Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
CHP Akıllı Araç İle Üye Kaydı Yapacak - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.03.2011, 14:22   #11
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: CHP Akıllı Araç İle Üye Kaydı Yapacak

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

İki parti arasında da küçük bir gerginlik çıkmış, Valiliğe şikayette bulunan AKP yöneticileri sesten rahatsız olduklarını ve sesi kapattırılmasını istemişler (tabii sesten mi yoksa şarkıdaki ak dediler kara çıktı lafından gocunduklarından mı bilmem) Bunun üzerine polis tarafından CHP'nin müziği kapattırılmış, vali ile görüşmeler yapılmak istenmiş ancak vali telefona çıkmamış, CHP gençlik kolları da standlar için alınan belediye iznini bulmuşlar ve AKP'nin izindekinden neredeyse 10 kat daha fazla yeri işgal ettiğini görünce belediyeye bildirmişler ancak zapıta gelip standları toplatmadan AKP kapatmış zaten...

CHP'nin aracı şehir merkezinde hava şartlarından dolayı aralıklarla toplamda bir hafta açık kaldı, özellikle stad konusunun etkisi ile Cuma, Cumartesi ve pazar günleri sadece araçta değil normal yollarla merkez ilçeden de yapılan kayıtlarda bu üç günde 2000 kişi üye oldu, öncesine açık olduğu dönemde de 600 kişi üye olmuştu, düne kadar da yani pazartesi salı günü de 600 kişi daha üye olmuş ve toplam 3200 kişi üye olmuştur, ilçeler hariç... Şimdi akıllı araç bugünden itibaren ilçeleri gezmeye başladı...

Araç şu anda İmranlı'da yarın Şarkışla sonraki gün de Yıldızeli'nde olacak...
varol be kıbrıslı kardeşim bu meredi biz beceremiyoruz yaşlılıktan galiba
Alt 02.03.2011, 14:31   #12
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zulüm arttıkça türk anası türk bacısı davayı sahipleniyorsa önümüz aydınlık demektir
Alt 02.03.2011, 14:31   #13
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Necmettin abi bu konuda ben de özellikle dile getirdim, bastırarak gazeteye 3-4 defa söylenmiş üye olanlara çay servisi yapılacak diye, adamlarda öyle yazmış neyse ki hatadan erken dönüldü...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 14:38   #14
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 688 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

1 Haftalığına Sivas'a gittim.Gezmek için merkeze indiğimizde bir ses beni oraya çekti,ne oluyor diye
Kalabalığın arasına daldım,hemen önlere çağırıldım,üye olun sizde diye.Aile fertlerimle beraber katıldık bizde.Sivas'ın en büyük sorunu anketi de vardı,ben İstanbul'da oturduğum için İstanbul'da kini söyledim ve üye oldum.

Çay veya kahve için üye olmadım,DUYURULUR

Sonra da az ileride küçük bir stand dikkatimi çekti,kalabalığın içinden seçemedim pek ne standı olduğunu,yazık dedim,bir çay-kahve servisi yapsalarda üşümeseler diye...
Alt 03.03.2011, 23:16   #15
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

CHP seyyar üye kayıt aracı Sivas'ın İmranlı ilçesinde, üye kaydı yaptı.Üye kayıtları sırasında Sivas gençlik kolları da hazır bulundu.

.
CHP Genel Merkezi'nin Türkiye genelinde başlattığı üyelik örgütlenmesi akıllı mobil iletişim aracı İmranlı'ya geldi. Yapılacak olan üye kayıtlarına, İl Gençlik Kolları Yardımcısı Volkan Erdinç, İl Gençlik Kolları Başkanı Alpan Polat, Merkez İlçe Gençlik Kolları Yardımcısı Volkan Özmen ve İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Kurtuluş Ergün'de eşlik etti.
CHP İmranlı İlçe Başkanı Gürler Demirtaş, İmranlı İlçesi’nde bin 200 kayıtlı üye olduğunu belirterek, "Şu anda İmranlı’da mevcut bin 200 kayıtlı üye var. Yeni üye kaydı yapmaya başladık ve ilk 1 saat içerisinde 100 kişi kaydettik. Akşama kadar 500 üye kaydı yapacağımızı tahmin ediyorum” dedi.
CHP Sivas İl Yönetim Kurulu Üyesi Behsat İnan Şahin ise yaptığı açıklamada, “Gittiğimiz her yerde partimize büyük ilgi gösterilerek, vatandaşlarımız kayıt olmak için sıra bekliyorlar” ifadelerini kullandı. Üye standının, diğer ilçelerde de çalışmalarına devam edeceği bildirildi.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)