Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 13 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 15:27   #121
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Batanay nickiyle yazdığınız mesaj burada yayınlanamayacak şekilde müstehcen ifadeler içeriyor. Sizde bunun farkındasınız. O yüzden fazla ısrar etmeyin. Hak aramaya gelmişsiniz ama bu konuda HAKSIZSINIZ.
Alt 04.02.2011, 15:37   #122
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

ahenk

NOT: öncelikle bu yazımı muhatabından başka kimse üzerine alınmasın.

Bu yazımı bir MOD olarak değil bir üye olarak yazıyorum.

Bu güne kadar 58000 mesaj yazmışım bunun çoğunluğu üyelik zamanımda yazılan yorumlarımdır,Bunların içinde ne hakaret mesajım var nede ahlak dışı form kurallarına uymayan mesajım var.Ayrıca özel mesajlada kimseye hakaret etmedim etmemde gelen hakaret mesajlarına rağmen.Buda benim seviyem diyebilirim seviyesizin karşısında seviyesiz olmayayım diyorsan bazen susmakta birşeyleri anlatmaktır diye düşündüm baktım öyle olmuyormuş.

Sen kim oluyorsunda benim yapmadığım bir işlemden dolayı bana hakaret mesajı yolluyorsun.Sonrada burada haklıyım deyip suyun üzerine çıkıyorsun.Yazdığın 12 mesajın 6 sı silinmişse bu senin nekadar iyi mesaj yazmışsında silinmiş manasınamı geliyor.

Burada ne üye üyeye ne üye mod'a nede mod üyeye hakaret etmez.
etmemeli,Sizin galiba düşünme tarafınız biraz zayıf.

Silinen mesajların tüm modlar tarafından görülüyor uygun olsa açılırdı.

Sen buna rağmen haklıyım diyorsan sana söyleyecek söz bulmakta zorlanıyorum.Ahlak yapım buna müsade etmiyor.Sen önce kendini bi sorgula benim mesajım niye silindi diye,Tabi sorgulayacak bir beynin varsa.

Seviyeli akıllı bir insan önce araştırır sonra karşısındakine ne yazacağını düşünür öyle yazar.

Ben yasaklamadığım halde bana neden hakaret mesajı attın cevabın varmı yok.

Ben silmediğim halde neden bana formda sen sildin diye yazı yazdın bunuda bilmiyorsun.

Mesajlarını her kim sildiyse iyi yapmış benim sildiklerim mesajlarıda ben iyi yapmışım.

Mesajlarını burada yayınlamak sorun değilde bu güne kadar hiç kimseyi küçük düşürmedim düşürmekte istemem.

Kabadayılık efelik asıp kesme klavye başında olmaz varsa bi sorunun halletmesi kolay,Ben klavye başında hiç bir sorunumu halletmedim halletmemde.

Anladın galiba anlamadıysan daha kolay yollardan anlatırım hiç sorun değil..

Konu başlığına bak konuya bak nerelere geldi.Biz sorunları takip edelim çözüm yolları bulalım diye uğraşırken kendini birşey zanneden biri gelmiş bana haklı olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.Senin hertürlü belana hazırım bunu kulağına küpe et.............

Başka bi arkadaşım tarafından kısa süreli banlanmanı,Bana gelen o seviyesiz ahlak dışı mesajından sonra süreyi de ben uzattım.O mesajına cevap yazmadım aynısını sana iade ediyorum kötü söz sahibinindir......
Alt 04.02.2011, 16:34   #123
58svs58
Yiğido
NO AVATAR

58svs58 Şuan 58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 15:58

Tecrübe Puanı: 687 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ahenk

NOT: öncelikle bu yazımı muhatabından başka kimse üzerine alınmasın.

Bu yazımı bir MOD olarak değil bir üye olarak yazıyorum.

Bu güne kadar 58000 mesaj yazmışım bunun çoğunluğu üyelik zamanımda yazılan yorumlarımdır,Bunların içinde ne hakaret mesajım var nede ahlak dışı form kurallarına uymayan mesajım var.Ayrıca özel mesajlada kimseye hakaret etmedim etmemde gelen hakaret mesajlarına rağmen.Buda benim seviyem diyebilirim seviyesizin karşısında seviyesiz olmayayım diyorsan bazen susmakta birşeyleri anlatmaktır diye düşündüm baktım öyle olmuyormuş.

Sen kim oluyorsunda benim yapmadığım bir işlemden dolayı bana hakaret mesajı yolluyorsun.Sonrada burada haklıyım deyip suyun üzerine çıkıyorsun.Yazdığın 12 mesajın 6 sı silinmişse bu senin nekadar iyi mesaj yazmışsında silinmiş manasınamı geliyor.

Burada ne üye üyeye ne üye mod'a nede mod üyeye hakaret etmez.
etmemeli,Sizin galiba düşünme tarafınız biraz zayıf.

Silinen mesajların tüm modlar tarafından görülüyor uygun olsa açılırdı.

Sen buna rağmen haklıyım diyorsan sana söyleyecek söz bulmakta zorlanıyorum.Ahlak yapım buna müsade etmiyor.Sen önce kendini bi sorgula benim mesajım niye silindi diye,Tabi sorgulayacak bir beynin varsa.

Seviyeli akıllı bir insan önce araştırır sonra karşısındakine ne yazacağını düşünür öyle yazar.

Ben yasaklamadığım halde bana neden hakaret mesajı attın cevabın varmı yok.

Ben silmediğim halde neden bana formda sen sildin diye yazı yazdın bunuda bilmiyorsun.

Mesajlarını her kim sildiyse iyi yapmış benim sildiklerim mesajlarıda ben iyi yapmışım.

Mesajlarını burada yayınlamak sorun değilde bu güne kadar hiç kimseyi küçük düşürmedim düşürmekte istemem.

Kabadayılık efelik asıp kesme klavye başında olmaz varsa bi sorunun halletmesi kolay,Ben klavye başında hiç bir sorunumu halletmedim halletmemde.

Anladın galiba anlamadıysan daha kolay yollardan anlatırım hiç sorun değil..

Konu başlığına bak konuya bak nerelere geldi.Biz sorunları takip edelim çözüm yolları bulalım diye uğraşırken kendini birşey zanneden biri gelmiş bana haklı olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.Senin hertürlü belana hazırım bunu kulağına küpe et.............

Başka bi arkadaşım tarafından kısa süreli banlanmanı,Bana gelen o seviyesiz ahlak dışı mesajından sonra süreyi de ben uzattım.O mesajına cevap yazmadım aynısını sana iade ediyorum kötü söz sahibinindir......

burada taraflı olunursa sivas değilde site ön plana çıkarsa kimse siteye yüz vermez. beni altı ay yasakladılar neden yasakladılar iftira diye tek kelime ile açıkladılar. iftirada ben sivasspor taraftarıyım sitenin değil diye yorum yazmıştım. ben bişey kaybetmedim ama gördümki site herkesi küstürmüş üyelerden özür diliyor
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 04.02.2011, 17:20   #124
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2564 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Hasret hanim evet haberlere yazin dedim ve kendi sahsim yorumlar yapmadim
kendi isim yanisira burada gönüllü yetkili oldugumu unutmayin
ama SIZ sivaslilar.net + sivasspor.com icin haberleri acmayi, düzenlemeyi, yazilan yorumlari okumayi, anasayfadaki gerek fotograf gerek bilgileri güncellemeyi, ss.comdaki fikstürü düzenlemeyi, yeni üyeleri kontrol edip üyeliklerini onaylamayi üstelenecekseniz ben sadece yorum yazmaya varim
Lady hanım gerçekten çok yogun çalışıyormuşsunuz, ama burda yorum yaptıgınıza göre demek ki yorum yapmak için zaman ve fırsatınız var buraya yazdıgınız bu kadar yorum yerine ana sayfada ki haberlerin hepsine yorum yapabilirdiniz bu o kadarda zaman almaz...Bir kaç cümle yetecektir
HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar HasreT'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 17:26   #125
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Yahu bir adamın yazdığı mesajların yüzde 50'si siliniyorsa,bu adamda hiç mi kusur yok!
Alt 04.02.2011, 18:14   #126
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yahu bir adamın yazdığı mesajların yüzde 50'si siliniyorsa,bu adamda hiç mi kusur yok!
Haklısın.

Arkadaşlar Şunu Anladım Küsüp Gidenler Aslında Sivası Sevmiyor Bakın Laedri Sitemizde Yararlı bir üye Herkez onun gibi olsa Onun Mesajları ne kadar kaliteli ama bunu bir anlasak Sivası sevdiğinden bu siteye geliyor ama Küsenler sevmiyorlar.
Alt 04.02.2011, 18:23   #127
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 686 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Madımak ben senin yüzünden banlandım siteden.2 Temmuz civarı siteye girip Sivas'a hakaretler savurduğunuzu,sonra benim cevap verdiğimi ve bu yüzden banlandığımı unutmuş değilim..Ero mu vardı bir de?
Ben bunu ne siteye ne de sana yansıtmış değil idim şu güne kadar.Ne bu yahu küstüm darıldım!
Sayın LaEdri;

Ben de unutmuş değilim o dönemi,uyarıları,cezaları.Tek değilsiniz yani

Yaw hemde bırakın şimdi ne bu küslük,dargınlık falan laflarını.Eğer küsülmüşse vardır incir çekirdeğinden de büyük nedeni!

Alıntı:
Hırsızın hiç mi suçu yok gibi olmuş

Şu sitenin en büyük sorunu benmişim gibi gösterilirdi,blendır,mixer vb... benzetmelerden de belli olduğu gibi... Meğer benden de dertlileri varmış.Benim mesajlarım da silinmiştir elbet,öyle çok tartışma yaşadım ki tek başıma bir çok kişiye karşı,takip edemedim bile geride kalanları
Ama ben her zaman saygıdan,hoşgörüden yanaydım.Hitabımı en kızgın olduğum kişiye dahi olsa kötü yönde kullanmadım.Bunun herkes için geçerli olması gerek.
İşte insanı en çok uzaklaştıran şey bu.Sen sözlerine dikkat ediyorsun,kırmadan konuşmaya çalışıyorsun,bir anda bir "ne dediğini bilmez" konuya dalış yapıyor,düşüncesizce hakaretleri sıralıyor ve gidiyor.Gel şimdi ne yaparsan yap.

Ve sonra ne oluyor?

Bilen bilir,o hakarete cevap yazıyorsunuz,artık boğazınıza kadar gelmiş...
O sizi gaza getiren mesaj siliniyor,siz sap gibi kalmışsınız ortada.Sonra da "aaaa,bak işte hakaret ediyor ve hala burada dolaşıyor saygıdan dem vurarak"

Şimdi bende diyorum o halde;

Hırsızın hiç mi suçu yok?

Şunu da çok duydum bazı arkadaşlarımdan(Burada olmayan,olupta gelmek istemeyenlerden)

"Aman bırak,ne üzüyorsun boşu boşuna kendini oradakilerin yazdıklarına"

Düşünüyorsun,belki de doğru diyorsun.
Ama ne olursa olsun yine tek birşey burada buluşturmaya yetiyor insanı;

SİVAS'LI OLMAK!...
Alt 04.02.2011, 18:50   #128
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
HasreT Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Lady hanım gerçekten çok yogun çalışıyormuşsunuz, ama burda yorum yaptıgınıza göre demek ki yorum yapmak için zaman ve fırsatınız var buraya yazdıgınız bu kadar yorum yerine ana sayfada ki haberlerin hepsine yorum yapabilirdiniz bu o kadarda zaman almaz...Bir kaç cümle yetecektir
$ahsimi müdafa icin zaman ve firsati ben yarattim, nasil yarattim ? diger siteyi ve i$imi ihmal ederek

modlugu birakip normal üye oldugum zaman haberlere elimden geldigi kadar yorum yazacagim buda size sözüm olsun

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 04.02.2011, 19:40   #129
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bir Sivaslı2nın Sivas'a hakaret etmesini aklı almıyor işte insanın madımak ..
Alt 04.02.2011, 20:00   #130
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 686 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Bir Sivaslı2nın Sivas'a hakaret etmesini aklı almıyor işte insanın madımak ..
Hakikaten öyle LaEdri;
Bende aynen öyle düşünüyorum
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil