Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.06.2013, 09:30   #9
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Belediye gene güldürdü.

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gardaş benim yiğenimde hergün logolarından ev apartman yol yapıyor artık şu gerçek hayata dönelim sanal şeyleri olmuş gibi göstermeyelim bilici yapılmadı 5 yıl gecti hadi yapıld diyelim 600 yatak 500 de şuanda var desek 1100 ee seçim vaadi en az 3000 değil mi hani her verdiği sözü tutardı başkan.Belediye çalışmıyor demiyorum baş şuam Muhsin Yazıcıoğlu projesine aç videolarına bak hani tırmanma duvarları kafeler vs yapamadı 2. Etap diye yolu istasyon caddesine kadar devam ettirdi hiç iş yapmıyor diyemem ama büyük proje yok eski sanayi vardı oda yattı
Yeğeninin "logo"larını bilmem, ama söylediklerim tamamen gerçek projeler. Bilici termalin projesi zaten şu an yapım aşamasında, Yıltaş dahil 5 ortaklı projenin temeli ağustosta atılacak. Ayrıca Hollanda'da faliyet gösteren bir Sivaslı iş adamı ve Bilici Termal ortaklığıyla 2014 yılında bir 5 yıldızlı otel inşaatı daha başlayacak. Daha dün SRT'de Hollandalı iş adamı açıkladı. Bunlar tamamen gerçek ve Doğan Ürgüp'ün başarısı.

Doğan Ürgüp Turkuaz'ı da gerçekleştirseydi kesinlikle bir dönem daha seçilirdi. Şimdi ise şartlar eşit.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)