Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.02.2008, 14:28   #31
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -->SİTE ANAYASASI (teklif)

ALLAH derim o benimde ALLAH'ım bunda bile bir kasıt arayacak kadar sınya bıravo sana
birde yazdıkların okunsun değer verilsin istiyorsun , saygı duyulmak istiyonsun, o zaman herkese sende saygı duy, şimdide laik olmama takmışsın eğer sende benim inancıma görüşüme saygı duy diyorsan sende laik olmak zorundasın zaten , laikli işte tamda bu arkadaşım aynı tarz cevap yazmaya devam edersen malesef selamı sabahı keseceğim, es geçeceğim seni ve yazdığın şeyleri
hem tartışmak isteyip hemde susturmak istemek nasıl bir duygudur bunu ben anlayamam,
o zaman otur evinde kardeşim ne diye yazıyorsun

forum tartışmak için yapılır, yazdığın herşey tartışılır çünkü bu internet meretini kafir kardeşler onun için icad etmişler neredeyse, seni bana tehdit savurasın kötü söz söyleyesin incitesin diye değil, nokta bu muhabbet burada biter, yoksun arkadaşım selametle,
Alt 27.02.2008, 08:41   #32
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

ceylankimya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ceylankimya Şuan ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.06.2008 07:57

Tecrübe Puanı: 704 ceylankimya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil -->: --->: -->SİTE ANAYASASI (teklif)

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ALLAH derim o benimde ALLAH'ım bunda bile bir kasıt arayacak kadar sınya bıravo sana
birde yazdıkların okunsun değer verilsin istiyorsun , saygı duyulmak istiyonsun, o zaman herkese sende saygı duy, şimdide laik olmama takmışsın eğer sende benim inancıma görüşüme saygı duy diyorsan sende laik olmak zorundasın zaten , laikli işte tamda bu arkadaşım aynı tarz cevap yazmaya devam edersen malesef selamı sabahı keseceğim, es geçeceğim seni ve yazdığın şeyleri
hem tartışmak isteyip hemde susturmak istemek nasıl bir duygudur bunu ben anlayamam,
o zaman otur evinde kardeşim ne diye yazıyorsun

forum tartışmak için yapılır, yazdığın herşey tartışılır çünkü bu internet meretini kafir kardeşler onun için icad etmişler neredeyse, seni bana tehdit savurasın kötü söz söyleyesin incitesin diye değil, nokta bu muhabbet burada biter, yoksun arkadaşım selametle,
laiklikten anlamadığın belli şunu unutma
"DEVLET LAİK OLUR AMA KİŞİ LAİK OLAMAZ"

"BİLİNİZKİ SONUNUZ ALEVLİ BİR AHTIR
İNTİKAM ALANLARIN EN HAYIRLISI ALLAH 'tır"
ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)