bağışlar başladı!

KIZILAY;
Biz Sivaslılar olarak Kızılayı sadece bi kurban toplayan bi de kan alan kurum olarak biliriz öyle değil mi?Gecen haftaya kadar bende öyle biiliyordum ama bi vesile oldu Kızılaya ugradım ve orada kı sohbetımız sırasında bı abımız bana sıvas kızılayı anlattı ben ınanamadım.Sivas Kızılay Türkiye nin en büyük Kızılayı ve gayrimenkul bakımından en zengini (kazancılar da site,istasyon cad. apartman daireleri ve araziler...) teskılat bakımından en düzenli ve yardım bakımından en cok yardım edeni dedi ...... dahası mı?Ünal Başkan ın göreve ilk geldiğin de sadece bir memurla çalıstıgını ve maaşını kendi cebinden ödediğini,arıtma tesislerinin orada bulunan Kızılay tesislerinin(gidip görmenizi isterim helikopter pisti bile var) 400 metre asfaltının belediyeye maliyetinin verilmesi teklif edildiği halde dökülmediği.....siyasete girmek istemiorum ama biz sivaslılar olarak bunları bilmiyoruz neden cünkü sahip cıkmayı bilmiyoruz lütfen Kızılay bizim malımızdır ona sahip cıkalım ve bizde vatandas olarak bizzat takip edip denetleyelim....bilgi almak ve faaliyetler hakkında bilgilendirilmek için Kızılay Şube Başkanlığı na uğrayın .....
orhan_keklikcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil